Felhasználónév: Jelszó:

Hozzászólások - Strelicia

Oldal: 1
Dátum: 2010.03.08. 19:26:06
üdv mindenkinek. az lenne a felvetésem,hogy nem lehetne megduplázni az egy napi csp. pontok termelődését!!!
így a nem harcos karik keveset tudnak játszani naponta. ugyan ez érvényes a portyázós karikra is. kevés a portya pont termelődés.
sziasztok.
Oké, legyen igazatok, de akkor a fele kvízkérdést ki kellene dobni a rendszerből...ha már ilyenekbe beleköttök, ami szerintem sok zavart nem okoz, akkor a sok bugyuta kérdést elfogadók meg egyék meg a sajátjukat! Legalábbis az én fele kalapomat!
Ha valaki megmondja, ebben a kérdésben hol a helyesírási hiba, megeszem a kalapom...

Ki volt az a magyar színész, rendező, aki az 1996-ban készült, " A három testőr Afrikában " című filmet rendezte?

Koltai Róbert
Kern András
Bujtor István
Jordán Tamás

A kérdés "Rossz, hibás kérdés" értékelést kapott!
A kérdés ill. válaszok helyesírási hibát tartalmaztak.
Na, azért ez már mindennek a teteje...

Nem fogadták el a kérdésem, mert a kétdésben nem megengedett szó szerepelt!

A kérdés így hangzott:
Milyen stílusban épült a Pisai ferde torony?

nanemááááááááááááá...a magyar pisa és az olasz Pisa város nevét ne vegyük már egy kalap alá kedves elbírálók!!!!!!!!!!!!!
Bocs...tényleg elírtam...
Még most sem értem...miért volt rossz a KÉRDÉS???????????????????????????????????????????????
Én nem értem..egy nem egy böngészős játék?????????
A legutóbb feltett kérdésem így szólt, és ez volt rá a válasz:

Ki írta a "A nyolcfarkú macska" című krimit?

Agatha Christie
Arthur Conan Doyle
Ellery Queen *
Raymond Chadler

A kérdés "Rossz, hibás kérdés" értékelést kapott!
Kérdésedre az értékelők szerint csak egy speciális érdeklődésű réteg tudhatja a választ.

Tök egyszerű...aki nem tudja, csak beírja a címet a böngészőbe, és már meg is van a válasz.!!!
Ha valaki nem veszi a fáradságot erre, azt csak magát jellemzi...

És már nem ez volt az első...

Igaz, kicsit nehezebb, mintha atr írtam volna, hogy hány lába van a 4 lábú széknek...

Mart vannak nagyon bugyuta kérdések, amiket valakik elfogadtak...
No comment...

Üdv:strelicia
Oldal: 1