Felhasználónév: Jelszó:

Hozzászólások - Empiri

Oldal: 1
Dátum: 2011.02.19. 21:18:19
Üdv
Lehet, hogy volt már kérdés, visszaolvastam 5 oldalt, keresve meg nem találtam választ a következő kérdésemre:

A jutalmaknál a "fél évre" azt jelenti, hogy a kiírt augusztus 15. lesz mindenféleképpen a határ, vagy onnantól ketyeg a fél év, amikortól átveszem azt? Teszem azt, mivel én 46 szintű vagyok, most nem érné meg nekem a +AF pontos jutalom, de ha épp hogy augusztus 1.(ami ugye az átvétel utolsó időpontja) előtt veszem át, és onnantól ketyegne a fél év, akkor talán jó lenne.

Választ előre is köszönöm.
Dátum: 2011.01.14. 23:20:54
Idézet: Tgmaster 4079. hozzászólás - 2010.10.13. 00:25:59

"Sajnos pontosan nem emléxem a kérdésre, de:
Melyik játékban kell utoljára eltenni a fekete golyót?
biliárd*
snooker

1. A biliárd nem egy konkrét játékot jelöl, hanem több játék összefoglaló neve. Nem vonatkozik mindre ez a szabály (ha egyáltalán van fekete golyó).
2. Tudomásom szerint a snookerben is a fekete golyót kell utoljára eltenni."


Tisztelettel megjegyzem, legalább ezt a k***va topicot olvasni szíveskedjenek és ha valaki hibát jelez, akkor azt a kérdést vegyük ki. Csak mivel találkoztam ezzel a kérdéssel kvízolimpián. Ezúton természetesen én is jelezném, hogy a kvíz kérdés-válasz úgy szar, ahogy van. Bár gondolom ezúton se fognak érdemben ezzel foglalkozni...
Dátum: 2010.01.07. 09:41:48
Mit jelent az organológia? Hangszertan
Válaszok:szervtan,élettan,szövettan.... csak a jó válasz nincs a felsoroltak között!!!
Dátum: 2009.11.15. 20:18:36
Szia!
Szeretném átvinni a 3-ra az ősköveket.Azt írtad át kell konvertálni.Pontosan mit tegyek?
Megszüntetéskor rákérdez esetleg?
Dátum: 2009.11.09. 09:07:24
Köszönöm
Dátum: 2009.11.09. 08:16:35
Szia!
Két kérdésem lenne.
A 4. világon mennyi a háboruk ideje.Az 3 nap az 1 nap,ez oké,de az 1 hét az mennyi?
Ha vége a 4.-nek a megmaradt őskövet átvihetem-e egy másik világba?
Sziasztok !
Szeretem a kvízkérdéseket.Tudom,hogy nincs értelme reklamálni.Megértem ha nem
szimpi egy kérdés és nem fogadjátok el.Viszont, ha lehet,ne azt írjátok,hogy helyesírási
hibát tartalmaz,mert ezzel csak azt bizonyítjátok,hogy aki elbírálja nem ismeri a helyesírást.
Minden szót ellenőrzök a neten amiről bizonytalan vagyok.Biztos,hogy nem hibásak!!!!
Ellenben már több kérdéssel találkoztam,amiben ordított a hiba!
Ha unjátok megértem,csak akkor ne bíráljatok.
Köszönöm
Dátum: 2009.08.01. 20:25:58
Szia!
Az egyik kérdés Talmácsi csoportbeli indulására vonatkozik.Válasz a király kat. lenne.
Légyszi frissítsétek mert még a régi csoportja a vélasz.
Köszi
Oldal: 1