Felhasználónév: Jelszó:

Hozzászólások - Darksol

Dátum: 2009.09.29. 15:17:15
Nem a sajtolást butították összességében, hanem csak a szintet lépett állatok sajtolásából származó bevételt vették vissza.
Dátum: 2009.09.29. 14:35:54
Persze, hogy változott, talán még írták is valahol. Amikor a 20+ szintű lény-sajtolás ismételhető küldi lett, akkor történtek megszorítások, mert együtt a (10) szintlépéssel már túl erős lett volna... Mondjuk így is egy elég sűrűn felvett ismételhető küldi.
Dátum: 2009.09.22. 19:07:26
Isten látja lelkem, nem kedvellek téged Baal, de erre 10 pontot adtam...

Ami a nemprémes felvetésedet illeti, ott viszont tévedsz. Ha visszaesne az őskő-vásárlási kedv, megoldják majd, hogy a prémest érje meg venni...
Dátum: 2009.09.18. 18:10:39
Idézet: Solina - 2009.09.18. 11:18:53
Nem biztos, hogy erdemes ezert penzt, fegyvert, paripat aldozni.. Inkabb lehet, hogy alapitani kene alatok egy alszovetseget, csupa pokbol, VF-esbol, akik allulrol farmolnanak titeket...


kulcsszó: nem érdemes = nem optimális....nyilvánvaló

A javaslatod amúgy jó, alapítsatok is egy ilyen szövit, az a plusz egynéhány multi már nem oszt, nem szoroz
Dátum: 2009.09.18. 18:00:16
Idézet: Ariel - 2009.09.18. 10:24:25
a Ti osztálynaplótok szerint Tündeköves Glórin, Maedhros, Darksol, Damage, Szemtelen Karom és Bazor fia Borog helye már rég az egyetemen lenne, de inkább maradtak a második osztályban...


Találva érzem magam, így leszögezem, hogy rég lediplomáztam volna, ha nem lennék bő egy hónapos évvesztes, de mivel az vagyok, nem kapkodtam el a tanulmányaimat. Jól csak alaposan lehet tanulni, hiába, ha 1 év alatt 2 osztályt végzel, felületes marad a tudásod...

V2-n, a szerver indulásakor regeltem, ott már az akadémiai székfoglalómat írom...

Sok dolog miatt fel tudok nézni itt a VU-ban valamire (pl. a Nyulak cizellált stílusára) de arra, hogy valaki 1 hónappal hamarabb regelt, sajna nem....
Dátum: 2009.09.08. 21:16:17
Idézet: Viszok009 - 2009.09.08. 20:44:53

azért azt nem gondolhatod, hogy 600+ dukátot kaptok, abból 4-5 is tárgy megvan attól függ, mit tetszik, ekkora tápot, senki nem nézne jó szemmel...



Ezt viccből írtad, ugye? Rendkívül csalódott volnék, ha 600 csp erőfeszítést (ez v1-en kb. másfél MILLIÓ LE befektetést jelent) sz@ros 600 dukáttal "jutalmaznának"

Ebből nemhogy 4-5, de még 2 normális tárgy sem jön ki... Nézd meg a liciteket pls, a +3 erőt adó cuccért is 200-300 dukátot adnak a marhák...
Dátum: 2009.08.28. 11:10:50
azért ez nem úgy volt, hogy írtam Damage-nek az 1. világon, hogy: te figyelj haver csinálok v4-es szövetséget nem jössz néhány potensebb nyuszival?"

Elkezdtük 4 Tyrantossal spontán, aztán (hogy-hogynem ) feltűnt, hogy ez a srác - meg jópár másik - itt is erős karaktert fejleszt. Miért van ez, nem tudom, de onnantól egyértelmű volt, hogy őket invitálom meg és nem azt, akinek 5 a szakértelemösszege és helyesírási hibákkal tarkított a karakterlapja....
Dátum: 2009.08.28. 11:02:18
Idézet: Rokamoka - 2009.08.28. 10:47:51
Éppen erről beszélek. A végső 35-ben valaki VALAKIT biztos, hogy ismert, onnan pedig nyert ügy a dolog..........Az utolsó 2-3 hétben csak olyanok maradtunk, hogy onnantól nem láthattál szürke színt a taglistán, de ez önmagában nem elég. Bármilyen csapatnak óriási előnyt jelent, ha egy-két emberrel össze van szokva.


Valaki ismert valakit? Persze, hiszen mindenki játszik más világokon. Úgy nincs is értelme elkezdeni egy versenyszervert (ahol ugye a végső győzelemre megy ki a dolog) hogy nem viszel magaddal ismerőst. Ahhoz viszont, hogy ütőképes 35 tagod legyen kell a toborzás. Az viszont könnyebben megy, ha v1,2, vagy 3-on már letettél valamit az asztalra. Itt a Hegylakóknál pont olyanok álltak össze, akik más világokon folyamatosan egymást nyírták. Mondhatnám azt is, hogy létrejött az ELIT-TGY- Tyrant-VM szintézis. Miért? Pont azért, mert ismertük a másik erejét...
Ami a szürke emberek hiányát illeti: a Hegylakóknál nem egyszer láttam olyat, hogy éjjel kettőkor még 6-8 ember zöld volt...
Dátum: 2009.08.28. 01:32:59
A késői óra számlájára írom a fenti agymenésedet winnie...

