Felhasználónév: Jelszó:

Hozzászólások - Velodur

Oldal: 1
Dátum: 2010.02.07. 07:37:02
Moricka hazamegy az iskolábol.
Othon meséli édesapjának hogy a mai lecke az hogy mi a külömség az elméletileg és a gyakorlatilag között.
Az a pa felajánja hogy mutat erre egy példát.
Odamennek moricka nővéréhez
-Kislányom ha beszambázna ide egy csapat néger és arra kérnek hogy 5000ft-ért feküdj le velük mit tennél?
-Tudod apa az van hogy én még fiatal vagyok és bármilyen uj dolgot ki kell probálnom.
A válasz után odamennek anyához.
-Drágám ha beszambázna ide egy csapat néger és arra kérnének hogy 5000ft-ért feködj le velük mit tennél?
-Tudod nekem gondolni kell a családra a napi betevőre tehát igen.
Végül odamennek a nagymamához és neki is felteszik a kérdést.
-Nagymama ha beszambázik ide egy csapat néger és arra kérnék hogy 5000ft-ért lefeküdjön velük megtenné?
A nagymama remegő öreges hangján válaszol:
-Tudod fiam én már öreg vagyok és nem nagyon válogathatok tehát igen.
Ezután az apa félre vonja morickát:
-Látod fiam elméletileg van 15000ft-unk gyakorlatilag meg három kurvánk.

Moricka hazamegy.
-Apa menyibe kerül egy házassag?
-Nem tudom fiam még mindig fizetem.

Egy idős házaspár férfi tagja haldoklik.
Annak idején megegyeztek hogy két vaskazettába annyi rizsszemet amenyiszer megcsalták egymást.
A férfi kazettájábol a előkerül 7 darab szem a nőében egy sincs.
A férfi elkezd könyörögni hogy bocsásson meg mert ö egyszer sem csalta meg.
De a nő igy felel:
-Drágám szerintet egy héttel ezelőtt miből vot az a riskók?
Dátum: 2010.02.07. 07:12:38
Hello!
Ez nagyon is valószinű hogy az emberiség saját magát fogja eltüntetni a földről. A bolygó tovább fog élni csak egy más formában.
Még talán álltalános iskolában hallotam hogy ha néhány faj kipusztulna a földön az emberiség meg, hamarosan követné is őket de ha ez forditva történne semmi változás nem lenne azaz talán mégis lenne minden ujra rendesen működne. Nem lenne környezet szennyezés nem pusztulnának ki általunk ujabb fajok.
De mindegy ahogy az előttem szóló is mondta a dinoszauruszok kihaltak és mi is kifogunk egyszer söt még az utánunk jövő létformák is addig mig a föld teljesen ki nem merűl és ő is feladja.
De eddig még annyi idővan hogy még az a leszármazottam is meghal aki még a dédunokámra sem emlékszik.
Oldal: 1