Felhasználónév: Jelszó:

Hozzászólások - Darksol

Dátum: 2009.04.09. 10:47:20
Ezt azért meg lehet magyarázni, pont azért, mert valami tevőleges dologra hív fel. (Nem tudom szoktál-e élő szerepjátékot játszani, a mesélő elég sok mindent meg tud magyarázni...)

Pl: "Bizonyítsd rátermettségedet azzal, hogy erősebb harcosok ellen is kihúzod a harcot döntetlenre....legalább ÖT alkalommal!"
Dátum: 2009.04.09. 10:32:15
Kocosnak teljesen igaza van abban, hogy kelljen csinálni valamit, ettől válik küldetéssé a dolog.
Kicsit szerepjátékos szemszögből nézve, hogyan néz ki az, hogy odamész a hordaparancsnokhoz, elújságolod neki, hogy megtudtad a fehér lovag igazi kilétét, mire ő így szól:

- Jól van fiam, most pedig új feladatot kapsz! Lépj be hordád egy szövetségébe, és legyél ott tag, míg a hold ötször ki nem telik!

- De uram, én már jóval régebben tag vagyok. Itt a jelvényem, látja? Tavaly ilyenkor tűztem a páncélomra.

-Vagy úgy....? Az más. Akkor fogadd el ezt a kis lélekenergiát.

Tisztára nevetséges....
Dátum: 2009.04.08. 18:02:50
chehs: Nem csak az ex-SoD tagoknak tartana sokáig. Én pl. elvileg a legrégebbi tagja vagyok a Tyrantnak, (2008. októbere elején léptem be) de két háború miatt is voltam kilépős pár napig és most ott állok, hogy júliusban tudom megcsinálni a küldetést.
Most aztán verhetem a mellem, hogy a teljesített küldetések toplista első oldalán állok, mert jön ez a hülyeség és majd várhatom, hogy a halott kráterbe ereszkedhetek-e le előbb, vagy egy kiadós nyaralás után kattinthatok erre a f*****ra. Már ha lesz egyáltalán kedvem kivárni...
Dátum: 2009.03.11. 23:17:21
Én viszont biztos vagyok benne, ki is maxolom hamarosan...
Dátum: 2009.03.06. 14:34:05
Crimson: te előbb jössz fel fórumra, mint nézed meg a karakteredet? Viadal idején??? Igazi fanatikus fórumozó vagy....
Dátum: 2009.02.16. 09:59:52
Szerintem - és ezt Cassiannak privátban is megírtam - lehetne csinálni "válogatott" háborús szövetségeket, akik a sportolókhoz hasonlóan képviselnék a hordájukat. A topszövik vezetősége közösen alakítana egy 5, vagy 8 fős válogatottat.

Lehetne mondjuk zafír-smaragd, rubin-gyémánt kettős rangadó...
Egy-két nap kiesett térkapu és kennel helyébe lenne izgalom, meg dicsőség és sok nehéz ellenfél, sok TP-vel. Épületbónusz és katakomba nélkül, csak a karakterek erején múlna a dolog...
Dátum: 2009.02.15. 13:04:17
Idézet: Seligen - 2009.02.14. 22:38:50

3. Ezt a szappanos trükköt ti nagyon jól ismerhetitek, ha még mindig ezen lovagoltok, de mint már megmondtam, lehet PM-ezni! Ha pedig úgy érzitek vétettem a fórum szabályai ellen, nem rinyálni kell hanem szóljatok egy moderátornak!

Sel: én nem ismertem ezt a szappanos trükköt, lehet azért, mert még nem zuhanyoztam veled együtt.... Ezt ez esetben tartom szerencsémnek és igyekszem a jövőben is elkerülni...
Dátum: 2009.02.14. 17:04:20
"Irom mindezt azert, mert kicsit ugy tunik nem tisztan lathato, hogy mirol is beszelunk itt."

Pont, hogy nem ez a lényeg Simon! Katakombákban is ülhettünk volna, ugyanezzel az eredménnyel. A ki/belépés csak abban segített, hogy a köztes időszakban tudtunk fejleszteni...
Dátum: 2009.02.14. 10:25:42
Természetesen van igazság a szavaitokban, de azért ez a kilépős lehetőség NEM BUG. Szerintem igenis benne kell hagyni, ugyanis akkora áldozat kell hozzá mind a játékosok, mind a karakterek részéről, hogy aki meghozza az meg is érdemli azt a kis erkölcsi örömöt. (mert a 80k Lélekenergiával kitörölhetjük a s***ünket, azt ti is tudjátok )

Nyilván én is támadtam már meg alacsonyabb szintűeket, de rendszeresen nem farmolok senkit és a győzelmeim 70%-a még 30pp-s koromból származik....