"aki szerint nem okoz hatalmas egyensúlytalanságot az, ha valaki hirtelen leépíti a karakterét és beletol pármillió LE-t a szövetségébe"

Erre viszont válaszold már meg, kérlek, hogyan is akadályozza meg ez az új szabály a felejtéssel LE milliókat beépítőket?

Az a mentalitás, amit üdvözítőként vázolsz (összeszorított foggal eltűrni a hülyeségeket) amúgy csak a végtelenül korlátolt, szolgalelkű emberek sajátja, illetve olyanoké, akik erős elnyomás alatt élnek. Egy olyan játékban (mint ez), ahol folyamatosan döntéseket hozva kell előre jutni, ilyen mentalitású ember nem bírja soká. Te vagy az egyetlen ismert kivétel...
Dátum: 2009.08.27. 20:35:51
Dutch...

edit: Azaz Gerard...

Megnyerjük V4-et, te meg felezed a jutalmadat?
Dátum: 2009.08.27. 19:41:16
Nari: ne légy naív, nem várnak azok egy percet sem. Leadják a passwordot aztán kész. Nagyon szűk látókörre vall azt gondolni, hogy a heti 1 felejtés meggátolja a beépüléses törléseket...
Dátum: 2009.08.27. 19:30:32
"Miklós
Adminisztrátor
742 hozzászólás

Mai napon bekerült:.....
- A felejtés szakértelmet csak hetente egyszer lehet használni."

Bravo!!!
Gondolom a beépülő karakterek ellen született. Elárulom, hogy azok ellen nem véd. Ők (némi segítséggel) ráérnek majd 4-5 hét alatt beépülni a falakba, főleg, hogy szinte nincs is max létszámú szövetség, ahol kellene a hely.
Azokat viszont nagyon szopatja a fent említett "fejlesztés" akik V4-en az utolsó két nap akartak egyet robbantani a szakértelmek elfelejtésével (könyörgöm, legalább egy figyelmeztető ablak feljöhetne róla). Aki nem olvassa a külső fórumot percnyi gyakorisággal, az 3 epikussal (másfél nap) a vége előtt elkezdi lefelejteni a feleslegessé vált skilleket (nyilván a legalacsonyabb lopással, vagy másodlagossal kezdve) és miután benyomta a gombot, utána döbbenten szembesül avval, hogy hiába húzta 100-200.000 LE-ből a felejtését, kitörölheti vele a *****t.
Dátum: 2009.08.27. 15:53:07
Bizony, hogy szükség lesz rá...
Dátum: 2009.08.26. 18:40:24
Téged akkor is lepontoznak, winnie, ha értelmeset írsz. Bámulatos!
Dátum: 2009.08.25. 11:38:00
Shienkai - 50. szint körül - Tyrantból (korábban Illuminati alapító) - LanMaffia lerablásai során rájött, hogy ennyi ideje neki nincs, de v3-on nyomja, nem is eredménytelenül, sőt...
Dátum: 2009.08.22. 14:04:45
Bent kellett volna hagyni a küldetést, a kvíz a játék egyik deklarált alappillére.

Más kérdés, hogy így kivenni (hogy valaki már tetemes LE-t és dukátot húzott belőle) mindenféleképpen aggályos... Gondolom a javaslatodban az nem szerepelt, hogy párhuzamosan a kivétellel a LE egy részét is vegyék vissza )
Dátum: 2009.08.22. 13:42:00
Idézet: Mortimer - 2009.08.22. 11:19:55
A játékegyensúly megőrzése mindannyiunk közös érdeke.


Pontosan. Mindnyájatoké.
Dátum: 2009.08.22. 13:39:58
Grelnar: te szerintem tényleg rosszul mérted fel Kocos dukát-készletét. Igaz, hogy (mint említetted) elvitt az élő aukción 280-ért egy jokert, de azt se feledd, hogy ő még abban az érában lepörgetett 20-25 "Válaszolj 20 kvízkérdésre!" küldit (újabb játékosoknak: ez egy azóta már megszűntetett variálható küldetés volt) amikor azért még 3 dukát járt darabonként...
Dátum: 2009.08.21. 21:45:48
10 pont

Kiegészítés: az átlag ember morálját az rombolja legjobban, ha valamiből gátlástalanul lehet tápolni, de mire ő oda jutna, hogy elkezdje letiltják a dolgot. (jórészt azok felvetésére, akik addig folyamatosan kihasználták) ld. manakristály végtelenszer való tördelése fordulónként a TF-en, vagy itt a térkapus küldetésbe beleszámító manós csaták...
Ismerősek, ugye?
Dátum: 2009.08.12. 17:08:58
Már el is ért ( ), csak próbáltam leplezni...