Felhasználónév: Jelszó:

Hozzászólások - Darksol

Dátum: 2010.11.11. 19:55:20
Idézet: Piciklon - 2010.11.10. 21:45:56
Darksol...kérdezz csak körbe a saját portádon...érdekeset tudna neked ilyen támadásokról mesélni egy társad.
És sem őt, sem a partnert nem fogták meg anno.


Körbekérdeztem. Ha szabadna evvel a hasonlattal élnem: tűzvihart nem találtam, csak elhamvadt parazsacskát. Persze van, aki szerint az is sok.
Lehet. szerintem vannak csúnyább dolgok is a világon. Pl. volt barátok el/beárulása...
Dátum: 2010.11.10. 21:41:31
Idézet: DzsoniKSL - 2010.11.10. 18:23:29
Ha Egon és Csuhi esetére gondolsz, ott a visszaélés nem a kreatív kihasználása volt (hiszen az nem bug) hanem az, hogy beléptek egymás karakteréhez megütni a másikat.


Ezt gondolom te sem komolyan mondtad. Szerinted, ha én most megbeszélem mondjuk Piottal, hogy "pajtás, maradjunk már fent esténként és éjfél és kettő között barátilag akasszuk már ki egymás kreatívos korlátját" akkor nem zárolnának pár héten belül? De mint a huzat...
Dátum: 2010.11.10. 17:06:29
A 237 fekete pontra azért büszke vagyok. Kár, hogy jó eséllyel nem lesz 238. Sajnos lassacskán már csak az ilyen szellemi pengeváltások (mert "kötekvési próbálkozásnak" azért nem nevezném a dolgot) okoznak felüdülést a játékban...
Dátum: 2010.11.10. 16:19:03
Idézet: Morzkod - 2010.11.10. 16:06:42

Sajnalom, ha azt gondolod, hogy az osszetartas kimerul a kozos berugasban es az egyenpoloban.
Ne erts felre ezek tok jo dolgok, de azert a Legional ennel "picit" tobbrol van szo.


Ismét fején találtad a szöget. Sajnos én úgy gondolom, hogy az összetartás a fenti dolgokban merül ki. Sajnos ilyen primitív vagyok. Nézd el nekem, igyekszem fejlődni, szellemileg gyarapodni, hogy egyszer én is "picit több" legyek. Hogy ezen a téren is közelebb kerüljek hozzátok. Múlt héten pl. elsajátítottam a "multi" szó jelentését. Érzem, jó úton járok!
Dátum: 2010.11.10. 15:52:04
Idézet: Morzkod - 2010.11.10. 14:40:59

Ala tudom tamasztani. Jolertesultek meg azt is tudjak, hogy ezt osszetartasnak hivjak. Aki szereti az osszetartast, a bajtarsaias hangulatot, annak nalunk a helye.


Hát igen, mi sajnos utáljuk egymást, ez van, a találkozóra is azért megyünk egyenpólóban, hogy messziről felismerjük kit kell elkerülni. Nem is látsz ott sok tyrantost soha együtt. Ellenben az egymást átkaroló, közös indulót daloló legionisták tömegére mindenki emlékszik...
Dátum: 2010.11.10. 13:52:54
Bármilyen hihetetlen, de nálunk nincs ilyen "XY kufárhoz csatlakozzunk egységesen" birkaszellem (sőt a birka szótól magától is irtózunk ) Ha jók a hírforrásaim, akkor ez a légióban nagy divat, úgyhogy ha valaki be akar állni egy népes táborba, az ott érdeklődjön!
Dátum: 2010.11.10. 13:19:01
Olyat sose tennénk. Csak a két szövetség egy lapon emlegetésére céloztam.
Dátum: 2010.11.10. 13:16:36
Idézet: LanMaffia - 2010.11.10. 13:05:51
Azúr meg Tyrant ti hova mentek? Oda megyek én is.


Akkor nehéz dolgod lesz, ugyanis a mi utunk totálisan ellenkezőleg vezet...
Dátum: 2010.11.10. 13:04:17
Idézet: Jeriko - 2010.11.10. 00:06:04
Aki arra hivatkozik, ezután nem lesz esélye utolérni őket, annak tudomásul kellene vennie: eddig se volt (ha lett volna, most nála lenne az inspirátor).


