Felhasználónév: Jelszó:

Hozzászólások - Faust0ne

Dátum: 2009.11.16. 22:07:05
sok???...csak nem meguntad a végére?....sztem rövid volt....és akkor vitatkozhatunk eggy pár órán át erről...
Dátum: 2009.11.16. 22:00:11
ne mááá....nem erről szól a topic...inkább agyaljunk ki valami okosat közösen ...
Dátum: 2009.11.16. 21:52:50
de még csak az 50. szintig se jutottak el az arra érdemesek....és én személy szerint kifejlesztettem eggy csomó olyan szakit aminek hosszabb távon lett volna komolyabb hatása....meg a fertőzésnek is lehetne értelme satöbbi...így a játék fele jócskán nem volt elérhető....jó lenne ha az lenne....persze sztem...ha nem is epikkel...de valahogy ki kéne tolni a játékidőt...
Dátum: 2009.11.16. 21:40:36
hát ezek a feltételek elég ramatyra sikerültek az tutko...megint iszonyúan rövid lett...és a monotonitás is eléggé bezavart..(volna ha nem lettek volna íly remek hangulatot létrehozó bajtársaim )....
Dátum: 2009.11.16. 21:37:40
lehetne mittomen 2000ft....fix összeg....ennyibe kerülne a reg...utána meg semmi olyasmi nem rondítana bele a játékélménybe ami más számára nem elérhető...
Dátum: 2009.11.16. 21:35:52
nem titeket firtattalak csak szerettem volna eggy komolyebb versengést, több komoly szereplővel...és van aki nem dohányzik ...ez a javaslat nem arról szól hogy ti nyertetek....hanem arról hogy érdekesebb legyen a játék...és élvezetesebb...
Dátum: 2009.11.16. 21:18:05
de élesebb lenne a küzdelem ...nem a több játékos miatt mondtam...de vannak emberek akik bizony szerényebben élnek mint mások...
Dátum: 2009.11.16. 21:16:50
ne értsetek félre vazze ...nekem nincs gondom a pénzzel...másnak van....nem neked...meg neki...másoknak...
Dátum: 2009.11.16. 21:15:06
fix beugrót!!! ...és minden ősköves téma kivételét!!! ....így pénzük is lessz és nem szalad meg senki manibó...ezzel nem értem mi a baj ....csak meg lehetne oldani....de lehet én hülye vaok...nem vitázom mert butaság...csak javaslok...de most befejeztemm....ennyit akartam mondani...a játék sokkal élvezetesebb lenne nektek is ....
Dátum: 2009.11.16. 21:08:13
ezzel nem értek veled eggyet de nem vitatkozom. ....gratulálok nektek ....a véleményem kifejtettem....(hozzáteszem ezzel nem rátok céloztam...ha bár sztem a legtöbb prémes nálatok volt, de lehet tévedek) ....de mind1...amúgy aki nem volt prémes az kb 10 szinttel le volt maradva...de ez is mindeggy....az akinek nem volt rá lóvéja 20. szint felett 10%-al drágábban fejlesztette a tö-t.....de ez is mindeggy....az akinek nem volt lóvéja az nem tudott ingyen lélekenergiához jutni lélekkút kisütésével....meg "ingyen" gyógyulni....meg hármat portyázni fáradtság nélkül....meg tt-zni orrba szájba amikor akar...meg sajtolni...na de befejeztemmm....szép volt....nagyon odatettétek magatokat időt nem kímélve .... de remélem a fentieket megértitek...mert ez bizony mind előny...és nem csak eggy két csini tárgy meg +25% csp...meg gyorsabb gyógyulás...minden...
Dátum: 2009.11.16. 20:54:56
nem csak prémes cuccokról van szó....nagyon sok lovettás lehetőség van a játékban...fel se soroltam az előbb az összeset...csak gondolj bele...
Dátum: 2009.11.16. 20:52:37
nemmm....itt a diferenciákról van szó...van akinek 500ft-ja van van akinek 15000...az nyer akinek 15000ft-ja van...legyen eggy fix összeg beszállónak...és a beho is kapja akkor a mónit...de nem társadalmi rétegharcok lesznek, hanem méltó és eggyenlő küzdelem... = érdekes fordulatok...lényegesen jóval több remek játékos...és ennél jóval remekebb szórakozás...
