Felhasználónév: Jelszó:

Hozzászólások - DracoVanWolf

Oldal: 1
Dátum: 2010.01.16. 22:16:32
Hello!
Legközelebb odaírom, fanantikus blogra!
Üdv!
Dátum: 2010.01.11. 04:17:28
Bár lehet sokaknak nem fog tetszeni amit írok, de szerintem fontos és érdekes:

Gondolatom és cselekedeteim:
" Mindenki azt mondja 2012 című film baromság ,jónak jó film, de hülyeség. Szerintem viszont nem hülyeség, bár meglehet, hogy nem így és nem épp ekkor jön a világvége, de jelent nézve egyre szélsőségesebbek az időjárások! Egyre több természeti katasztrófa történik! Mi tettük ezt! Mi tettük ilyenné! Állítólag visszafordíthatatlan, de mi van ha ezt a gazdagabb réteg találta ki, hogy visszafordíthatatlan, hisz nekik ez a megélhetésük amit a földdel (rossz irányban) tesznek! Mi van ha visszafordítható! Ez itt a kérdés! De ha nem teszünk minél hamarabb valamit akkor tényleg visszafordíthatatlan lesz!
Ez a világ melyen élünk, melyen almozzuk az élet gyönyöreit és bánatait, ez a világ melyen kitalálunk játékokat, hogy életünket még élvezetesebbé tegyük, nem fog létezni x idő múlva ha nem teszünk valamit!
Bár egyedül vagyok ilyen téren ebben a gondolkodásban még, de remélem hamar rádöbbennek arra amire én! A Földünket megvágtuk és nem forr be a seb, ha nem teszünk valamit! A legkisebb cselekedetek is sokra mennek! Pl. én úgy próbálom a sebet begyógyítani, hogy nem járok autóval csak bicajjal és gyalog! Elismerem magasabb távolságot csak járművekkel lehet megtenni, de arra is meg lelték már a módját! Pontosabban nem tudom az összetételét, de feltalálták már azt is, hogy ne olyan káros anyagokkal üzemeltessük az autókat mellyel ártunk a Földnek hanem olyanokkal melyekkel nem ártunk! Mégse használjuk fel ezeket a tudásokat! Miért? Lehet tán azért mert félünk a változásoktól?
EL KELL VÉGRE DÖNTENÜNK MI A FONTOSABB! HOGY ÍGY ÉLJÜNK AHOGY EDDIG VAGY, HOGY FONTOS NEKÜNK A JÖVŐNK, AZ EMBERISÉG JÖVŐJE, HOGY LEGYEN EGYÁLTALÁN JÖVŐJE!

u.i.: 2012 film megnézése előtt is gondolkodtam ilyeneken, nem a film hatása miatt írtam ezt!
Köszönöm a figyelmet!
Üdv mindenkinek!

Kérdésem volna! Már feltettem 3-4 kvízkérdést, de egyiket sem fogadták el! Az elsőnél én vétettem hibát elismerem, de a többi kettőben nem! Ám vannak olyan kvízkérdések elfogadva melynek kérdéseit nem tudták helyesen megírni vagy hiányzik pár betű! Nos ez miért van, hogy ilyen kérdések el vannak fogadva (elnézést kérek mindenkitől: mert nem tanult meg még írni helyesen és magyarosan) és a normálisan feltett kérdések meg nem! Nekem nagyon tetszik e végzetúr, de ez a harmadik el nem fogadott kvízkérdésem után már úgy gondolom feleslegesen teszek fel kvízkérdéseket! Kérem ezt orvosolják, mert szerintem nem csak én gondolom így! Köszönöm!

Köszönettel
DracoVanWolf
Oldal: 1