Felhasználónév: Jelszó:

Hozzászólások - Darksol

Dátum: 2010.09.23. 16:11:03
Idézet: masterv - 2010.09.22. 17:01:03
A tiedtől eltérő önálló vélemény még nem sírás. Tudom, nehéz elfogadni, hogy másképp is lehet látni a világot, mint ahogyan te teszed, de hidd el, meg lehet tanulni. Nekem is eltartott egy ideig.


Na ez az, ami a postjaidból egyáltalán nem jön le. Szerintem te egy nagyon szűk látókörű, rossz természetű emberke vagy és rád férne még további kis empátia/tolerancia tanulás... IRL nem vagy te véletlenül rendőr?
Dátum: 2010.09.13. 13:33:34
Ha van KH, akkor 5 célpontod van, ha nincs, akkor meg 1(!), aki ráadásul fixen büntetővel áll.

Nem mondanálak csökkent értelműnek, ha folyamatosan őket ütöd és azt mondod, hogy ez megéri neked (a Reflexek Könyve meg ott van nálad dísznek) de csak azért, mert híresen kifinomult a modorom...
Dátum: 2010.09.13. 13:10:10
Nem érint a problémátok, de egy-két dolgot nem árt ezzel kapcsolatban leszögezni.

Ebben a játékban nagyon sok mindent (ha nem mindent) determinál az, hogy a szinteden és annak közvetlen környékén mennyire vagy erős. Ez fokozottan érvényes a világok első 5-10 karakterére (ld. ti), ott nincs alternatíva, azt a pár embert - és klónjait - tudod csak ütni, akár küldetéshez, akár a TP miatt, akár LE-ért... Ha napi 30 pp-s beállításon vagy, akkor az üthető emberek száma a 8-10-ről 0-1-2-re redukálódik, vagyis 30 pp-n NINCS épeszű ember a top10-ben. (de talán a 100-ban sem) Ha viszont nálad a Reflexek Könyve, akkor könnyen megteheted, hogy hagyod a dupla sebességgel gyűlő PP-t felmenni, majd KÖVETKEZMÉNYEK NÉLKÜL váltasz 15 pp-re és levered a kisebbeken. (és kamu duma ez a "felfelé kell ütnöm"-szarság)

Végtelenül leegyszerűsítve a top10-ben egy ember tud napi 30pp-s beállítással menni, a "Reflex könyves ember", ha pedig egy event PP-elköltésen alapul, akkor ugyanez az emberke többet fog tudni rákölteni és jobban fog profitálni. Aki erre rámutat, az nem beszél hülyeséget, max. aki cáfolja, az nézi őt és a többieket is hülyének...
Dátum: 2010.09.13. 12:19:31
Ne bántsd szegényt, neki az Inspirátor ugyanúgy fáj! (biztosan V1-en is azért hagyta abba, mert nem viselte el a szövetségi társa által gusztustalanul olcsón megszerzett tápot)

Elnéztem, ahogy jöttök fel rá teljesített küldetésekben a toplistán és eszembe jutott, hogy kell neki valami újabb játékvezetői segítség (ld. Fertőzés) hogy ismét előnybe kerüljön. Azt hiszem ez így helyes, ha ezek nem volnának már rég eluntátok volna a játékot, Coro...
Dátum: 2010.09.13. 09:57:06
Idézet: Endyr - 2010.09.13. 08:58:12


....sok magas szintu premiumos jatekos volt 2 szovetsegbe tomorulve, igy az osszefogas naluk volt a legkonnyebb.


Ezt ugye csak viccből írtad?
Dátum: 2010.08.31. 21:04:45
Khmm..szerintem arra értette, hogy önkritikát gyakorolt és visszavonta tanait. És ehhez még máglyára se kellett küldeni, ami (ha úgy vesszük) télleg dícséretes...
Dátum: 2010.06.21. 12:46:37
Tényleg. Ha azt mondanám "gyanús" azzal már nem is mondanék semmit...
Dátum: 2010.06.21. 12:43:25
Baraty: 10 pont!
Dátum: 2010.06.21. 12:34:47
Kicsit lassan indul be a Beholderes gépezet. Jellemzően ilyenkor van tenger szabadidőm... Nincs +5%, nincs beírva az őskő sem. Tibi bácsi kicsit odahatna, hogy felpörögjön a dolog? Vagy neki már esetleg működik? (annyi +% között lehet fel se tűnik...)
Dátum: 2010.06.21. 09:07:50
Koc: élőben én téged is másnak gondoltalak. Azt hittem megtévesztésig hasonlítasz Miklósra...
Dátum: 2010.06.20. 21:32:52
Idézet: Solina - 2010.06.20. 19:34:43
Ez igy nemileg TF-es beutes, amit leirtal...


Nem egészen. TF-en a szörny (ha tudott) visszalőtt/fújt/köpött/kputtyintott valamit, akkor is ha -100-ra került az ép-je, itt meg egyszerűen kifingott.
Dátum: 2010.06.20. 19:14:30
Idézet: Blackjack - 2010.06.20. 18:05:55
"Ui: Bemutatásra került az új Beholder játék is, új megközelítésű payment rendszerrel."

Izé, erről valaki valami bővebbet?


