Felhasználónév: Jelszó:

Hozzászólások - Darksol

Dátum: 2009.07.16. 17:17:21
Fekete István mely regénye szól egy gólyáról?

Helyesnek Vukot jelölte meg az istenadta, ami így vicces, viszont, ha ilyenen megy el az 50. helyes válaszom az olimpián (mint legutóbbi két alkalommal!!!) akkor inkább:
Dátum: 2009.07.15. 21:15:23
Nem egészséges ez a hozzáállás. Inkább próbáld lelevelezni a JV-vel, hogy egy olyan nevet/rövidítést fogadjanak el, ami nekik is megfelel. Akkor a dukátjaid se potyára mentek el.
Dátum: 2009.07.15. 18:08:25
Már meg ne haragudj/sértődj, de felettébb meglepő volna, ha a neved átmenne a Beholder rostáján. Azért nem brazil futballisták paródiáiról szól ez a játék...
Archie: helyreigazítást kérek! Az idézett csatáid végén szereplő 20k-s rablás áldozata DS, akit akár Darksolként is azonosíthatnak. Tőlem csak LanMaffia vitt 10k felett és ő is csak egyszer.
Dátum: 2009.07.13. 10:51:18
Igy van Kammus, fogadd meg a tanácsát és vegyél példát winnieről, aki szintén csak a saját karakterével foglalkozik....
Dátum: 2009.07.12. 18:41:45
Szerintem pedig tuti, hogy szétesik a szövetségetek. A régi potens emberek törlésével/távozásával (Ezékiel, Bumburnyák, Dalen, Meszy) ez már biztossá vált, a kérdés csak az időfaktor volt. Ambivalens érzés, mert szerettem a VM-re portyázni, az ELIT és a TGY után mindig rájuk szűkítem a portyaablakot, viszont arra is emlékszem, amikor a Tyrant még kis szövetség volt és rendszeresen erősködtetek, hogy leraboltok bennünket. (zömében sikerrel, bár nem könnyen) Lassan időszerű lesz nyitni egy "in memoriam VM" topicot.
Dátum: 2009.07.10. 15:13:34
Itt v2-n érzem, mit üthet mondjuk Kocos az 1. világon. Találomra nekimentem az egyik Kristálynak, rommá vertem (kb.1500-500) és elvettem tőle 1450 LE-t. Ha lemennek az állataik is, akkor ez már inkább hentesmunka lesz.
Ki fogom tolni maxra a valóságformázást, átváltok 30 pp-re és napi 100.000.-t fogok kiszedni belőlük. Ennek egy része ugyan el fog menni gyógyitalra, de még így is lesz rajta haszon bőven...
Dátum: 2009.07.10. 14:55:03
"Tehát, ha bevállalod a láthatatlanságot, akkor egy fikarcnyi LE-t sem buksz. Igaz, nem portyázhatsz, de valamit valamiért."

Persze. Még vadászhatsz is láthatatlanul. Igaz fele LE jön belőle, de a TP is feleződik. Valamit valamiért...
Dátum: 2009.07.09. 17:05:25
olvasom egyébként is, hogy sokan itt-ott abbahagyják a játékot. nem lesz sokáig maxos tiétek sem. (Tyrant vagy Kristály szövetség, nem tudom, melyik vagy.)