Szépen fejlesztett karakterek, szépen kiépült szövetség, de semmi több a TGY, ezt az is igazolja, hogy tucatszám kapjuk a gratuláló, örömteli üzeneteket...
Dátum: 2009.02.14. 10:11:15
Várunk szeretettel, lesz mire készülni...

Egy adalék a TGY harci stratégiáiról: a Hajnalpajzs (azóta - jobbára hasonló dolgok miatt - megszűnt szövetség) ellen vívott háborújuk során a gyengébb pajzsosok lementek katakombákba. Zömmel nopremes hobby-játékosokról volt szó.
A TGY ezután citadellacsapásokat küldött rájuk és nagyképű felszólító levelet írt nekik azzal, hogy bújjanak elő, mert ők (3-4 szinttel magasabbról) a nyílt küzdelmet kedvelik. Szerencsétlenek meg is tették....
Ilyen a ti szövetségetek, a "fair harc vs sunyi módszerek" kérdésében nektek van jogotok utoljára felszólalni...
Dátum: 2009.02.14. 09:53:50
A hasonlatnál maradva Liadas: Grelnar, Sanyi, vagy jómagam szívesen kiállunk veled 1v1 bármikor. Amit te erőltetsz itt, az lefordíva a box nyelvére azt jelenti, hogy te kiállsz Holyfield ellen, de viszed a fél Koszi családot is boxerrel, baseball ütőkkel, akik a meccs közben Holyfield gyerekeit ütlegelik... Pfuj!
Dátum: 2009.02.14. 09:07:21
Koplanyk: magam is ezt írtam volna, így csak ismételni tudlak.

Amúgy akiket döntetlenes szettben vertem meg, azokat anélkül is félkézzel beverem... Mellette meg volt egy-kettő aki teljes felszerelésben sem okozott nehézséget...
Dátum: 2009.01.08. 16:02:05
Szerintem te szívtad meg méghozzá duplán. Egyszer a medállal, egyszer Trueblooddal..
Dátum: 2009.01.08. 15:49:52
Mi lesz a 19. szintűekkel?
Almási, Balor, Mortimer és egyéb illetők figyelmébe

"A minimális 20% egy módon nyomható még lejjebb: ha a te szerencséd jelentősen magasabb az ellenfélénél, akkor ez a 20% lecsökkenhet akár 10%-ra is. Ha viszont az ő szerencséje sokkal nagyobb, akkor még nőhet is, nagy különbség esetén felmehet akár 30%-ra is." - TM, varázslatmentő kapcsán

Az meg, hogy kinek mi redukálja a játékélményét 0-ra egyéni preferencia kérdése. Nekem pl. az lenne, ha Darksol helyett Mási Valkitorral kellene játszanom. De ízlések és ficamok különböznek...
Nem is fogok, beszélni a végén még azt gondoljátok, hogy az én (második) karakterem, de történetesen évek óta barátom a srác és nem szeretem, hogy ha a távollétében bántják. Nem egy fórumfüggő típus, de most szóltam neki, hogy írjon már valamit, mert én mégsem állhatok itt helyette. Amúgy meg vizsgálják ki, logolják, stb.... de ha nem találnak semmi szabálytalant, akkor egy szolid "bocs" még Charmától is járna...
Kösz Ricardo. Megnyugtató, hogy vannak, akik olvasni és értelmezni is tudnak egy leírt szöveget és mindezt egyszerre teszik. Mortimer,neked pedig ajánlom TM ezzel kapcsolatos leírásának intenzív tanulmányozását, különben könnyen lehet, hogy értetlenül állsz majd egy olyan eset előtt, hogy miért nem találod el zsinórban 3x valakinek a támadásodnál harminccal alacsonyabb védekezését...
Bár Angelnek nincs szüksége védelemre, de megírom neked is, hátha tágítom vele a pikométerekben mérhető látókörödet.
White Angel megspórol kb. 300.000.- LE-t azon, hogy nem vesz meg 5 garnitúra cuccot + specializációval tolja fel a statokat 20. szinttől. Mellette meg lesz egy 100-as szerencséje, ami irdatlan durva dolog LE-szerzésben és harcban egyaránt.

Számolj utána és gondolkozz mielőtt az FBI-hoz mész jelenteni, vagy fórumba írkálsz égbekiáltó f**ságokat...
Dátum: 2008.11.04. 14:58:24
Én nem éreztem a randomot a 9. szinten. Esélyesként mentem és úgy nyertem, hogy a döntőben a második legkeményebbet (Dutch Schefert) vertem meg. Ez szerintem így tiszta, amúgy meg tényleg jobb a svájci rendszer, mert akár az első fordulóban is összerakhattak volna vele...