Lehet nagyképűnek tartasz, de megkockáztatom, hogy volna esélyem Marcsa ellen (jelenleg rohamléptekben erősödik hozzám képest, pedig szintben jóval alattam van), ha megszerezném az Inspirátort, az meg hogy a legutóbbi nem hozzám került kb. 100 dukáton múlt...

Idézet: Jeriko - 2010.11.10. 00:06:04
Én inkább világonként legyen 2 karakter elszállva fix mértékkel, minthogy tovább erősödjenek, és félévenként újabb "félistent" termeljen ki magából az aukció.


Evvel pont keresztbe vered az előző mondatodat, vagyis, ha félistenné tesz, akkor mégis ad lehetőséget a felzárkózásra. Hogy is van ez?

Idézet: Jeriko - 2010.11.10. 00:06:04
Tudomásul kell venni, hogy tökéletes igazságot nem lehet tenni, viszont ez nem állhatja útját annak (és ne is hivatkozzunk rá), hogy próbáljunk javítani azon, ami nem jól működik.


Tökéletes igazságról senki sem álmodozik. De van elérhető és megvalósítható igazságtétel. A baltával elvágós nerf, amit Miki csinál nem az.

A látszat ellenére a többi szavaiddal 100%-ban egyetértek...
Dátum: 2010.11.09. 23:28:40
Aurri, jó téged olvasni. Főleg egy-egy Birka hsz után...
Dátum: 2010.11.09. 23:12:32
Végtelenül szomorúan látom, hogy a hosszas szájtépés ellenére oda lyukadunk ki, ahová eredetileg is számítottam és ahová Miklós 1992 óta (bocs, de csak azóta követem nyomon) mindig eljut. Jelesül: nerf lesz, de úgy, hogy minden addig megszerzett táp megmarad... Ezzel kapcsolatban az alábbi pm-et írtam Baratynak és így gondolom most is, ezért egyszerűen bemásolom:

"Szia!

Olvastam, hogy nem tervezitek az Inspirátor árverezését a következő VU találkozón. Érdeklődnék, hogy avval a két darabbal, amit Cyron és Marcsa birtokol immár egy, illetve fél éve mi a tervetek? Elveszitek tőlük és példás LE levonást is alkalmaztok mellé, vagy esetleg nekik megmarad?
Csupán azért tudakolom, mert így is egy paraszthajszál választ el attól, hogy töröljek és ha egy ilyen nyíltan kivételező és játékegyensúlyt borító döntést a játékvezetés komolyan gondol, akkor nem erőlködnék a folytatással. A 100 méteres síkfutáson sem indulnék el úgy, hogy az ellenfél 30 méter előnnyel kezd és motoron ül. Várom mielőbbi szíves válaszodat!"

mod. type
Dátum: 2010.11.09. 17:42:02
Idézet: Morzkod - 2010.11.09. 17:24:59
Az biztos, hogy akar mi is lesz a dontes, a jatekban levok es az ezutan kiosztasra kerulok azonosan fognak mukodni. Magyarazhatatlan lenne az ellenkezoje.


Nem értek egyet. Ha nerfelni kell (és nerfelni fogják) akkor az eddig játékban lévők után is keményen MINUSZOLNI kell, vagy különben visszatér az általam eredetileg is kifogásolt kivételezés.
Cyron egy évig használta és szedte ki vele az iszonyat mennyiségű +LE-t úgy, hogy közben a VF-el visszamaradt, ezzel további szintkülönbséget generálva (minő véletlen, pont általad...) és további +csp-khez jutva. Minimum ez jár annak is, aki most szerzi meg a cuccot, ha egyenlőséget akarunk. Ha akarunk egyáltalán egyenlő feltételeket...
Idézet: Miklós - 2010.11.09. 12:40:06
Szívesen berakom az inspirátort, de akkor mondjátok meg, mit hagyjunk ki helyette.


Lássuk: A szívósság öve - szimpla aukción is kapható tárgy, igaz a jobbak közül

Halálkristály - értelmét vesztette, amióta van feltámasztás esszencia, ezt szövetségi társaim mondják, akik közül ketten is birtokolják

30 AF pont - előttem már írták, megszerezhető könnyen és egy idő után (hacsak nem lesznek új AF-ek) úgysem lesz mire költeni a pontot, így ez sem egy népszerű tétel, az egyediségéről nem is beszélve...

