Felhasználónév: Jelszó:

Hozzászólások - Matyi921

Oldal: 1
Dátum: 2010.01.30. 12:35:16
Kicsit visszaolvasva a kérdéseket észrevettem, hogy rengetek "rossz" kérdés bent van a játékban. Az hogy hogy hívták Iván Szergejev 8. feleségének 2. kimacskájának az alvóbabáját oké, lexikális tudást igényel. De szerintem sok kérdést nem kellett volna rossznak írni. Az egy tény, hogy az általános műveltséget igénylő kérdések száma igencsak véges. Van a két széle amikor már egész bugyuta kérdéseket tesznek fel pl. mennyi 1+1, a másik a már előbb említett Szergejev témája. Azok a kérdések amik bár igényelnek némi (és itt a hangsúly) tudást is, sokszor kizárásos alapon megoldhatók, hiszen 4 válaszból mégiscsak könnyebb megmondani, mintha nekünk kéne beírni a tippet. A másik dolog meg ha valamelyik kérdés nehéz, simán van idő utánanézni googleban, ha annyira akarjuk azt a +10% LE-t (illetve kvízolimpián szerintem minden ember használja akit komolyan érdekel). Nem kell minden kérdést lefikázni, egy picit lehet érte tenni hogy azzal a 25% esélyünkkel ami van a helyes válaszra jól válaszoljunk a kvízkérdésekre.

Uff én beszéltem.
Dátum: 2010.01.30. 12:09:15
Több oka lehet. Elképzelhető, hogy bug, de előfordulnak olyan esetek is, hogy beidomítottad az elsőt, és ekkor még nem vetted fel a küldetést. Feltételezem nem történt ilyesmi, de bárkivel előfordulhat...
Oldal: 1