A Mágia Mesterei volt az. Én kipróbáltam. A paymentről nem tudok beszámolni, nem érdeklődtem efelől, de maga a játék elsőre egész pofás volt. Kicsit mondjuk egyhangúvá tette, hogy egy 21. szintű karakterrel mehettem 1., 2. (meg max. talán 7.) szintű ellenfelek ellen. (nem játékos, hanem "szörny" ellenfelek voltak) Ezek aztán a lőfegyver fázis után lefeküdtek szépen. Gondolom lehetett volna szinthez illő kihívást is találni, de ennyire nem mélyedtem el benne. Asszem lesz nyilvános béta teszt, a kipróbálás után kapott kérdőíven lehetett jelentkezni rá. Valaki felvetette (és tök igaza volt) hogy az igazi az volna, ha mindenki tesztelhetné... Lehet, hogy segítene elkerülni az utólagos alapvető változtatásokat.
Dátum: 2010.06.03. 15:43:47
Idézet: Ariel - 2010.06.03. 15:07:26
A Zan lehetséges átalakulásait közzé lehetne tenni még a találkozó előtt?
Lehetne úgy módosítani a működését, hogy már előző nap jelezve legyen, hogy mivé változik legközelebb?


Persze, a kedvedért egy heti menetrendet fog előre jelezni, hogy szépen, optimálisan be tudd osztani. Szörnyű volna, ha egyik reggel arra ébrednél, hogy aznap adja a +10 százalékot portyára és már fél nyolc is elmúlt...
Idézet: Sasuke20 - 2010.05.31. 19:23:00


Az eredeti tulaj alatt arra gondoltam, aki éppen játszott (játszana) vele

és igen tényleg egyszerübb lett volna, ha vmelyik "piros" néha beirná a tiltottak listáját 1 rovid indoklással


Sokadjára fogalmazod meg ezt az igényt, Sasu. (?) Van róla szavazós topic, van elsöprő támogatottság, Miklós szerint kivitelezhető, mégsem történt meg eddig...
Dátum: 2010.05.26. 12:54:59
Idézet: Miklós - 2010.05.26. 12:06:37

Viszont van itt egy kellemetlen téma is: Byzon itt, a fórumon nyíltan beismerte, hogy kvíz scriptet használ, vagyis saját magát jelentette fel. Ez mindenképpen büntetést fog maga után vonni.


Majd biztosan zároljátok az "alkarakterét". Vagy ez csak a légiósoknak opció?
Dátum: 2010.05.13. 21:44:40
Idézet: Ariel - 2010.05.13. 15:08:45

Sokan abban lelik örömüket, hogy másoknak okozzanak kárt. Őket nem fogja zavarni, hogy 5x támadjanak meg egy nap és verjenek el. Egyébként is portyáznának, úgyhogy max pár kamrázást buknak el, közben széles vigyorral konstatálják, hogy ma is folyamatosan rommá lettél verve.


Jól mondja kedves, én is ismerek ilyen gátlástalan illetőket. Ezek a pernahajderek folyamatosan ütik az ellent, akér optimális, akár nem. Érthetetlen...
Dátum: 2010.05.11. 23:25:27
Megmondom Tibikém: az, amelyik a (TF-es zsargon) rabszolgatartó. Amelyik a (Mási szerint) a "szebb". Amelyik a fejlettebb. Amelyik a kedvesebb a tulajnak. Konkrétan a neveket sosem fogjuk megtudni... A légiósok elvicceskednek a filmekkel, meg a youtube bevágásokkal, a játékvezető pedig már több ízben, egyértelműen állást foglalt. A szabályszegők mellett.
Dátum: 2010.05.11. 18:35:29
Idézet: Darksol - 2010.05.10. 09:06:54
Azt viszont többen gondolják/gondoljuk, hogy a multi miatt zárolt karakterek olyan karakterekkel álltak kapcsolatban, amelyek nem kerültek zárolásra. Vajon miért? Erre nem sikerült még választ kapnunk sem játékostól, sem játékvezetőtől...


Hát most megkaptam...

Idézet: Miklós - 2010.05.11. 11:48:20
...Az, hogy a korábbi, normál világokon elnézőbbek voltunk, és bizonyos esetekben a "fő" karaktert megkíméltük, vagy csak korlátozott időre adtunk tiltást, nem jelenti azt, hogy a versenyvilágon is ennyire elnézőek leszünk...


Én eleddig nem tudtam mi az a főkarakter, azt sem hogy létezik ilyen fogalom, csak sejtettem.. Ezek szerint helyesen. Köszi az őszinteséget, kár, hogy a sorok közül kellett kiolvasni.
Dátum: 2010.05.10. 09:06:54
Szerintem a tények nagyon sokakat érdekelnek. A tényekkel mindent tisztázni lehetne. Nem hinném, hogy bárki annyira ostoba, vagy elfogult lenne, hogy azt gondolja a két érintett karakter építette fel az új szövetséget. Azt viszont többen gondolják/gondoljuk, hogy a multi miatt zárolt karakterek olyan karakterekkel álltak kapcsolatban, amelyek nem kerültek zárolásra. Vajon miért? Erre nem sikerült még választ kapnunk sem játékostól, sem játékvezetőtől...
Dátum: 2010.05.09. 22:53:57
Ezek semmit nem értettél meg abból, amit írtam, azt ugyanis (rólad) nem feltételezem, hogy szándékosan ködösítesz, mint egynéhányan ebben a topicban (is). Olvasd vissza figyelmesen és értsd meg légyszíves, hogy mi a mondandóm, mert te most ismét a stílusról beszélsz én pedig egészen másról...