Felhasználónév: Jelszó:

Hozzászólások - Darksol

Dátum: 2009.07.04. 14:48:58
Azért tolom az IQ-t+taut mindkét karakteremmel teljes erővel... Most ez így van, lehet h később beerősödik a közelharc, nem lehet tudni. (kellő tesztelés híján még a játék tervezői sem tudják)
Dátum: 2009.07.04. 14:36:13
Srácok! A vitátok kezd offtopic sárdobálássá fajulni, ráadásul már eredetileg is értelmetlen dologról szólt. A Beho összes játékában univerzálisan kell fejleszteni a karaktered. (én is játszom őket 93' óta, tudom mit beszélek) Nincs varázsló, meg harcos, meg ork, meg tünde, csak ha szerepjátékot teszel mögé egy jó képpel, jó karilappal, szellemes írásokkal. A statokban viszont ez nem játszik, mivel MINDENt kell fejlesztened, és van néhány dolog (itt az IQ) amit NEM lehet megkerülnöd, ha rubin vagy, ha smaragd... Lázadhatsz ez ellen Szotyi (Eliteninja) de nem fog változni...

Más: a fórumnak eddig volt (egy nem túl magas, de mindenki által tiszteletben tartott) szellemi nívója. Ne húzzuk le a sz@r, a f*s és más anyagcsere-termékek funkciótlan hangoztatásával!
Kell hozzá maximált kreatív, egy jó 50-es kivégzés és sok gagyi célpont, ajánlatos a LE differenciás toplista alsó felét nézni. Szerintem elég sakál dolog, de sokaknak van gyomra hozzá.
Dátum: 2009.07.02. 23:07:57
Nem a smaragd bónusz izgat, hidd el. Mi szívesen maradunk zafír, ha üthetünk más zafírokat...
Dátum: 2009.07.02. 17:19:16
A szövetségi hordaváltás lehetősége, mint fejlesztés, avagy az azonos horda-béli ellen indítható háború nem szerepel a tervek között? Mostanában mintha semmit sem lehetne hallani ezekről, pedig anno többször felvetődtek, mint a portyázási paletta szélesítésének eszközei...
Eccer majd ennek nyitok egy szavazós topicot...
Dátum: 2009.07.01. 10:05:19
Lehetne 2 lépcsős szavazás is. Az elsőben a Mortimer által írt módszerrel mindenki jelölne 5 nevet, aztán a legtöbbet kapott nevek között lenne egy direkt szavazásos forduló. Ez nagyjából kiszűrné a csalókat is, hiszen itt a masszív többség szavazata döntene...
Dátum: 2009.06.30. 15:06:54
Rius majd eladja a felesleget dukátért.

Amúgy benneteket sajnállak fiúk, mert szép eredményt értetek el, amihez ezúton is gratula. Én V2-n szerezhettem volna egy medált, de beszoptam egy ROSSZ kérdést. (olyat, aminek az alap kvíz adatbázisból is azonnali törlés a "jutalma" nem hogy a megreformált olimpiai adatbázisból!!!)

Fájdalmas lehet tökéletesre kitöltött kvízzel lemaradni, de ilyen miatt talán még fájóbb...
Dátum: 2009.06.29. 18:04:21
Ezek szerint te testesíted meg a Miklós által elképzelt ütemben haladó játékost. Ez azért lehet megnyugtató a számodra, mert (ha kibírod addig) mire eljutsz a 101. szintű felszerelésig, addig jó eséllyel az el is készül.
Dátum: 2009.06.29. 17:48:37
Ezt azért jelentősen befolyásolhatja a bekapott csatákból jövő TP. Nem véletlenül reklámozta magát Sharpa a leüttetéses, nyugiban vadászós dumájával. TP-ben fincsi lehet, amikor maxolt szinguláris mellett a fél Azúr (ergo az élmezőny) rajtad vereti le magát fél évig. Erre lehet, hogy nem kalkulált Miklós...
Dátum: 2009.06.29. 17:16:46
Rosszul tudod. V2-es volt a kari, meglehetősen jól ismerem a gazdáját, eléggé parázott is, hogy sikerül-e lelevelezni a 170-re emelést. (mert ugye nem az alap volt annyi, hanem turbóval...) Szerencséjére már kb. 3-4 nappal előtte (!) vett egy 17 szinttel nagyobb tárgyat.
Amúgy van egy olyan (rosszmájú, sanda) sejtésem, hogy azért lett csak a korlát, mert 100. szintig vannak kidolgozva a tárgyak.
Dátum: 2009.06.28. 22:03:31
Hány labdarúgó bajnoki címe van a DVSC-nek?

