Felhasználónév: Jelszó:

Hozzászólások - Darksol

Dátum: 2009.05.29. 14:09:32
"Meg egyebkent csak mi vagyunk eddig veretlenek itt magas szinten, es ezt szeretnenk megorizni."

De csak azért, mert nincs zafír vs. zafír háború.
Dátum: 2009.05.09. 23:46:10
Otoaak: arról, hogy ki hisztizik és ki mondja a másikra eszembe jutott egy hasonlat....
Tudod ez olyan, mint amikor valaki egy tömött vasúti kocsiban hangosan panaszkodik, hogy mennyire büdös van. Szinte tuti, hogy ez az illető fingott....
Dátum: 2009.05.09. 23:19:01
Jordan: ha már folyik itt a multizásos disputa, ideje volna színt vallanod Döntetlenes Joe-val kapcsolatban! Ő lesz amúgy az újabb "gusztustalan trükk" (vagy valami ilyet írt a szaktárs) amivel a Tyrant nyerni fog. Egyik éjjel befúrja magát a TGY katakombájába, mint Búvár Kund és összeomlasztja az egészet... Akkor aztán nem lesz hová bújni és az örökké ébren lévő Lordok lesújtanak rájuk....
Dátum: 2009.05.06. 20:57:04
Milyen ötvözetből készül a töltényhüvely?

vasból
a sárgaréz egy fajtályából
ágyúbronzból
acálból


Első osztályt újra kell járatni az illetővel, azt pedig, aki helyesírásból átengedte (feltehetőleg sokadik évismétlést követően) pedig foglalkozástól véglegesen eltiltani!
Dátum: 2009.05.06. 15:01:16
Hol rendezték a 2008-as labdarugó EB-t?
Németország
Franciaország
Németország és Ausztria közösen
Ausztria

Hibás. Svájccal rendezték közösen az osztrákok. Akkor legalább a negyedik választ cserélte volna le egy indifferens országra a barom, úgy nem volna ennyire megtévesztő. Törölni, eltiltani!
Dátum: 2009.05.06. 14:05:54
Jó ez az új, csatánként nézhető rendszer. 10 pont a kifejlesztőjének!
Dátum: 2009.04.27. 18:20:22
Mi az: Ha feldobod fekete, ha leesik gumicsizma?
Nincs válasz, ilyen dolog nem létezik.
Nem tudom, de én is dobálnám.
Mac Gywer a háztetőn.
*Fekete gumicsizma.

Vicces, de annyira talán mégsem... erről jut eszembe: mi az, feldobod barna, leesik csupa sz*r a pofád?

Törölni pls!
Dátum: 2009.04.25. 15:29:05
Winnie: olvass a sorok között pls... Én a játékosok véleményének súlyáról beszéltem, nem erről a küldetésről... Ehhh, mindegy.
Dátum: 2009.04.25. 15:26:16
Hát...biztos lefoglalta az aukciós ház.
Akkor viszont legalább rakna be egy olyan aukciós tételt, amivel ki lehetne lőni ezt a küldetést. Eladnám a bajnoki medálomat, meg a kvíz-medáljaimat és esetleg meg tudnám szerezni.
Úgy gondolom (és evvel talán a küldetés kitalálója is egyetértene) hogy ezáltal kellőképp meg is bűnhődnék hatalmas vétkemért, miszerint kiléptem a szövetségemből 2 napra....
Dátum: 2009.04.25. 14:37:06
Most jól értem, hogy a játékvezetés sz***k a játékosok fejére és nem lesz változtatás?
Az jó, ez a hozzáállás bizton megállítja a törlési hullámot...
Dátum: 2009.04.22. 17:12:17
Igen, ez egy tömegjelenség, bennünket sem került el teljesen. Én viszont hiszek a megújulásban. TF-et elkezdtem 93'-ban és játszottam 2007-ig úgy, hogy éveket hagytam ki, de valami új fejlesztés, vagy a haverok hívó szava visszahívott.
Ezért baromság törölni szerintem... Never say never. (Ráadásul akkor minek küzdöttek a Fertőzés ellen?
Dátum: 2009.04.22. 17:02:06
Mortimer: ha jól tudom, nemsokára 2 szabad helyetek is lesz...
Dátum: 2009.04.22. 16:39:05
Pont most mész el Balor, amikor átállítottam a gyémánt gyűlöletét rubinra?

Vincu: te meg fő-ex-Tyrantos létedre elég szépen fényezed az ellent, mondhatom... Vagy ők nem tudják, hogy a Tyrant mögött is te állsz? Ravasz fickó, most már tényleg szólok a bankodnál a belső ellenőrnek....
Dátum: 2009.04.22. 10:17:01
Sajnálom, hogy megszünteted Draymore-t, de megértelek. Idővel és pénzzel 2 karaktert a topon tartani elég körülményes. Én pl. mindkét világon maxolom a kronokompenzációt, az azért az őskő költséget jelentősen redukálja.
Dátum: 2009.04.20. 09:09:58
A TGY első igazán szimpatikus húzása! Hajrá, ne kíméljétek őket!
Dátum: 2009.04.18. 18:06:11
Hol található a "Sóhalyok Hídja"?

Velence
Firenze
Miláno
Bologna
Dátum: 2009.04.14. 16:00:40
"Melyik együttes zenéje: Auld lang syne?
Smookie
Boney M
ABBA
Beathles"

Nos, egyiké sem, bár a Boney M feldolgozta, az tény, de volt evvel így még vagy félszáz előadó... A Smokie és a The Beatles elírásával együtt talán megér egy törlést. Meg egy kiadós se**berúgást.
Dátum: 2009.04.13. 14:31:21
Hol található a Károly Róbert főiskola? (így, kis f-el írta a lelkem)

A helyes válasz Gyöngyös, de az még véletlenül sem volt a 4 lehetséges között. Kérdés feltevése helyett inkább hajtogasson az illető papírrepülőket!
Dátum: 2009.04.12. 11:27:29
"Mitől jobb a prémium tagságosoknak?

Gyakrabban kapnak portyázáspontot
Végleg megölhetnek végzeturakat
Gyakrabban kapnap cselekvéspontot
Legjobb csatáidat archívumba gyűjtheted"

Azon túl, hogy két helyes választ tartalmaz már volt is ilyen kérdés + alapvető stilisztikai hibát ("tagságosok" Brrr....) és elütést is találni benne. Ha belegondolok, hogy én inkább fele LE-ért lemondok a kérdés feltevés jogáról, ilyenek meg írogatnak felelőtlenül, kissé elszomorodom.
Dátum: 2009.04.09. 11:04:01
Ez jó!

Szoktál mesélni Dutch? Mert akkor játszhatnánk valami jóféle D&D-t...