Felhasználónév: Jelszó:

Hozzászólások - Darksol

Dátum: 2010.02.09. 15:15:39
Én spec nem érzem, hogy le lennék maradva. A megfelelő toplistákon a megfelelő helyet foglalom el és a megfelelő tartalékokkal is rendelkezem még.
Dátum: 2010.02.02. 17:01:06
Idézet: Ludovek - 2010.02.02. 16:59:28
merthogy toletek csak egy dicsoseg medalos volt, es az qly, aki ugyebar v1-re kerte azt.


Volt olyan barom (már elnézést a szóért) aki v4-re kérte?
Dátum: 2010.02.01. 09:51:24
Azért az sem teljesen igaz, hogy a komoly lélekszívó cucc mindenkinek elérhető. 45 entitást leölni úgy, hogy hármasával szeded a lépcsőfokokat, elég nehéz ügy. Én pl. "elcsúsztam vele" mert szintén a Szürkére hajtok, de nem akartam napi tíz-húszezerért gyógyitalt venni, mint Grelnar kolléga. Igy, hogy a nerfelés a láthatáron van, már nem is bánom...
Dátum: 2010.01.15. 21:20:14
Idézet: Ariel - 2010.01.15. 00:09:57
Ha kihagyok két hónapot, akkor is csak max 15-20-an érnének utol. Persze lehet, hogy laposra vernének, de nem ez lenne az első eset


Lehet, hogy gond van a memóriámmal, de egyetlen esetet sem tudok felidézni, amikor laposra vertél volna. Azt javaslom, akkor mégis hagyj csak ki két hónapot és meglátjuk. Én megteszek mindent, hogy helyt álljak, megígérem....


mod: mindegy, butaság
Dátum: 2010.01.15. 00:05:57
Neked nem is ajánlom, hogy kihagyj Ariel! különben könnyen alacsonyabb szintű szövetségi társaid sorsára jutsz...
Dátum: 2010.01.14. 18:28:42
Azért itt nem mindegy milyen karaktered van. Pókként kihagyhatsz fél évet is, de a top közeléből 1 hónap is drasztikus összeesést eredményez.... (ld. Sharpát, Leinádot)
Dátum: 2010.01.14. 18:26:43
A legtöbb játékos az időigényt szokta elsőként emlegetni a negatívumok felemlegetésekor, ez nyáron tényleg hatványozottan működik, az ember inkább nyaraljon, ne a gép előtt kelljen rohadni....Ugyanakkor azt se feledd el Pityu, hogy ha 2 hónapig nincs VU, akkor esetleg sokan "leszoknak" róla, vagy akik komolyabban játszanak, azok a digitális drog egy másik válfajára térnek át, hogy lefoglalják magukat és már nem biztos, hogy visszajönnének. A másik, hogy bár a Beholdernek tényleg lenne szusszanásnyi ideje a fejlesztésekre, de mindezt effektíve ingyen végezné, ami annyira nekik sem buli...
Dátum: 2010.01.14. 11:03:05
Idézet: Jeriko - 2010.01.14. 10:21:22

Nekem nagyon hiányzik, hogy a próbákban pl. választhassak, hogy a 160-as erőpróba felé megyek (betöröm az ajtót), vagy a 40-es zárnyitás felé (megpróbálom kinyitni) - egész kis történeteket lehetne így csinálni, amiket akár többféleképpen is meg lehet oldani.


Ez szerintem is nagyon jó ötlet, az elágazások nagyot színesítenének a dolgon. Ráadásul többen olvasnák a kalandokat, nemcsak végigkattintanák őket. Itt jegyzem meg, hogy elég demoralizáló, amikor elindítod a kalandot és az első próbával együtt (gondolom ez valami apróbb programozási baki lehet) legördül az egész történet...
Akkor annyit hadd bátorkodjak megkérdezni: ki viszi Sasut?
Harcoló lény

Sasu the Dark Kinight (30. Szint) Az állat aktuális tárgya: gyémánt karmok
+15 Sebzés

Tony Ramirez állata...szép neve van, de felvet, khm...némi gyanakvást.
Idézet: Cyron - 2010.01.08. 16:31:11

Mondd kedves Darksol, mivel dühítettelek fel a régmúltban annyira, hogy 5-öd íziglen szemmelveréssel is kírtanád a felmenőimet ha tehetnéd, mert olyan szinten gyűlölöd az AL-t és szerénytelen személyemet?


Kedves Cyron, én ezúttal nem ellened szóló személyes kirohanásnak szántam a hsz-t. (azt hogy rendszeresen támadom a szövetségi társaidat ne is vegyük ide, mert nem ide tartozik)
Azt készséggel elismerem, hogy nagyszerűen láttad meg a dukáttermelő tárgyakban a fantáziát és ügyesen raktad össze ezt a nyerő kombót. Tényleg, le a kalappal!
A probléma avval van, hogy jópár játékosnak esélye sem volt, hogy hozzád hasonlóan cselekedjen, mert az AH bejövetelekor nem tudtak dukátot gyűjteni, nem volt térkapu, meg ismételhető küldetés, ezáltal ők meg sem láthatták ezt a lehetőséget... Én ezt egyenlőtlenségnek érzem és ezért az AH jelenlegi formáját a játékban zavaró, egyenlőtlenséget kiváltó fejlesztésnek tartom....
Ricardo: elfelejted, hogy winnie egy a JV által leprogramozott bot... Ennek fényében hiábavaló volt a hsz-ed, de azért kösz!

mod: amúgy szó sem volt Cyron problémáról, a játékegyensúlyt felborító, szűk rétegnek szóló fejlesztésekről volt szó, ennyit még egy ilyen 1.0-s, BASIC nyelven írt botprogram is felfoghatna....
Ma, 10:54 Cyron az aukción megvásárolta a következő tételt: Aranytallér 838 aranydukátért.

