Felhasználónév: Jelszó:

Hozzászólások - Felhő

Oldal: 1234
Dátum: 2010.01.15. 08:20:48
De viszont lenne 1 kérdésem a fiam is játszik ő a 2-es világon van és szintén gyémántos szeretne ő is játszani a 4-es világon mivel a szövi társai mind játszanak nem 1 szöviben lennénk csak azért kérdezem mert már 1 játékon voltunk igy mivel 1 IP cimről játszanánk megkértük ott is az engedélyt tudtuk h semmi kapcsolat nem lehet köztünk betartottuk a szabályokat és mégis kitiltottak bennünket acc megosztásért hiába bizonygattam az igazam tiltás lett
igy bele merjünk fogni h megkérjük az engedélyt ?
Előre is köszönöm a válaszotokat
Üdv felhő

ja még 1 kérdésem lenne ha itt vkit tiltanak akkor azt a listát hol tudom megnézni ?
Köszi
Dátum: 2010.01.15. 08:14:57
Bocsi a 4 -es világ ujraregizésére már nem kell válaszolni mert közben rájöttem vagyis eszembe jutott h a játék végén kaptam 1 olyan kérdést h a következőn részt veszek -e és igennel válaszoltam igy automatikusan kapom meg a karakteremet bocsi h hamarabb kérdeztem minthogy törtem volna a fejem
Dátum: 2010.01.13. 11:44:10
Köszönöm a választ
Dátum: 2010.01.12. 19:38:32
Sziasztok mindenkinek
No én is megkaptam életem első elhurcolását kinzókamrában de nem igazán értem ezt az egészet vagyis vmennyire igen ha pl most h ott kuksolok 1 kamrában és én jól kiszurok az elhurcolommal mert nem hiszem h letudnám győzni leállitottam a vadászatomat és várok csak azt nem tudom h meddig tarthat fogva 24 órát? és h utána visszakerülök megint a kamrájába? v akkor már szabad vagyok 24 óra elteltével és egyáltalán az visszatartó erő h addig amig fogva tart nem vadászom nem portyázok tehát nulla amit szerez általam most a fogvatartom elenged v automatikusan kiszabadulok a fogságbol 24 óra elteltével ?
Üdv felhő
Dátum: 2010.01.11. 20:18:06
Szaiasztok ! Nekem 1 óriási problémám lenne a 4-es világon játszottam és amikor vége lett akkor benn hagytam az ősköveimet is h ugyis ujra regizek ha megindul most akartam ujra regizni mivel láttam h előregisztrácio van de nem fogadja el a regisztráciomat ugyanugy felhő néven irtam be a regit mint itt a 3-as világon és felhő néven játszottam a 4-esen is ilyenkor mi van akkor az ősköveim is veszni fognak és még nem is játszhatok a 4-es világon ujra légyszives segitsetek
Előre is köszönöm
Üdv
Dátum: 2009.12.30. 19:25:20
Köszönöm a választ Byzon
Dátum: 2009.12.28. 20:55:20
Sziasztok!
Azt szeretném megkérdezni hogy amikor már a lélekkutat először feltöltöttük ugye megszünik a feltöltése de utána mitöl függ az h emelkedik a töltöttsége?
Előre is kösz a választ
Üdv
Dátum: 2009.12.24. 09:46:09
Minden Végzetúr játékos társamnak

Nagyon Boldog Békés Karácsonyt Kivánok ezzel a gyönyörű versel

Juhász Gyula:
Karácsony felé

Szép Tündérország támad föl szívemben
Ilyenkor decemberben.
A szeretetnek csillagára nézek,
Megszáll egy titkos, gyönyörű igézet,
Ilyenkor decemberben.

…Bizalmas szívvel járom a világot,
S amit az élet vágott,
Beheggesztem a sebet a szívemben,
És hiszek újra égi szeretetben,
Ilyenkor decemberben.

