Felhasználónév: Jelszó:

Hozzászólások - NeXaG0n

Oldal: 1
Dátum: 2008.10.26. 17:11:42
Idézet: Craslorg - 2008.10.26. 15:22:24
Hol született Isaac Newton?
Pest
London
Berlin
Prága

No, hát nem London, hanem Woolsthorpe-by-Colsterworth nevezetű falucska, amiben kivételesen a wiki sem téved.

Utanna neztem meg 1x es valoban igazad van xD pont abban a sorbna irja meg hogy London es annak amit te irtal annak azthittem h az az illeto irta a cikket a wikire mert ott a "by" elnezest kerek ezert ^^
Dátum: 2008.10.26. 17:09:36
Idézet: Jeva - 2008.10.26. 13:57:18
Idézet: NeXaG0n - 2008.10.26. 12:56:04
hello ezt a kerdest en tettem fel es valaki rossz, hibasnak ertekelte... hat annak a szemelynek uzenem hogy elobb nezzen utanna a dolgoknak es utanna ertekeljen...

Melyik a világ legnagyobb torrent oldala?

Isohunt
AllinOne
Cinema Store
Pirate Bay

A kérdés "Rossz, hibás kérdés" értékelést kapott!


Először is a szerencse forgandó, tehát közel se biztos, hogy a kérdésre adott válaszod sokáig érvényes. Ilyenkor érdemes dátumot beletenni a kérdésbe. Másodszor valószínűleg kevés embert érdekel, hogy melyik az. Ráadásul szerintem erről kevés helyen cikkeznek, hogy ugyan melyik a világ legnagyobb torrent oldala. Meg az is kérdéses lehet, hogy milyen alapon. Ugyanis akármelyik torrent oldalra mész fel, mindenütt ott fog villogni a felirat, hogy "This is the biggest torrent site of the world."

Plusz ha mérgedben hozzászólsz, próbálj figyelni a helyesírásodra. A kérdésednél már csak az jobb.



nos ehez csak annyit tudok hozza kotni hogy kevesebb mind 1 hete volt egy nagyon nagy cirkusz errol az oldalrol vagyis a Pirate Bayrol mivelhogy bezartak par napra es akar hanyfele keppen kerestem ra hogy melyik a legnagyobb angolul, romanul, magyarul, nemetul ... ez jelent meg, csak hasznalni kell tudni a googlet ^^
Dátum: 2008.10.26. 12:56:04
hello ezt a kerdest en tettem fel es valaki rossz, hibasnak ertekelte... hat annak a szemelynek uzenem hogy elobb nezzen utanna a dolgoknak es utanna ertekeljen...

Melyik a világ legnagyobb torrent oldala?

Isohunt
AllinOne
Cinema Store
Pirate Bay

A kérdés "Rossz, hibás kérdés" értékelést kapott!
Dátum: 2008.10.15. 17:34:15
nekemis valaszoljatok xD
Dátum: 2008.10.15. 14:19:46
Sziasztok nem tudom hova jelentsem ezt szoval inkabb ide irom, szal tegnap ota az a gondom hogy amikor a Segitseg gombra kattintok es beirom a nevem es emailem akkor folyton ezt kapom....

Az operátor mindjárt jelentkezik, türelmedet kérjük!
Kapcsolat megszakadt.

Nem tudom mitol szakad meg a kapcsolat de ez nekem elegge fontos lenne...
Oldal: 1