Felhasználónév: Jelszó:

Hozzászólások - A közönséges házi lény

Oldal: 1
Dátum: 2009.09.09. 16:25:22
Melyik két filmsorozat főszereplője Kevin Sorbo?

Xena; Conan
Herkules; Xena
Andromeda; Conan
Herkules; Andromeda

Általános műveltség....
Dátum: 2009.09.08. 15:43:10
Az végülis ugyanaz, betöltök lét, kapok szerencsét. A többinél is betöltök lét, kapok ezt vagy azt. Nem az építés után, hanem az építésre fordított lé után kapom... no mindegy. A lélekkutat meg pl. nem fejlesztem, hanem feltöltöm. És a lélekkutat őskővel is ki lehet sütni. Na mindegy, összezavarodtam a wikidot-on. Kicsit zavaros az egész nekem.
Dátum: 2009.09.08. 15:09:53
Mit nem fejleszthetsz közvetlenül LE-ból?

taumaturgia
szerencse
szubtéri érzékelés
lélekkút

Nem értem. Szerintem mindegyiket LE-ből fejlesztem.
Dátum: 2009.09.06. 16:35:38
Silverado, Sznoopy: Köszönöm a segítséget! Aranyosak vagytok, örülök hogy írtatok! Kipróbálom így, hátha több sikerélményem lesz.
Dátum: 2009.09.05. 00:47:30
Igen, de nekem 147 és e mellé az ősköves fegyverek, fókuszkristályokkal, és nem tudok legyőzni egy 140-est, akinek egy szál buzogánya van. És ez nem egyszer történik, hanem egyfolytában, pedig óránként kettőt támadok... sőt, amikor előfordul, hogy -10%-kal megyek, akkor nyerek egyszer-egyszer. Teljesen frissen nem. Mégis kiket támadjak? Hát csak jobban el van osztva az a 147, mint a 140 meg a 141. Egyszerűen nem értem, ez így nem is tetszik annyira

És bocsánat, hogy ide írok, de nem találtam olyan topikot, hogy kezdők nyavalygásai!
Dátum: 2009.09.04. 23:53:22
Nem is a 60%-a, a 80%-a ruház el. Kiket kéne támadnom?
Dátum: 2009.09.04. 23:49:54
Köszi, ezt nem is figyeltem!
Viszont azt nem egészen értem, hogy a megtámadottak 60%-a lever. Pedig a keményebb cuccokat vettem meg, és a tulajdonságpontjaim is magasabbak. Ezek szerint egy árva buzogánnyal és pajzzsal is erősebb lennék, mint így, hogy az ősköves felszereléseket használom? És még a tulajdonságokat sem kéne fejlesztenem. Hát, komolyan mondom, a végén már megpróbáltam egy 140-es, egy buzogányost is megtámadni, az is levert. (pedig frissen mentem neki). Ez miért van? Azt hittem számít, hogy fejlesztek és vásárlok a lélekkufártól.
Dátum: 2009.09.04. 23:40:42
Érdeklődnék, hogyan lehetséges az, hogy egy második szintű végzetúrank energialövedéke van!? A wikidoton azt olvastam, csak a harmadik szinten lehet venni. Én is második szintű vagyok, miért nem vehetek, ha az alábbi karakternek lehet?

http://vilag2.vegzetur.hu/index.php?m=karakterlap&user=5160
Oldal: 1