Felhasználónév: Jelszó:

Hozzászólások - Estrella

Oldal: 12
Dátum: 2011.07.20. 19:55:14
További küldetés ötletek:

- Legyen X helyes kvíz válaszotok (X = taglétszám x 150)
- Gyűjtsetek X kiégett őskövet (X = taglétszám x 10) - lopás is játszik
- Végezzétek ki X ellenfeleteket (X = taglétszám x 10)
- Kémleljétek ki X ellenfeleteket (X = taglétszám x 10)
- Játszatok le X csatát az Arénában (X = taglétszám x 20)
- Találjatok X esszenciát (X = taglétszám x 1)
- Költsetek el X Kincspontot epikus relikviákra (X = taglétszám x 200)
- Átkozzátok meg X ellenfeleteket (X = taglétszám x 5)
- Vásároljatok 2 tárgyat az Aukciós Házban.
- Idomítsatok be X állatot (X = taglétszám x 3)
- Oldjatok meg X kalandot (X = taglétszám x 7)


Van köztük néhány igazán jó (pl. állatidomítás, kaland, kiégett őskő találása) ezeket maximálisan tudom támogatni, főleg a háborús és PC-s küldik helyett.

De van néhány túl nehéz vagy túl könnyű is:
- A helyes kvízválaszos nem kihívás a scriptek miatt.
- Az arénacsatással csak az a bajom, hogy szintén csak kattintgatás kérdése.
- Az esszenciatalálás pedig feltételezi az alkimista labort, ezzel ez a küldetés csak a nagy szövetségek számára válik teljesíthetővé.
Dátum: 2011.07.20. 19:42:44
Az epikus pl. nekünk szerintem még most is nagy falat, nem is foglalkozunk vele, pedig nem a kicsik között vagyunk.


Ha az epikus is nagy falat még egy szövinek, akkor a kastély felépítése is nagy valószínűséggel az még. Vagyis azt gondolom, hogy ezek a szövetségi küldetések elsősorban nagyobb szövetségeknek vannak kitalálva.
Dátum: 2011.07.20. 17:06:34
Ez a három nyert háborús küldetés nagyon nem tetszik. Én egy olyan szövetség tagja vagyok, amelyik tudatosan kerüli a háborúkat, és mivel néhány kezdő felkarolása is célunk, nem is nagyon akarnánk ezen változtatni. Miért kellene hátrányba kerülnünk emiatt?
A másik karimnál a 3-as világ békés voltát pedig kimondottan élvezzük. Nem jó, ha háborúba akarják kényszeríteni az embereket.

A PC-s küldetés megint olyan, ami nem szül jó vért, rengeteg konfliktus forrása lehet.
Én ezt a kettőt mindenképpen cserére javasolnám.
Dátum: 2011.07.20. 16:49:20
Ki írt világhírű regényt a párizsi Notre Dame toronyőréről?
Victor Hugo
Emile Zola
Honore de Balzac
Gustave Flaubert
Lehet, hogy most szőrszálat hasogatok.
Ha az a kérdés, hogy "Ki írt világhírű regényt ... -ről?", az azt jelenti, hogy sokan írtak erről világhírű regényt, de többek közt ő is.
Ha a kérdés úgy szól, hogy "Ki írta a világhírű regényt ...-ről?", az pedig azt jelenti, hogy egy regényt írtak és annak egy írója van.


Ha már szőrszálakat hasogatunk, akkor én nem úgy értelmezem, mint te. A "Ki írt világhírű regényt... -ről? kérdés nekem azt jelenti, hogy többen írtak regényt a témáról, de van köztük egy világhírű, amelyre a kérdés vonatkozik.
Ettől függetlenül az általad írt javaslat egyértelműbb.
Dátum: 2011.07.16. 16:42:52
Mit tett Mózes a Vörös Tengernél?
Mannát osztott az éhezőknek
Vizet fakasztott a sziklából
Bemutatta a Tízparancsolat tábláit
Kettéválasztotta a tengert*
1. A tenger kisbetűvel írandó.
2. Ha a válasz teljes mondat, a végére pontot kell írni.


Az utolsó mondatoddal nem értek egyet. Vázlatokban, felsorolásokban nem kell feltétlenül pont a mondat végére.
Dátum: 2011.07.16. 11:28:30
Tegnap Miklós egy másik topikban azt írta, hogy Landragór jellegű event lesz a következő, és körülbelül egy hónap múlva indítják.
Dátum: 2011.07.15. 13:06:05
Kíváncsi lennék én is, hogyan reagálnak erre a rengetek felháborodott játékosra, esetleg hogyan tervezik a kompenzációt. Valaki megszólalhatna közülük is.
Oldal: 12