Felhasználónév: Jelszó:

Hozzászólások - Nofretari

Oldal: 1
Dátum: 2011.02.08. 18:47:33
nem tudom... személy szerint nem feltétlenül értek egyet az event közbeni folyamatos változtatásokkal, mert mindig lesz olyan, akinek vmi nem tetszik vagy akinek rosszabb lesz a változtatások kapcsán, itt csak az a lényeg, hogy melyik oldal lobbija erősebb... (tudtam volna csúnyábban is fogalmazni kutyák és az ő nemi életük kapcsán, de mivel úrilánynak neveltek ezért inkább maradjunk a lobbizásnál )
Dátum: 2011.02.08. 17:57:00
nekem pedig ez lesz az első fórum hsz-em

szóval Fiatalok... sztem igazából nem szidni kell az event kitalálóit, illetve senki mást sem, a kicsiknek egész egyszerűen azt kellene mondani, hogy hé, Ti ott fent, tartsátok még azt az 5%-ot egy kis ideig (V1 pl), hogy tudjuk mi is teljesíteni amit akarunk, a nagyoknak meg azt mondani, hogy oké, visszakettő de nem padlógáz, tartjuk még a tetejét és akkor mindenki boldog lenne és megelégedett... ezt az egy dolgot fejelti el mindenki sztem... ennek az egész event-nek a legfontosabb része az összefogás és a szerver szintű kommunikáció lenne az én olvasatomban, de valahogy ez nem nagyon akar sikerülni...

(Tisztelet a kivételnek természetesen... )
Oldal: 1