Felhasználónév: Jelszó:

Hozzászólások - Faust0ne

Dátum: 2009.10.21. 14:59:03
ha túl sokszor csinálják akkor meg buknak egy kis szerencsét oszt jóvan...
Dátum: 2009.10.21. 14:55:35
sztem okos húzás....ha nem azt nézzük mennyire kelt ez bosszúszomjat velük szemben...mi is használtuk ezt...persze nem ilyen mértékben...de a hatása több volt mint kielégítő...nagy hátrányt lehet behozni így....
Dátum: 2009.10.21. 14:09:08
...nem akarok belepofázni a nagyok dolgába........ de mi ezzel a gond?....így működik eggy háború....taktikák és cselek...ettől szép ez a játék....mert lehet benne gondolkodni és cselezni....különben az egész kb egy nagy üres algoritmus lenne amiben előre lehetne látni a számadatok segítségével hogy ki a jobb....de így az okos kap lehetőséget hogy győzzön az erős felett...és ez így van rendjén...
Dátum: 2009.10.21. 13:29:55
ja és az a bizonyos 10 év alatti kissrác ha megkérdezi hogy :...apu...mi az a kivégzés?....akkor inkább terelődjön a szó a denevérzabáló koncertekre sztem...
Dátum: 2009.10.21. 13:27:35
így is van Lecsó...és Ozzy koncertje híres...és nem hírhedt....eggy kiváló zenész ....akármit is eszik a koncertjein ....és tény hogy a songoku sokkal inkább rombolja a tudatot és a lelket....én hónapokig filóztam pl azon hogy tudnak akkora lyukkal a hasukban tovább harcolni...még ma se értem...
Dátum: 2009.10.13. 09:57:27
volt rá példa ...
Dátum: 2009.10.13. 09:44:38
és 3 nap alatt lezavartok 1500 csatát ....
ú tényleg.. ...
persze...kivettem....
most már elment..... lessz ami lessz....he elutasítják ezt is...mind ahogy jó néhánnyal ezt tették....akkor a maradék eggy kérdés feltevéséről lemondok....minden kis LE számít most így az elején... ...és kössz mégegyszer...
oksa...köszönöm...
Mit nevezünk kwaggának?

Egy bennszülött törzsek által használt hangszert.
Egy kihalt állatfajt.X
Egy ételt.
Egy fegyvertípust.


.....jó lessz?....
Dátum: 2009.09.29. 22:36:15
na jó...most így háborúban....nekem is kevésnek tűnik....kicsit...
...rajta vok Jucus ....és nagyon köszönöm ...
...de Cirip ....te legalább segítettél ....és adtál valami kis infót.....nem úgy mint mások....de meg ne lássak még egy alkoholos kérdést....irgum burgum..
grat...képzelem milyenek...na így írtok ti....meg így adtok választ is....ennyi erővel le lehetne törölni a topic-ot....jah és CaveMan...nem akartam megsérteni senkit....de te egy renkivüli módon és intellektuálisan kiteljesedett paraszt vagy.......na csumi....

mod: ez így akkor elég lessz és boccs...
óó...nem mondod Cirip...hol is van ez leírva?...mert a kvíz menüpont alatt nincs....más meg kit érdekel?...és ha kapok ilyen kérdést hogy: az alábbiak közül melyik vörösbor?....akkor hadd tegyek már fel egy iet....és boccs a gyanusítgatásért....suttyó vagyok ....
figyelj Cirip....mindig csak a sírás megy...igen...mert okunk van rá....egy értelmes választ nem kaptam arra hogy miért is rossz a kérdésem....boccs illetve eggyet kaptam hogy nem igazán "értelmes"....nos teszem fel a kérdést.... miért is?....mert ez egy szólás?....vagy mert soha nem hallotta az értékelő személy?...vagy csak eggyszerűen intellektuálisan kiteljesedett kérdéseknek kell a hely?...akkor kit érdekel hogy mondjuk süsünek hány feje van?...beszélgessünk inkább a metafizikáról....az úgy is az általános műveltségbe tartozó dolog....megy a sírás...és én pontoztalak le....mert meglátásom szerint Delain kérdésével semmi gond nem volt.....és eggy ilyen apró "hiba" miatt visszadobni egy kérdést, hogy a címü szócska le van rövidítve és a szerzőknek csak a vezetéknevük van kiírva...és ezzel még órákig HÁTRÁLTATNI valakit...hát az szemétség....aki tudja a helyes választ az tudni fogja azt is hogy mi a neve a szerzőnek....és te miért pontoztál le?....mert sírok?....nem azért van itt ez a topic?...hogy megbeszéljük?....mert egy szót nem szólt senki csak pontozott...hát akkor brühühü....
szerintem...túl sok a szerintem...remélem elolvassa minden értékelő....mert elveszik a kedvet....inkább lenyúlja az ember az LE-t.....minek várjon órákat ha úgy se fogadják el....persze van amit igen....a hatalmas nagy oltásokat...azokat el...annyi idióta kérdést beengednek hogy az ember megunja a bemásolásukat...grat...
Melyik a helyes az alábbiak közül?

Sörre bor bármikor, borra sör meggyötör
Borra sör bármikor, sörre bor meggyötör
Borra sör mindenhol, sörre bor sehol
Sörre bor bármikor, borra sör forever


A kérdés "Rossz, hibás kérdés" értékelést kapott!.....na most ezzel mi is a gond....antialkesz az admin vagy mi....?????
Dátum: 2009.09.28. 14:21:28
köhömm...ez egy szólás....mi bajod van vele?....jobb a mikor halt mag Michael Jackson meg a hány pofaszőre van egy rozmárnak mi??....