Felhasználónév: Jelszó:

Hozzászólások - Darksol

Dátum: 2010.10.03. 14:02:09
Nem jól tudod, olvass utána alaposabban. A jutalom osztás pillanatában a program kiszámolja, hogy épp aktuálisan mennyibe kerülne egy-egy tulajdonság fejlesztése ultraspeccel és ez alapján elosztja a felgyűlt lóerőt egyenként, nem pedig konstans +x-eket tesz rá, ahogy írtad...
Dátum: 2010.09.30. 13:25:56
Az ötlet jó, Miklós visszahozott nálam az értékeléséből egy-két tizedet. Ha a Landragóros event okozta tulnövekedést kizárják, akkor viszont ne a köv bajnokival induljon ez a verseny, hanem az azt követővel. (az ok ugyanaz, a - remélhetőleg szép számú - Landragóros versenyzőkkel szemben volna kizáró és méltánytalan)
Dátum: 2010.09.29. 14:43:09
Mondjuk úgy, hogy ez a jobb, mint a semmi kategóriája volna.
Dátum: 2010.09.29. 14:39:40
Olvasd el akkor figyelmesebben légyszi amit írtam, mert az (bármilyen hihetetlen abból az olympusi magasságból nézve) nem rólatok szól. Annyit akart csak mondani, hogy a játékvezetés mindig könnyebben szorítja meg a VF-es vonalat, mint a TP-set. Ez tény.

Én, mint olyan akit a láthatatlan vadászat nerfelése érint tiltakozom ez ellen és bízom benne, hogy ugyanolyan eredményes lehetek, mint azok akik pl. a Kristály Horda bevezetéséért, vagy az EH hatásának további növeléséért lobbyztak...

edit: type
Dátum: 2010.09.29. 14:15:20
Kösz a témában kifejtett hsz-t, Kitmatko! Látom téged is megfogott a probléma, az is kiderül belőle, hogy magad is sokat vadászol láthatatlanul. Kicsit azért részletesebben is megfogalmazhattad volna a véleményedet, már ha neked ott (tudod ) lehet olyanod.
Dátum: 2010.09.29. 14:04:37
Idézet: Miklós - 2010.09.29. 13:59:03

...emiatt a játékuk is lassul, a játékélményük csökken. Engem inkább ez zavart, nem a plusz taktikázási lehetőség.


Kedves tőled, hogy a játékélményünk ilyen magas szinten foglalkoztat, de nem kellene erről inkább bennünket megkérdezni? Spec az én játékélményemet a láthatatlanság nerfelése fogja igen nagy mértékben rontani és a hsz-ekből ítélve még sok hozzám hasonló emberét...
Dátum: 2010.09.29. 11:33:03
Nem alternatíva az EH a VF-hez képest, ezt "bármilyen frekin rezegve" látni kellene.

Az EH a szintben elöl lévőknek ideális LE termelési metódus, a VF pedig azoknak, akik később kezdtek/legyengültek és a környezethez képest akarnak erősödni. Aki most kezdi el a játékot, az az EH-val nem jut semmire, mert ha rendes sebességgel lépi a szinteket felpuhul és szétütik. (lassan pedig már a sok erős pók miatt a VF-el sem nagyon, csak ha láthatatlan vadászattal kombinálja, vagy nem is vadászik, hanem maga is pók lesz sok szinten keresztül)
Dátum: 2010.09.29. 11:21:07
Azt hiszem tolmácsot kell hívjak, hogy megértsél. 1. a játékra költök, nem keveset, VF-es létemre többet, mint az átlag játékos (13 állat van jelenleg is a kennelben 10 TP-s állatfelszereléssel, aminek darabja 16 kavics és hetente jön új garnitúra, számold ki)
2. időt is cseszett sokat töltök vele (ld. most is itt szórakozom, ahelyett, hogy dolgoznék
3. nincs mit bizonyítanom ebben a játékban, nagyképűség nélkül mondhatom, az első bajnokin nyertem már, azóta is 2 világon összesen 7x, alapítója voltam az első két gyors szerveren nyerő csapatnak, stb...

Szóval nem kell segély, nem kell "isten karakter" (ez neked valami elmebeteg becsípődésed, már többedjére olvasom tőled )
mert van minden, csak nem tetszik az ok nélküli nerfelés, az egyoldalú játékstílus, a "legyen az Elenios papnak is vámpirizációja" és a hasonlók és ezért felszólalok. Ez talán nem baj, talán nem érdemel ilyen demagóg, alacsony szintű választ, mint amit méltóztattál adni...
Dátum: 2010.09.29. 11:13:21
Nem ver el!! Pont ez a lényeg baszki. Mert így TP-t sem kap. Értelmezd figyelmesebben pls!
Dátum: 2010.09.29. 11:12:01
Idézet: Birka - 2010.09.29. 11:10:03
learatod az "extra" profitot...