Dátum: 2009.11.16. 20:33:04
itt nem csak a prémtagságról dumcsiztam...itt nagyon sok olyan lóvés lehetőség van amivel komoly előnyt lehet kovácsolni...lélekkút kisütés...ősköves ital... prém cuccos ....a végén a gyorsítás is ősköves lett...stb...sztem...persze csak sztem...nem a pénzről kéne szólni eggy versenyszervernek...hanem a csávókák eszéről...az lenne a kafa...és sokkal izgibb is lenne...mivel nagyon sok remek játékos nem tud eggyszerűen annyit belekesselni a dologba hogy tartsa a tempót...lehetne eggy fix díja ennek...és totál eggyenlő esélyek...teljesen másképp alakulna a dolog...most is voltak éles harcok...ez eggyértelmű...de úgy sztem sokkal érdekesebb és izgalmasabb is lenne...
Dátum: 2009.11.16. 20:20:09
...hát ez az...legalább bejött volna ...no de sebaj...mindenki azt tette amit helyesnek vélt ...
Dátum: 2009.11.16. 20:06:05
gratu mindenkinek .....leginkább az Ájjatfajmnak, a Khatifoknak, a GoldenEyenak, és a Black Diamondnak az erős turizmushoz tőlünk ...meg mindenki másnak is ...remek volt...élveztem...nos most gyászolok eggyet...addig is a Behonak:...rövid vóóót!!!!....még eggyszer ien laza feltételek és tojok rá... be se reggelek...kevés ide ennyi szörnyikegyalázás...és találjatok ki valami újat...
Dátum: 2009.11.16. 12:48:41
szép volt jó volt ...csatlakoznék Rókához meg Barbapapához....valahogy úgy kéne megoldani ezt a versenyszervert, hogy az is tudjon eredményt elérni, aki nem tud annyira anyagilag hozzájárulni mint mások...hogy kapjon ő is eggy esélyt....vagy hogy ha annyira kell a lóvé a Beholdernek, lehetne a versenyszerver eggy fix ösköves összegű szerver, ahol a regisztráció mittomen x őskő és abszolút kivenni az összes ősköves lehetőséget....valamint a végcélokat végre úgy megcsinálni hogy jussunk valameddig...mert ez így...hát jószerivel semeddig nem tartott...kéne lehetőséget adni a fertőzés leküzdésére /vagy maxolására....és azon szakértelmek kihasználására amire megint nem jutott idő....mert ez így nagyon kevés volt.....nem is értem mit vártak plussz 15 epikustól... szóval csak ugyanazt tudnám mondani mint az előzőnél....rövid volt...de nagyon...
Dátum: 2009.11.13. 08:53:46
lérezik-e a Supermanből ismert kryptonit nevű anyag?
helyes válasz:..igen a közelmúltban felfedeztek eggy igen hasonló anyagot......az én válaszom:...a k...a mocskos büdös agyadat rágják ki a molyok...hát mi ez a f...ág?....ti komolyan elfogadtok minden hülyeséget vazze?...csak érdekelne....hogy ez a kryptonit tényleg gyengíti Supermant?.....ennyire nem lehettek birkák...vagy talán Superman is létezik???...mi a rák van itt?...törlést neki...minimum...de én speciel a kvízértékelőt meg a kérdés feltevőjét is kompletten leoffolnám...
Dátum: 2009.11.05. 09:40:18
A megadott nevű szövetségre nem mérhettek pusztító csapást, mert azonos hordában vagytok!
...az én szövetségem gyémánt...az övéké smaragd....szóval ezt nem értem....miért nem működik?...
Dátum: 2009.10.31. 22:11:58
köszönöm ...
Dátum: 2009.10.31. 22:01:07
feltenném mégeggyszer kérdésem...ha van eggy nulla sebzésű varázslat...pl visszacsatolás...és abba pakolok eggy sebzést adó fókuszkristályt....akkor a taumaturgiám növelni fogja azt az adott sebzést?...