Felhasználónév: Jelszó:

Hozzászólások - Zu\'lit

Oldal: 123
Dátum: 2010.10.11. 14:46:36
Zaklatás... lol... A játékon belül nincs ilyen határ, ha meg a BTK-ban vagyhol akarod megnézni, hogy mennyi kapcsolatfelvétel számít zaklatásnak, akkor el kell keserítselek mert ez egy játék amivel nem kötelező játszani Am ha sokáig nem adsz neki LE-t leszáll, ha elvereted leszáll, ha értelmesen elbeszélgetsz vele lehet leszáll, ha mindig alacsony ÉP-n vagy nem üt meg
Craslorg, te kivel tolod V2-őn? Tudom h ne mide tartozik, de itt és most jutott eszembe
Dátum: 2010.10.05. 20:09:31
A lejárt szar medált be lehessen váltani dukátért Ha még nem említette senki
Nem unod még hogy mindig betámadsz?kezdessz nagyon idegesíteni.szal abba kéne hagyni.piszkájj mást.

Szia!

Csak azt szeretném kérni tőled hogy szopd hófehérre a bojgó összes fekete emberének a
lomposát!

Köszi és Szia

Ja és büdos a szád szóval moss fogyat!
Kösz

Anyád Anyád Anyád Anyád Anyád Anyád Anyád Anyád Anyád Anyád!



csá




ne támadd már be azt a szerencsétlen losi-t köszi


ennyit akartam mondani

montam tegnap te hüje balfasz a a büdös geci néger anyádat hogy kurnád szájba 50 szer hogy másznál vissza a gecsi anyéd seggébe és szopjle 1
egy hold fekete nigger pöcsét totál fehérre hogy 10 évig ha festjék feketére akkor se legyen a nemi szerve vagyis a töke fekete XP + a geci anyádat te geci!!!!!!!!!!!

Hollow00 és Losi V2, vmit esetleg tehetnétek az ügy érdekében egyre több a rajongóm
Hihetetlenek vagytok komolyan mondom. Mindenki szídja Miklóst, mindenki javaslatokat tesz ami nembaj. De szerintem ennyiért (jóformán semennyiért) jobb játékot nem kapták, és ez is bőven játszható. Inkább örüljetek, hogy a legtöbb ilyen játékkal ellentétben ők folyamatosan fejlesztik.
Dátum: 2010.09.11. 09:04:50
Szerintem a növelése, magának a játéknak a történetébe nem illik bele, hisz aki hagyja hogy elhatalmasodjon rajta, az az "ostoba" végzetúr a story szerint ha jól tévedek. Szóval teljesen logikus, hogy nincs benne olyan, mert te beteg vagy és ki akarna még betegebb lenni?
Rövid táv: bajnoki megnyerése 8. szinten
Hosszú táv: Bajnoki megynerése minden további hónapban
Dátum: 2010.09.10. 16:05:36
De nem maradt a seggén, így kell ) Remélem színt visz a játékba és nem csak elcseszi Mert a térképes event jó volt, a Zarknodos már kevésbé tetszett, bár legalább volt valami Én már várom
Dátum: 2010.08.29. 07:02:14
Idézet: Lanmandragoran - 2010.08.28. 23:22:14
Ez oké, de ha valaki egy olyan viccet másol, ami esélyes hogy megosztja az olvasóközönséget a nézetei miatt, majd külön kéri, hogy "szavazzanak a minőségről, az ne csodálkozzon feltétlenül, ha valaki a nemtetszését lepontozással fejezi ki.


Szerintem ez nem osztja meg az olvasóközönséget, mert semmilyen nézet nem derül ki belőle. Ez egy vicc. Azért mert a bácsi na, nem folytatom mert hangosan tagadnék ezt-azt, de azért lehet vele viccelni nem?
Dátum: 2010.08.14. 21:08:19
Nagyon szépen köszönöm a választ és a pontosított választ is Szóval köszönöm a válaszokat.
Dátum: 2010.08.14. 06:59:34
Sebzést és varázslatsebzést hogyan számol a gép? Valaki tudja pontosan? ÉÁs egy pontos képlet van a találatra és arra h sikerül e castolnom? Wikin nem lelem, de ha van róla link megköszönöm.
Minden jót

Bocs h megint de fontos lenne
Dátum: 2010.08.13. 21:16:55
Gondolom (nem 100%) itt a törléssel (értelemszerűen) nem tölröd a tárgyat hanem visszakapod
Dátum: 2010.08.13. 19:15:02
Sebzést és varázslatsebzést hogyan számol a gép? Valaki tudja pontosan? ÉÁs egy pontos képlet van a találatra és arra h sikerül e castolnom? Wikin nem lelem, de ha van róla link megköszönöm.
Minden jót
Szerintem már másodikban tudni kell helyesen írni De ez lesz az új kvízkérdésem Érdektelen lexikális tudás? Vagy bonyolult matematikai számítás?
De tudtommal egy válaszról ordított ami becsapós is lehet a tanulatlan népnek Hm? Suliba szerettem a magyar irodalmat szal tudok belemagyarázni ^^
De még a jobbágy is vágta Rákoczi idejében h mit jelent a mondat (Már aki ottvolt persze ) Sza annyit tudtak latinul, ma meg mindenkinek tudnia kéne szerintem aki legalább 14 éves Én még mindig azt mondom ha valami bonusz akkor azért meg kell dolgozni Ha hülye nem kap bopnuszt Ennyi
Ces't la vie (Ilyen az élet, a gyengébbek kedvéért)
Sztem is jogos a felháborodás. Azért kapnak bonuszt mert tudnak valamit amit MINDENKINEK tudnia kéne. Eszetlen filmek mindenféle hülyeség helyet kap ez nem. Hát gratulálok. Akinek ez érdektelen lexikális tudás miért nem a doomlordon tolja? És nem mindegy milyen válasz? Az h más lehetőséget adnak meg egy szór amiért sértené a szabadságharc szellemét?
Tipikus Mit érsz Egyszer le is zuztam az arcát, de nem adott jól NooBfire Ki kéne tiltani mert nem cigány, hanem roma Amúgy a fertelmes helyesírású bemutatkozásokat is lehetne törölni -.-
Dátum: 2010.07.30. 23:32:46
Portya karakter
Dátum: 2010.07.20. 23:24:32
Köszi, télleg off-topic de nem lett megcáfolva higgyéttek el A legjobb fantasy lenne csak igaz
Oldal: 123