Winnie: mi a kettőből azok vagyunk, akik csak 15% ép felett rúgjuk szét a va**gadat, a másik brigád alatta is. Bár valami rejtélyes okból én eddig elvétve láttalak a portyalistámban (biztos sokan szeretnek...) de ha ilyen ritka - és örömteli - pillanat adódik, akkor mindig kihasználom.
Amúgy kösz az általánosítást, de nálunk nem nagyon törölnek az emberek, csatlakozni viszont annál többen szeretnének. Ha belegondolok ez télleg furcsa a részükről, amikor lehetnének akár Veled is egy csapatban és hallgathatnák ezeket a szép, intelligens szónoklatokat a belső fórumon is....
Dátum: 2009.07.09. 15:00:35
Persze. Valamint elmehetnénk velük közös társasutazásra is, vagy beköltözhetnénk egy hajléktalan szállóra is és akkor egyfolytában együtt lehetnénk... Valamiért mi mégis inkább egy szövetség keretein belül szeretnénk ezt megoldani.
Dátum: 2009.07.09. 12:17:52
Sajnos kevés a 35 fő.
Arculatváltás következett be a szövetségben és (ahogy hajdan a kommunista párt) rátértünk az "aki nincs velünk az ellenünk van" doktrinára. Ezért szeretnénk (és nektek többieknek is ez volna jó) ha mind, MIND velünk lehetnétek, bölcs vezérünk, Diktátor Úr mértékletes és jóságos kormányzása alatt.
Dátum: 2009.07.09. 07:16:55
Halhatatlanság
Jelenlegi licit: 409 aranydukát (Crimson)

Látom felkerülsz a kártyára. Asszem winnie-éknél egy időre megoldódnak a wc papír problémák....
Dátum: 2009.07.07. 17:16:39
Mert azt gondolják, hogy ez vicces.
Dátum: 2009.07.05. 21:19:56
Khm...így viszont nemhogy nem degradálódik vissza a játékuk, de (a gyors regelésnek is nagyrészt köszönhető) szintelőnyüket tovább építve még az addig nem túl ragyogó LE-egyenlegüket is fényesre tudják suvickolni...
Ja, valaki(k) nagyon unatkoznak, netán kis izgalomra vágytak és ezt találták ki szórakozásnak. Pedig már Hofi is megmondta, hogy az ilyen esetekre ott van a jobb kéz...
Szerintem elég messzemenő következtetés arra gondolni, hogy csak miattatok indított valaki egy "fantom-szövetséget" egy rakás taggal, fejlesztett bazi sokat, épített magas PC-t is, csak hogy benneteket szivasson a csapásokkal.
Dátum: 2009.07.05. 18:44:27
Közös nevezőn vagyunk, úgy fest...
Dátum: 2009.07.05. 18:43:12
Lehet, hogy rosszul emlékszem, de mintha Miklós azt említette volna, hogy lesznek sűrűbben előforduló és ritkább tételek is.
A magam részéről nem bánnám, ha néhány jobb tétel sűrűbben pörögne, mert pl. a Hűség zálogát én is elvinném (meg még jópáran...) ha már szövetségileg nem lehet hordát váltani, legalább egyénileg lehessen partizánkodni.
Ha sok gagyi baromság menne körbe fél évig, akkor azon menne a sírás, hogy "na ezeket felesleges volt kifejleszteni" Nem akarok winnie-klón lenni (múltkor is sárba tiportak, amikor megvédtem) de szerintem most tényleg felesleges a panaszáradat.
Dátum: 2009.07.04. 21:35:25
"AKkor szerzel több tapasztalatot, ha minél erősebbeket győzől le, nem pedig akkor, ha a kisgyerekeket rugdosod a játszótéren. Attól, hogy van pár ilyen optimalizátor, akinek minden vágya, hogy az oviban maradjon a lehető legtovább, és azt élvezi, hogy tinédzser létére is azokat üti, akik még járni sem tudnak, még nem hozzájuk kell igazítani a játékot "

Meg kell valljam, hogy alapból nem kedvellek túlzottan Mortimer, de erre 10-est adtam...
Dátum: 2009.07.04. 21:31:05
"varázshasználó kaszt akkor megint előnybe kerül, mivel neki jóval magasabb a mágiája"

Még szép, kerüljön is, ha varázslat elleni ellenállásról van szó. Ha buzogánycsapás érkezik az arcába, akkor más a helyzet, azt állja jobban a harcos. (pláne ha sisak van a fején)

Szerintem amúgy a varázsló igenis legyen csoffadt. Aki egész életében penészes fóliánsokat lapozgat, meg bűzös kotyvalékok fölé görnyed (ad absurdum meg is issza őket) az igenis legyen vézna, kehes és sápadt és ne nézzen ki úgy, mint Mr. Olympia.