Felhasználónév: Jelszó:

Hozzászólások - Felhő

Oldal: 1234
Dátum: 2012.04.20. 14:04:33
na ezt én is néztem csak nem tudok rájönni,h mi ebben az üzlet lehet,h nem tudok vmit
Dátum: 2011.12.23. 14:45:54
Sziasztok "

Nekem olyan kérdésem lenne,hogy miért történt?

Ma építettem vp-ből 17.261 a vp alapból beépítettem 17000 -et és a karakteremnél ledöbbentem mert -17.261 vp írt ki
Legyetek szívesek megmondani ez miért van?

Köszike előre is
Dátum: 2011.12.23. 13:09:40
Sziasztok"

Mindenkinek gyönyörű napokat kívánok

Lehet,h nem jó helyre teszem be hozzászólásomat de nézzétek el nekem

Mindenkinek Békés Boldog Karácsonyt Kívánok
ezzel a videóval gyönyörű sztem érdemes megnézni és meghalgatni

http://www.youtube.com/watch?v=gNdVNsruvIM&feature=player_embedded
Dátum: 2011.06.21. 09:47:52
Köszönöm válaszod

Üdv
Dátum: 2011.06.20. 19:52:45
Sziasztok"

Valaki megtudná nekem magyarázni,hogy már felvittem 80-ra a térkép szakit és egyáltalán nem kapok szerintem úgy térképet mint ahogy kellene már ilyen magas szakival
én még csak 4db találtam és van olyan játékos akinek 0 ez a szakija és már 6db talált ez 1 kicsit azért rossz így
Miért van ez vagy feleslegesen csak kidobtam a sok LÉ-t?
Előre is köszönöm ha valaki kézzel fogható magyarázatot ad erre nekem

Mindenkinek Üdv Felhő
Dátum: 2010.07.09. 23:28:48
csak oda és vissza nem
Dátum: 2010.07.09. 23:20:45
én nem is haragudtam csak 1 kicsit elszaladt a vezérhangya nem olvastam teljesen vissza és ez öreg hiba máskor jobban odafigyelek jó leckét kaptam
egyértelmű voltál én voltam vak
Dátum: 2010.07.09. 23:03:45
De igen látom lecsitult a dühöngésem átolvastam

és a neki írt monológért megkövetem de viszont látom amióta beírtam pezseg a fórum
Dátum: 2010.07.09. 22:54:17
Crimson igazad van de sztem ha kiakadsz valamin márpedig napok óta dühöngök a játékon lehet,h Te sem vetted volna észre az iróniát
De lehet,h nem jó szemüveg volt rajtam látod váltottam és már olvasni is tudok
Dátum: 2010.07.09. 22:47:22
Tezuman nem tudom te hol olvastad ezt " Irómicsoda??? " de hogy nem az én írásomban az biztos
jól szórakozol azon h csalonak neveznek hát akkor csak szórakozz váljon egészségedre
Dátum: 2010.07.09. 07:44:04
Gort nem mondod komolyan ezeket ???
figyelj mindenki előtt ott volt a lehetőség h fejlessze a szakikat én nem tudom de nincs felsőbb iskolám mégis megértettem a wikidomból mit miért kell fejleszteni nehogy már én és a hozzám hasonló játékosok legyenek büntetve a LÉ elvonással akik vittük a visszafogottat a sajtolást spekit és ezekért bőven megdolgoztunk nevetséges lenne h ezek után tripla TP kapjak és LÉ nem
azt mondod,h a sajtolásért vegyék el a LÉ -t és dupla TP járjon nos szerintem amit te itt leirtál és meghalgatásra talál nagyon sokan olyan játékos abbafogja hagyni akik a magot képezik és nem utolsó sorban becsapottnak érzik magukat és joggal mert akkor vehetjük az eddigieket átvágásnak
én is elég sokat költöttem erre a játékra és bizony nagyon "szerettem is játszani " ezt azért irom igy mivel fontolgatom a Törlést pontosan ezek okok miatt amit be szeretnél vezettetni !
Már igy is nagyon sokan zúgólódnak a vadászati LÉ miatt nevetségesen kevés / 45 szinten max spekivel röhejeseket vadászok 347- 358- 784 / szerinted ez normális?
Nem csak a saját nevembe irok mert nagyon sokan vannak igy a 3-as világon
Most szeretném megkérdezni akkor itt ,hogy az illetékes magyarázza el miért kapunk ilyen nevetséges LÉ mennyiséget?