Ki kell egészítenem magam. Legalább 1500 dukátja volt a talin. Azt hiszem, Miklós ti éles szemmel látjátok meg, hol kell belenyúlni a játékba. Az állatsebzés a veszélyes, persze. Meg a pókok. Meg a VF... Lol
Idézet: Almási Viktor - 2010.01.07. 21:03:17

Néhány TOP enélkül is ott lenne, de ők megérdemelten.


Ja. Galmuszk az a néhány...
Legjobb: sokat tudnék írni, kiemelésszerűen: Zarknod ébredése, új szövetségi épületek (amikor azok újak voltak ), általánosságban az AH, kronokompenzáció reformja, és talán legjobb: a véges szerver ötlete (V4) - ott jön ki igazán, hogy mit jelent egy szövetség, akik részt vettek benne, tudják...

Legrosszabb: Minden olyan, ami már a TF halála is volt, azok a dolgok, amiből csak egy szűk réteg tápol (de az irreális mértékben és másokat végtelenül felháborító módon) a többség meg soha sem, mert mire elérné, nerfelik. Csak példaszerűen:
- ismételhető küldetések (pár karakter még 3 dukátot kapott darabonként az elején + nem volt az 50-es korlát)
- AH indulása (Cyron "ingyen" elhozta az Aranytojást tojó tyúkot, meg a bérletet egymás után akkor, amikor a karakterek jó része még térkaput sem látott, vagy olyan szöviben volt, ahol a térkapu szintje fele sem volt az élszövetségekének....nem csoda, hogy a téli találkozón már jóval 1000 feletti dukátból licitált és vitte el az egyébként szintén játékegyensúlyt borító Inspirátort)
- KH amiből olyan karakterek gyűjtöttek sokmillió LE-t akik addig balfék portyázók voltak (meg lehet nézni a régi portya egyenlegüket) ma meg vezetnek szerzett portya LE-ben a csp-t folyató, csak portyázó, folyton gép előtt ülő fanatikusok előtt is
- kvíz medálok nerfelése (jellemzően én pl. pont utána nyertem 2 világon is) - valamiért pont akkor, amikor páran már bezsebelték a 12-t

Ezek az utóbbi dolgok sok ember kedvét veszik el a játéktól, mert úgy érzik nem egyenlőek a feltételek, részben ez is a sok törlés oka...

Szerintem összességében még mindig a pozitívumok vannak többségben, remélem Miklósék úrrá lesznek ezen a fejlesztő betegségen és nem lesz kiskapuzás, meg utólagos nerfelés, viszont lesz helyette eltérő fejlesztési út és egyenkarakterek helyett színesedés...

mod: kieg.
Dátum: 2010.01.06. 22:16:53
Idézet: Mortu - 2010.01.06. 22:14:23
Úgyis az lesz, amit az AL akar...


Fejlődsz. Nagy alapigazságát fedezted fel a játéknak. A következő szint az lesz, amikor felismered, hogy Birkának is igen nagy a befolyása...
Dátum: 2010.01.06. 11:17:14
Idézet: Miklós - 2010.01.06. 09:10:11

A KH-ban már amúgy is van lélekenergia, effektive beléjük van épitve ez a szakértelem.


Magad is belátod Miklós, ezért sem kellene, hogy a KH ellen működjön az energianyelés. A KH így is túl táp. A toplista élkarakterei, akik a bányász béka s***e alatt voltak szerzett LE-ben, lassan ott vitézkednek ugyanezen lista elején 7-8 MILLIÓS bevételekkel. Ez óriási hiba + a szembe köpése azoknak, akik nem vadásznak, folyatják a csp-t és 3x annyi időt töltenek a gép előtt kémlelve a zsákmányt, hogy portya LE-t szerezzenek.
Ezt semmiképp nem kellene megtetézni azzal, hogy további bónuszt adunk a KH-tól elvett LE-re. Mondom ezt annak ellenére, hogy lefelejtettem a VF-et és egyre közeledek a Kristályokhoz...
Dátum: 2009.12.30. 10:40:43
Ha már mágikus regeneráció a neve, lehetne egy olyan változtatás is, miszerint aktiválni kellene és amikor aktív, akkor a vp regeneráció rovására növelné meg szakértelem szinttel arányosan az ép regent. Ilyenformán a regenerációs épület sem volna annyira fontos, mert a mágustorony ugyanezt a szerepet töltené be...

mod: az érthetőség miatt
Dátum: 2009.12.30. 10:21:54
Jerikó:

Kár érte, mert ez egy rendkívül értelmes javaslat volt...

Byzon: "Egy szövetségen belül lenne, aki akarna ilyen épületet, lenne, aki nem. Ha csak 1 ember van a szövetségben, akinek egy épület káros, akkor azt nem lenne túl ildomos felépíteni" - emiatt írtam a konszenzusról...
Dátum: 2009.12.30. 10:11:50
Már bocs, de az érvelésed nem teljesen helytálló, Miklós!

Egy jó szövetségben minden épület konszenzus alapján épül, a béke csarnok sem jó minden tagnak ott, ahol felhúzzák. A regenerációs épülettel ugyanez volna a helyzet, szerintem a szövetségek/játékosok belátására kellene bízni, hogy felépítik-e...
Ami pedig a szükségességét illeti, az entitások megjelenésével még azoknak is egyre inkább megnőtt az ép iránti igénye, akik a normál portyában nem túl acélosak, egy kis plusz regenerációnak szinte mindenki örülne.