…És valahol csak kétkedő beszédet
Hallok, szomorún nézek,
A kis Jézuska itt van a közelben,
Legyünk hát jobbak, s higgyünk rendületlen,
S ne csak így decemberben.
Dátum: 2009.12.16. 17:54:58
Sikerült

Ma, 17:03 Teljesítetted a következő küldetést: Portyázz úgy, hogy legalább 30% mínuszt kapsz tulajdonságaidra, és arass győzelmet!. A jutalmadat, 3450 lélekenergiát átveheted a Küldetések menüpont alatt.

Még 1 szer köszönöm a segitséget
Dátum: 2009.12.16. 15:15:39
Nagyon szépen köszönöm sokat segitettetek azt nem igérem h már nem fogok kérdezni
nagyon jó érzés h minden kérdésemre segitség kérésre kapok választ
Üdv és mindenkinek további jó játékot
Dátum: 2009.12.15. 19:57:50
Sziasztok!
Nohát nem sokáig birtam segitség nélkül
legyen szives vki mondja meg nekem h tudom ezt a küldetést teljesiteni

Portyázz úgy, hogy legalább 30% mínuszt kapsz tulajdonságaidra, és arass győzelmet!
Esküszöm már mindent megprobáltam v mégsem ?
Előre is kösz a segitséget
Üdv
Dátum: 2009.12.04. 18:11:11
Nagyon köszönöm a választ
Dátum: 2009.12.04. 15:17:07
bocsi de összekeveredtem
Dátum: 2009.12.04. 15:16:01
Sziasztok !
No megint itt vagyok
azt szeretném megkérdezni h a bajnoki viadalon ugye a veled 1 szitűvel kell megmérkőznöd és nem a nagyobb szintűvel?
Ha vki 20 szintű akkor a 20 szintűvel rakják össze és nem a 21 szintűvel jól tudom ?
Köszi előre is a választ
Dátum: 2009.11.28. 11:39:12
Sziasztok!
Nagyon szépen köszönöm mindenkinek a segitséget
Üdv
Dátum: 2009.11.27. 15:11:35
Sziasztok!
Nekem lenne 1 olyan kérdésem h én miért nem tudok nálam kissebbet kihivni ? 18-as szintű vagyok a fegyvereim sem nagyobbak ugyanez a problémám volt a 4-es világon is aki szövi társam velem 1 szintű volt az kitudott hivni 2-3 -al kissebb játékost is én nem . Miért légyszi segitsetek ezt a talányt megoldani
Előre is köszi
Üdv felhő
Dátum: 2009.10.26. 15:25:45
igen volt de már megértettem h az adott nap éjfélig nagyon szépen köszönöm a válaszokat és segitségeket
Dátum: 2009.10.26. 15:23:22
Köszönöm a választ csak eljutott az agyamig bocs h ilyen értelmetlen voltam tehát az a lényege az adott nap éjfélig
Dátum: 2009.10.25. 19:52:29
Köszönöm a válaszod csak az a gond ezzel h még bőven a 24 órán belül akartam megcsinálni reggel és nem engedte nekem az a gondom h 24 órán belül voltam mert csak 8 óra telt el a szintre lépésem óta
nem szekálni akarlak kérdésemmel
Dátum: 2009.10.25. 14:48:23
Sziasztok !
Nekem 1 olyan kérdésem lenne h tegnap este okt.24.-én 21óra 40perckor léptem át a 19-es szintre ott ugye van a fertőzés no és 24 óra van arra adva h összeszedd a lé-t rá h befizesd igen ez igy van leirva de sajnos ma hiába szerettem volna a fertőzésre befizetni nem volt rá lehetőségem holott még a 24 óra nem járt le akkor ez most hogy van csak ugy levan irva ????

itt van szó szerint :

"[Minden szintlépés után 24 órán át lehetőséged lesz, hogy jelentős energiák árán csökkentsd a fertőzésedet - l. Cselekvések / Egyéb gomb. Ha azonban nem harcolsz a fertőzés ellen, akkor az tovább fog terjedni!] "
de könyörgöm h harcoljak ellene amikor nem tudok élni a játékban leirt lehetőségemmel ??????
Oldal: 1234