Felhasználónév: Jelszó:

Hozzászólások - Norbor

Oldal: 1
Dátum: 2010.01.24. 19:35:12
Üdv!
Egy ideje nem írok már új kérdést, mert véleményem szerint totálisan nem azonos értékrend szerint kerülnek be a kérdések a játékba.
Úgy gondoltam, most ismét írok egyet, de csak az előző véleményem erősödött:)
Azt hiszem, ha csak megint nem lesz küldiben, akkor ez volt az utsó amit megpróbáltam feltenni...

"Melyik személy nem Enterprise kapitány (Star Trek)?

Jean-Luc Picard
James T. Kirk
Harry Kim
Jonathan Archer

A kérdés "Rossz, hibás kérdés" értékelést kapott!
Kérdésedre az értékelők szerint csak egy speciális érdeklődésű réteg tudhatja a választ"
Dátum: 2009.09.10. 20:44:26
köszi
Dátum: 2009.09.10. 20:37:12
lemaradt 1 "l" betű
Dátum: 2009.09.10. 20:35:22
Sziasztok!

A következő kérdésemre keresem a választ: ha a szakértelmem 3 álat tartását teszi lehetővé, ebből 2-őt már befogtam, de az egyik még nincs idomítva, attól még be tudok fogni egy 3.-at?

Norb
Ezért írtam úgy a lehetséges válaszokat, hogy a vers ismerete nélkül is egyszerűen ki lehessen következtetni a helyes választ...
Hello!

Nem vagyok az a nyavalygós fajta, de ez már a 4. visszadobott kérdésem:
Folytasd az alábbi József Attila verset: "Elmémbe, mint a fémbe a savak,".

"halandók, amíg meg nem halnak."
"hímezi, finom fonalát,"
"ösztöneimmel belemartalak,"
"reszketnek szüntelen."

A kérdés "Rossz, hibás kérdés" értékelést kapott!
Kérdésedre az értékelők szerint csak egy speciális érdeklődésű réteg tudhatja a választ.

Szerintem József Attila Óda című verse az alapműveltség része (középiskolai tananyag, de lehet, hogy az általános iskolában is tanítják), de ha az értékelő(k) szerint ez így is túl nehéz, akkor szeretném jelezni, hogy a fenti válaszok közül egyszerű logikával is ki lehet választani a megfelelőt.
Oldal: 1