Felhasználónév: Jelszó:

Hozzászólások - Gabben

Oldal: 1
Dátum: 2010.05.07. 22:30:20
Azt tudjuk, hogy a létezésünk végső célja az emberi faj fenntartása..."

Szerintem ez a gondolat teljesen értelmetlen.A Lényeg megszületsz felnősz dugsz azt meghalsz???ha így nézzük akkor az élet értelmetlen.
Milyen hosszú a Szuezi-csatorna?

163 km
160 km
170 km
159 km

A kérdés "Rossz, hibás kérdés" értékelést kapott!
Kérdésed az értékelők szerint érdektelen lexikális tudásra hivatkozott.?????????????????
aki ezt mondja erre a kérdésre azok után hogy rendetek ostoba kérdés van úgy pofán vágnám valami kővel hogy az ilyen seggdugasz aki ezeket eldönti inkább menjen utcát söpörni
A Március hónap elnevezése honnan ered?

Marcipán szóból
Latin Martius névből
Martin névből
Egy Római püspök nevéről

A kérdés "Rossz, hibás kérdés" értékelést kapott!
A kérdésre megadott válaszaid nem voltak egyértelműek ill. rosszak voltak.

gyerekek ti betegek vagytok lekéne cserélni az összes moderátort!!!vagy jól seggbe rúgni,ember olyan kérdések vannak amik amiket elfogadnak hogy fejre állok tőle akkora szar meg rossz a értelmes kérdést meg elutastják.Mázlia hogy gép elött van és nem elöttem............
lexikális tudás???miért lenne érdektele?

Hány nyelvet használnak az Európai Parlamentben? "2009".

23
20
1
5

A kérdés "Rossz, hibás kérdés" értékelést kapott!
Kérdésed az értékelők szerint érdektelen lexikális tudásra hivatkozott.
Szerintem ez nem nehéz kérdés és eléggé ismert is DIGI tv szó szerintem az országba,érdekelne miért kapott rossz kérdés...!!!!!!!!

TV anyacége melyik országban található?


Magyarország
Ausztria
Románia ez a jó válasz
Kína

A kérdés "Rossz, hibás kérdés" értékelést kapott!
Milye van a Földnek?

rákja
holdja
szüze
apja

A kérdés "Rossz, hibás kérdés" értékelést kapott!

mi ebbe a rossz???????????????????????ki az a gyp-s aki azt mondja hogy rossz kérdés az elmeh.......................oda
Dátum: 2009.08.12. 10:38:15
miért kérdezem nos aki tanult történelmet az tudja hogy megkoronázták de aki nem az eltud gondolkodni hogy most mikor is vagy mégsem .....
Dátum: 2009.08.12. 09:05:39
Mikor koronázták meg Ferenc Józsefet magyar királlyá?

1848.február 9
nem koronázták meg
1867.június 8.
1849.augusztus 20

A kérdés "Rossz, hibás kérdés" értékelést kapott!
A kérdésre megadott válaszaid nem voltak egyértelműek ill. rosszak voltak ebbe mi a rossz??????????????????????????MI nem egyértelmű vagy aki ezeket nézi nem végezte el a 8álltalánost vagy mi.isten bizony az ember ne is írjon kviz kérdést mert valami úgy is rossz vagy lexikális tudás ........nem tom milyen gyp-s nézi ezeket de jó lenne ha elhúzna a .....oda
Oldal: 1