Felhasználónév: Jelszó:

Hozzászólások - Csupafül

Oldal: 1
Dátum: 2011.09.20. 12:41:26
Igen, tudtam, hogy nem fogom megúszni...csak eddig szinte alig raboltak tőlem, gondoltam nem éri meg feltolni, főleg, hogy már több, mint 10k egy szakértelem. De már elkezdtem, 20-nál tartok
Dátum: 2011.09.19. 15:50:55
Köszönöm a részletes tájékoztatás, bár igazából pont ettől féltem, tehát most feltenném eredeti kérdésemet: Hogy lehet, hogy valaki mindig akkor, és csakis akkor támad meg, amikor éppen játszom, ráadásul csak azután, hogy a birtokomban lévő LE meghaladta 10k-t? Komolyan mondom, nem fordult még elő, hogy más feltételek között kapott volna el. Ráadásul még azt sem mondhatjuk, hogy mindig ugyanakkor lépek be, mert nem így van. Mindegy, hogy reggel, délben vagy este, ha fent vagyok és több, mint 10k van nálam, megtámad. És ami nagyon fontos, hogy máskor tényleg, még egyszer sem fordult elő, hogy megtámadott volna. Pl.: júliusban végig zúzott a fent említett kritériumoknak megfelelően, augusztusban elutaztam külföldre, de nem bújtam el se katakombába, se nem váltam láthatatlanná, heti egyszer, max kétszer beléptem, de nem portyáztam és nem is vadásztam. Ez alatt az idő alatt, egyszer sem támadott meg, amint hazaértem és itthonról játszottam, azonnal lecsapott (persze, amint 10k felett volt a LE-m). Remélem van erre valami racionális magyarázat, mert ha nincs, nagyon szomorú leszek! Előre is köszi!
Dátum: 2011.09.19. 11:16:01
Létezik olyan funkció a játékban, ami lehetővé teszi, hogy lásd más játékosok aktivitását? Pontosabban azt, hogy épp játszik e, vagy sem. Tudtommal a kémkedés nem közöl semmi ilyesmi információt, kérlek javítsatok ki, ha tévedek! Köszi
Oldal: 1