Azt meg kikérem magam és a többi játékos nevében ,h olyan minősitéssel láss el bennünket mert szted akik nem fejlesztették a spekit meg az ilyeneket azok becsületes játékosok akik szegények hátrányba kerültek mi pedig akkor vagyunk ezek szerint és szerinted a becstelenek vagyis csalók ?
Hm tudod ez durva és sértő
Dátum: 2010.06.24. 14:23:19

köszi
Dátum: 2010.06.15. 19:49:33
Szia"

A 30% minusz úgy tudod mecsinálni,hogy először is tankolj fel gyógyitallal és varázsitallal menj el portyázni de úgy csináld,hogy az életerődet mindig töltsd föl .
A tulajdonságaid felett ahol a portyapontok vannak ott ki fog írni először -10% utána ha továbbra is folytatod a portyát -20% és igy tovább amikor elérted a -30%-ot legyen feltöltve az életerőd és a VP is keress nálad kisebb karaktert ( vagy gyengébb ) amennyivel csak tudsz menj le és így már megtudod csinálni
sok sikert
Dátum: 2010.06.06. 21:14:07
Sziasztok
Szeretném megkérdezni,hogy miért van az,hogy pl háborúzunk 1 másik szövivel és nem engedi a rendszer megtámadni mivel ezt írja ki

Nincs értelme megtámadni a karaktert, mert 0 lélekenergiát szereznél tőle.

de hiszen én nem lélekenergiáért megyek hanem h győzzünk de viszont kipróbáltam én is hogy 0 lélekenergiám volt benn engem viszont megtudtak támadni nos akkor ez miért van?
Szerintem ezen kellene változtatni mivel eléggé bosszantó és nem egyedi eset vagyok többen is írták ezt,hogy ilyet tapasztaltak háboru ideje alatt
Előre is köszönöm a választ
Üdv Felhő
Dátum: 2010.06.04. 17:36:39
Szia Wolfy kerestelek a V5-ön de nem találtalak ha játszol a Vadócok szövetsége megtiszteltetésnek venné ha jelentkeznél
Üdv Felhő
Dátum: 2010.05.19. 13:38:03
Sziasztok V5 Végzeturak és Végzetúrnők

Gyertek erősödjünk közösen
a Vadócok szövetsége
várok mindenkit aki Végzetúr függő
Üdv
Dátum: 2010.05.10. 19:46:56
Ok irok neki és köszönöm a segitséget
Dátum: 2010.05.10. 19:44:43
Igen azt épitettük és köze lehet az állatok épjéhez ha épitünk bele vagyis ha 1 szintet emelünk rajta?
Ha jól értelmezem .
Dátum: 2010.05.10. 15:04:01
Bocsika de lemaradt a másik nem mert csak 5-ösön van a büvöskunyhonk
Dátum: 2010.05.10. 15:02:22
Először is nagyon szépen köszönöm a gyors választ
hát őszintén megmondom h nem figyeltem meg annyira potosan csak ahogy az ÉP-jüket nézet igencsak a felénél volt mina 3 állatomnak.
És az a gond h nem először mert kb 3-4 napja ugyanigy jártam
De megígérem h legközelebb ha ilyet tapasztalok leírom konkrétan h mennyi is az az annyi

Üdv és még 1x köszönet
Oldal: 1234