Felhasználónév: Jelszó:

Hozzászólások - Stratofonte

Oldal: 1
Dátum: 2010.05.16. 18:55:04
Egy (számomra) örök darab...

Skinhead odaáll a jegypénztárhoz.
-Adjjá' egy jegyet!
Mire a pénztáros zavartan:Na de mégis hová?
-Sok a duma haver!
Köcce a tájékoztatást,igy már tiszta.
Okay,lehet kissé(?)pontatlan volt ez a kérdés,meg a válaszok is.Lehet, h. a kvizrendszer tökéletes,csak erre még nem jöttem rá? Másik sztori:
Gyűrűk Ura kérdésem a következő volt:
Ki volt Balrog a Gyűrűk Ura c. filmben?(és soroltam 4 szereplőt).
Spec. kérdés lett ez is.Igen ám,de nem sokkal később mit olvasok kérdésként...? Hogy ki viselte a 3 tünde gyűrű egyikét(asszem a Vilját) a felsoroltak közül...hm.
Nos.A kérdésem igy hangzott:
Melyik a legerősebb fém az alábbiak közül?
acél
króm-vanádium
vas
réz
Speci érd.kör.-be sorolták.Igaz,nem mindenki kovácsmajszter/ötvöskirály,de azé' ennél meredekebb kérdésekkel is talk.már...kár hogy nem mentettem le őket.Mindenesetre a szalvétadekoráció-technikával kapcsolatos kérdés a gyöngyszemek sorát gazdagitja.
Na télleg tele a puttonyom.Alap fémismereti kérdésemet kidobták,ámde egy speciális szalvettakészitési-diszitési eljárásra ( ) vonatkozó kérdés(ma kaptam) ott virit a bázisban.És bár egyedi eset lenne.(Mind1.Szócséplés...Grat a kvizrendszerhez.
Kutyaigaz!A kérdések bizonyos hányada nem felel meg a kritériumoknak...pl. bugyuta vagy nem tartozik az "általános műveltség" kategóriába.Stb. ... Egyébként a kérdések vannak ÉRTÜNK és nem mi a kérdésekért.Tehát: a játékosok tesznek gesztust a game felé a részvétellel,mert biza a viszonzás csekélyke (csak hogy tisztázzuk a dolgokat).Megoldás:no részvét = no ideg!
Oldal: 1