Zan - kiherélése után gyakorlatilag semmire sem jó, ez az a kivételes eset, amikor 100%-ban egyetértek Ariellel


Úgy érzem van, aminek a helyére be lehet tenni az Inspirátort. Más kérdés, hogy tényleg irreális tápot ad, el is tudnám fogadni, hogy ne legyen, de az a gond, hogy 2 (és csak Baalcain törlése miatt nem 3) már van belőle v1-en és kivenni csak úgy volna korrekt, ha az eddig azok által adott LE-t is visszanyesnétek. A művelt római ezt nevezte in integrum restitutionak...
Nagyon jó, hogy Cyronnak már párszáz dukátért lehetett Inspirátora, nekem 3000-ért sem. Hurrá Miklós, ismét megmutattad milyen a Beholder játéktervezői stratégiája: hagyjunk elszállni bizonyos személyeket óriási tápokkal, aztán a felzárkózást lehetetlenítsük el. A magam részéről befejezem a VU-val (és az egyéb általatok tervezett játékokkal) való foglalatosságot.
Akit érdekel egy 102. szintű karakter közel 3000 dukáttal, az írjon pm-et, hátha a beleölt egy-kétszázezer Forintomból viszontlátok valamit!

mod. a trágár kifejezést moderáltam, a tartalom változatlanul hagyása mellett
Dátum: 2010.10.27. 21:16:24
Talán azért, mert az általad kritizáltaknak nincs baja a játékkal, vagy legalábbis nem ennyire komoly.
Fent említettek törlése csak azt támasztja alá, amit eddig is tudtunk (és amit a törlők/átadók is elismernek) hogy a szint-topban a játék igen időigényes, költséges és unalmas. Nem kell senkit megvédened Tony (vagy, aki írt az acc mögül ) mert ez nem volt támadás.
A topik meg annyira értelmetlen (erre is találsz fentebb utalást eleget) hogy kibírja ezt a kis játékos offot...
Dátum: 2010.10.27. 19:49:47
V3-ról én cca. egy hét alatt töröltem, őszintén szólva azon csodálkozom, hogy ott egyáltalán játszik még valaki.

Én nem látom annyira kritikusnak a helyzetet, páran kicsit megfáradtak és más szórakozás után néznek, de majd jön helyettük más. Én pl. biztosan maradok. Megvárom az utolsó légióst.
Dátum: 2010.10.27. 19:23:30
Gyémántkorong élességű ítélőképességeddel most alaposan átláttál rajtunk...
Igaziból Almási már álnéven ajánlatot is tett a karira (állítólag egy 20 éves Wartburg, meg egy fél disznó az utolsó licit, amit tartott) én meg csak le akartam törni neki az árat.
Dátum: 2010.10.27. 18:16:41
Jól látod a dolgot. Olyannak nem tudja eladni/odaadni aki ismeri a játékot, mert az nem akar belefulladni az unalomba (hacsak nem a napi fél milla manakonst meg a 300. szintű entitás izgatja az illetőt) olyannak meg nem szeretné (érthetően) aki totál noob. (mondjuk az miért is fizetne érte? és miért fizetne egyáltalán bárki egy más által buildelt karakterért?) Ördögi kör ez, hiába, vagy marad, vagy töröl.... (vagy a Soli, Malabar multi elbábozik vele is )

A légió végét vizionálom, Mási testvér....
Dátum: 2010.10.03. 21:13:20
Érdekes lehet még azok helyzete, akik a fejlődés valamilyen övét birtokolják a térképes eventből. (elég sokan vagyunk V1-en) Az vajon beleszámít itt? Automatikusan és mindenre működő (nem kell hordani, nem kell bállítani sem, mint az ultraspecet) olcsósítás, levonja a Landragóros jutalomosztásnál is a költségekből a program?
Dátum: 2010.10.03. 14:18:17
A felvétel mindegy, mert az event lefújásával kiszámolja. Szerintem ott van - minimális - taktikázási lehetőség, hogy ha gyorsan szintet tudsz lépni a lefújása előtt. Akkor a pilonozásra beköhögött csp-t magasabb LE-vel számolja el...