Aratja a bánat, éjszaka aludni szoktam, aratni meg nappal.
Dátum: 2010.09.29. 11:10:05
Rosszul tudod, ismerek pár okos emberkét, aki 50-60-as transszal, 30k LE-ben állat nélkül ücsörög naphosszat, a bejövő támadásokból fölözget, sőt, amíg nem nerfelték, addig a kábítós küldetést is igen intenzíven pörgette. Úgy a legjobb, ha az illetőnek a LE diffje negatív, akkor még jobban rámennek, mert azt hiszik lámer és rabolható.
Dátum: 2010.09.29. 11:02:51
Idézet: Birka - 2010.09.29. 10:59:22
0 lével letáborozik valaki, éjjel nekicsattansz vakuban 5x, hajnaléban meg lerabolod kivégzéssel amit az eh-val termelt? Jah bocs ez gondolom eszedbe se jutott, hogy az EH-nak van kemény hátulütője is (Ezért kell a transz védelem hozzá!)...


Szóval 6 drága pp-t költesz el párezer LE megszerzéséért, plusz ezért még egész éjjel fennmaradsz. Nagy táp ez csakugyan, kell ellene valami védelem...
Dátum: 2010.09.29. 10:52:32
Én legalább előre lépek. Te viszont körben jársz...
Dátum: 2010.09.29. 10:46:59
Állíts ide egyetlen embert, akin segített a láthatatlanság! (értem alatta: előtte fossá verték, de amióta használja, azóta elvétve kap támadásokat, illetve nagy százalékban fennakadnak rajta - mert ezt jelenti az, hogy ér valamit nem az, hogy minden 100. csatában lemákol valakit) Nincs ilyen ember, ezt mindenki tudja, te is.

Azt tudtam, hogy a lovakra szemellenzőt adnak, de hogy a birkára is...
Dátum: 2010.09.29. 10:41:08
Hagyd Ninja, Birkát felvette a Beholder winnie megürült helyére...
Dátum: 2010.09.29. 10:32:16
Hát épp ez az. Fixen egy út van, amin fejlődhetsz, a többi csak megtévesztésnek van. Ha nem ismerted fel idejekorán, akkor így jártál, regelj egy pókot, vagy állj be a légióba manakonstozni.
Dátum: 2010.09.29. 10:29:34
Birka: miért fontos neked nyalizni? Osztalékot kapsz a vásárolt kavicsokból? Vagy netán az energiakristályosító üzemben van részsedésed?

A kutya nem kiváncsi a béna v3-as csatáidra, anélkül is köztudott, hogy mit ér a láthatatlanság. Nagyjából sz**t se, tehát ha az eredeti célját nézzük, arra pont nem jó, még a szinthez kapcsolt változtatásokkal együtt sem. És most már az egyetlen használható feature-t is kiveszik belőle, ráadásul önkényesen, egyetlen tollvonással, a véleményünk megkérdezése nélkül...
Dátum: 2010.09.29. 10:19:35
Idézet: Eliteninja - 2010.09.29. 10:09:45
És mi lesz a hátránya az EH-nak? Mert a VF-nek van hátránya:)


Semmi. A válasz az, ami a Fertőzés esetében: Ha nem tetszik, szokj le róla, itt van neked a jó kis EH. Hogy nem tudod annyira kihasználni, mint aki 120. szintű? Jah, hát miért nem kezdted el 2008. szeptemberében a játékot, amikor minden más tisztességes player....
Dátum: 2010.09.29. 10:10:46
Idézet: Miklós - 2010.09.29. 09:42:49
Egy közismert semi-exploittal szeretnék foglalkozni (és egyúttal lejjebb gyúrni az AF-nél valamelyest megugrott fórum pontszámomat


Hát nálam sikerült, adtam is rá egy országos egyest... Ne mondjátok már, hogy ennyire fájó az, ha valaki nem kis áldozat árán (mert össz bejövő LE tekintetében alapos szívás a láthatatlan vadászat) megpróbál relatíve erősíteni a karakterén, illetve idő és erő hiányában kénytelen láthatatlanul vadászni. (ilyet is ismerek) Sokáig csitítottam, de egyre inkább igazat adok Eliteninjának, a VF-es vonalat megpróbáljátok teljesen ellehetetleníteni a TP maxoló, szinthuszár taktikához képest, amely utóbbinak prominens képviselői (találjátok ki, kire célzok) valahogyan mindig több megértésre találnak a játékvezetés részéről, mint a többiek...
Dátum: 2010.09.23. 17:54:26
A topiknak - mint valaki oly találóan rámutatott - semmi értelme, a törlések nem véglegesek, kár elsiratni a népeket. Ebből kifolyólag az offolása nem csak hogy nem bűn, hanem egyenesen áldásos, legalább valami színt, értelmet visz bele.
Ennek szellemében:

Masterv: én a talikon a barátaimmal szoktam sörözni. Ebből kifolyólag csekély az esélye, hogy együtt sörözzünk.