Megjelöltem a négyet, ami a helyes. (2004–05, 2005–06, 2006–07, 2008–09) Erre hibásnak minősíti, szerinte a 3 a jó. Most komolyan, miért kell ilyen szar, ráadásul inflálódó kérdést betenni a kvíz-olimpiai adatbázisba? Ráadásul 48 helyes válaszom lett, ez lett volna a 49.
Dátum: 2009.06.28. 17:24:06
Vaczakka pont "ilyen anomália" szeretne lenni. Nem akar pókmódszerekhez sem folyamodni (ezt spec megértem..) nem akar a szintlétrán sem előre menni (nyilván, ha visszafogottal megy) viszont valamiben ki akarna tűnni/törni. Ezt veszi el a kereskedelem korlátozása...
Dátum: 2009.06.28. 17:15:02
Ha ez így van Ricardo, akkor miért volt az, hogy a korlátozás pillanatában V2-es karakternek volt a legmagasabb kereskedelme? (aki kb. 8-9 szinttel volt a v1 élmezőny alatt)
Dátum: 2009.06.28. 16:11:45
Byzon: Felhomályosítalak, "ezer éve" van WOW-kártya, valszeg termelt is már annyi dollárt a kifejlesztőjének, mint egy afrikai banánköztársaság 5 éves nettó árbevétele...

Ott viszont a készítők nem dobták fel ezt a halhatatlansági opciót, lehet azért, mert tartottak tőle, hogy olyan kínai kölkök licitálnak, akik 2 dolcsi napibérért 14 órát "játszanak" - hogy kifarmolják a dagadt amcsi hülyegyerekeknek az erőforrásokat...
Dátum: 2009.06.27. 23:29:26
Igazad van, én csak a szubjektivitás veszélyére hívtam fel a figyelmet. (bár nekem is vannak személyes kedvenceim, nagy szövetségesek, nagy ellenfelek - ld. archívum: Február 19. 19:28 Wurgolx Darksol Te nyerted a csatát., A jutalmad 28 lélekenergia és 26 TP. Csata leírása )
Dátum: 2009.06.27. 22:04:35
Faktor: azért itt alapvetően a karakternek kell(ene) jelesnek lennie, nem a fórumaktivitásnak...
Dátum: 2009.06.27. 21:50:43
Ana: A tesztelők között biztos nem volt olyan.

Amúgy meg bocs az offért, én be is fejezem, illetve visszakanyarodok egy üzenettel az alaptémához:

"Ezek beszének nekem halhatatlanságról? Én mán' a száztizennyócat töltöm az idén, nekem senki se magyarázza meg, hogy mijaza halhatatlanság! Azt, ha rá akarják nyomni a képemet valamire, az minimum illatos vécépapír legyen!"

(Ripityom Bácsi)
Dátum: 2009.06.27. 21:39:10
Hát ez az, jól látod. Egyszerűen "nem gondolták volna" - csakúgy, mint azt, hogy valakinek lehet 200 a kivégzése. (ugye Lan? ) Elképesztő...
Dátum: 2009.06.27. 20:21:47
A V2 legnagyobb karaktere (ha már a másik világ is szóba került) szerintem Red Army Hero - volt. És ha már itt tartunk megemlíteném Coronitát is. Kevesen tudják, hogy amikor Miklós korlátozta a kereskedelmet, először 160 volt a limit. Coro írt neki egy levelet, hogy neki már 170 egy ideje. Szolid bocsánatkéréssel korrigálták és Miklós hozzátette, hogy nem gondolta volna, hogy V2-n nagyobb kereskedelme van valakinek, mint a V1-es Sharpának.... Hoppá.
Dátum: 2009.06.27. 14:46:44
Az általad írtak nagyon jók, kivéve Darksolt (a név is lopott, egy konzol-RPG-ből van, nem érdemes erőltetni )

Még Cyront felejtettem el, aki Azúr-alapító, az egyik legerősebb zafír, hadvezér és stratéga (igaz egy olyan seregnek biztos könnyebb....) - ráadásul mindig értelmesen szól hozzá a fórumhoz!