Felhasználónév: Jelszó:

Hozzászólások - Aitaer

Oldal: 1
Létszámilag most hány ember értékeli a kvíz kérdéseket?
Nekem egy kérdésre 3 és fél napot kellett várnom mire kiderült, hogy szerepel adatbázisban.
Egyetértek azzal amit leírtál.
Hatalmas szórás van az egyes kérdések kiértékelésében. Olyanokat is kaptam kérdésnek amitől hajam az égnek állt.
(Vagy annyira baromság volt, vagy annyira nehéz, hogy még google is csak nagysokára talált vmit)
Pfff neki...

Az élete során hány fogsora nő ki egy elefántnak?

1
2
4
6

A kérdés "Rossz, hibás kérdés" értékelést kapott!
Kérdésedre az értékelők szerint csak egy speciális érdeklődésű réteg tudhatja a választ.


Attól hogy az értékelő nem tudja vagy őt abszolút nem érdekli az ilyesmi attól még nem speciális.

Miért, ezek annyival jobbak?

Hol győzte le Aba Sámuel seregét Orseolo Péter és III. Henrik 1044-ben?

Bocsi de ez lexikális tudást igényel, csak épp meg van fordítva. (Nem azt kérdezi mikor győzte le itt hanem kivette a helyszínt, betette évszámot)

Mi Legolas teljes neve A Gyűrűk Urában?

Speciális, mert nem mindenki nézett gyűrűkurát! Van aki kifejezetten nem szereti az ilyen filmeket.

Hány ágból áll a Niagara-vízesés és mit jelent a neve?

Hát kösz, nem jártam ott, nekem nem telett oda nászútra... a kérdező biztos ott volt. Neki ez spéci dolog.



A kérdések 99% amugy kigoogle-zhető...igy okafogyottnak tartom ezt a "sak egy speciális csoport ismeri rá a választ" kifogást.

Át kéne gondolni kicsit a kérdések értékelését mert lassan elfogynak az "általános" műveltség témakörei és a Vágó sem tud majd lassan mit kérdezni.

Elnézést hogy vitába szállok, de úgy érzem akadnak gondok.
Jómagam közösségi oldalon tarok kvíz játékot hetente, változó témákban(Film, zene, kultúra, anagramma...stb) és onnét származik némi tapasztalatom már, hogy mi az ami nehezen megy a játékosoknak. Ez az elefántos speciel nem. A 4 válasznak azt adtam meg amit tippelni szoktak.
Dátum: 2009.09.30. 20:27:22
Üdv.

Az Ikercsillagok szövetsége tagokat keres.

Szövetségünk lapja: http://www.vegzetur.hu/index.php?m=szovetseg

Nem vagyunk sokan, de szeretnénk egy kicsit több barátot magunk között tudni.
Oldal: 1