Felhasználónév: Jelszó:

Hozzászólások - NoFear

Dátum: 2012.11.06. 20:33:34
Ismét nagy gratuláció Birkának, aki gondolom ismét kitalált egy újabb nerfet, ami valószínüleg csak neki és esetleg még pár játékosnak ( <10 ) csípi a szemét. Megint olyanba viszi bele Mikibáékat, aminek semmi értelme, de legalább megint megtizedeli majd az amúgyis egyre fogyó játékállományt. Remélem Mikibá elolvassa ezt a kommentet, mert neki címezem.

Nézzük már kicsit reálisan a kérdést. Olyan nerfet terveztek megint bevezeni, ami a játékosok legalább 90%-ára negatív hatással lesz. És mindezt miért? Azért, mert pár karakternél nagyon magas epikus cucc van a szintjéhez képest. Nade hányan vannak ők? Ha már annyira csak az AL-t hozza Birka példának, mint mindig, hány karakter van ott aki emiatt egy minimális előnyt élvez? 10 maximum? A nerf bevezetésével pedig a játékosállomány nagy részének akarjátok ismét elvenni a játékkedvét csak azért, mert Birka kitalálmánya szerint pár karakternek a V1-en túl erős a cucca?

Arról nem is beszélve, hogy mindig azt mondjátok nincs idő a fejlesztésekre, olyan sok fontos dolog lenne. Akkor miért ilyen hülyeségekre fordítjátok az energiátok és a drága időt?

Akkor már inkább miért nem az új AF képességekről megy a tanácskozás? Mert az globálisan a játékosok jó részét érintené és az legalább pozitívan? A játékosoknak nem olyan fejlesztésekre van szüksége ami hátrányba hozza őket, mert azzal csak elveszitek a kedvüket attól, hogy egyáltalán tovább játszanak. Az új játékosok toborzása meg szerintem szintén nem megy túl jól, inkább ilyenekre kéne összpontosítani, és az ilyen nerfelős Birka-kitalálmányokat pedig elengedni a fületek mellett.


Mod.:

Még egy dolog. Miért van az összes nerfes szavazásnál a szádba adva a válasz? Mi az, hogy választhatsz 2 rossz közül és ennyi? Szeretnék olyan választási lehetőséget, hogy pl.: "Egyik opció sem megfelelő a számomra, a véleményem kifejtem fórumon."
Dátum: 2012.10.18. 14:32:06
Nem véletlenül lesz az indulás a VÚ tali után. Megadják a lehetőséget, hogy felkészülj (költs el sok pénzt őskőre) az Eventre.
Dátum: 2012.10.18. 13:54:58
Azért ez a "kezdő" elnevezés eléggé relatív szerintem. Attól, hogy valakinek alacsonyabb szintű a karija még nem biztos, hogy kezdő és fordítva. Egy magasabb szintű karakterrel rendelkező játékos is lehet abszolút "kezdő" szinten játéktudást illetően.


Az első 2 szintet egy abszolút kezdő játékos is tudja teljesíteni, de a magasabb szintekhez azért kelleni fog némi tapasztalat.

Ez remélem nem azt jelenti, hogy az alacsonyabb szintű karaktereknek teljesíthetetlenek lesznek a magasabb piramis szintek?


Amúgy a teljesítendő feladatokról / kapható nyereményekről (az őskövet már tudjuk) lehetne kérni pár infó morzsát?
Dátum: 2012.09.28. 09:39:21
Idézet: Offsboy - 2012.09.28. 07:24:21
Idézet: NoFear - 2012.09.27. 20:47:01
"Lehet több is nálad"


Azért ezt is jó tudni. Ezek szerint csak én tudtam úgy, hogy egy lehet egyszerre valakinél?


És azt sem értem, hogy ha lehet több, akkor Landi alatt miért is nem eshet, csak akkor ha nincs? Na majd megkérdezem az új ügyfélszolgálatot, úgyse próbáltam még ki.



Szerintem azért nem eshet a landi alatt ha már van nálad, mert programozástechnikailag így van lekezelve hogy landi alatt több ne eshessen.



Ezt én is így gondoltam. Csak én arra lettem volna kíváncsi, hogy ott miért kell lekorlátozni a találást, ha már úgyis lehet több is a karakternél. Vagy ha már így bekorlátozzák, akkor miért nem kap az mást helyette, akinél ottmarad az Event alatt is. (mondjuk nem erre kaptam választ igazából)
Dátum: 2012.09.28. 09:34:38
Szia,
Ez azért van így, mert a program onnan ismeri meg, hogy kaphatsz-e kincsesládát, vagy sem, hogy megnézi, van-e nálad. Azt nem tudja, hogy a kincsesládát a Landragórból szerezted vagy máshonnét. Tehát ha a 3. fázis elején van ládád, akkor bebillen a "van már nálad nem szerezthetsz másikat" flag. Másrészt a ládát eredetileg is igy terveztük, hogy ne találhass újat, amíg az előzőt el nem használtad, csak a V4 induló kompenzáció ebbe bekavart. (De elvileg azokat se adjuk, hogy végtelenségig őrizgesség a karik )
Üdv,
Miklós
Dátum: 2012.09.27. 20:47:01
"Lehet több is nálad"


Azért ezt is jó tudni. Ezek szerint csak én tudtam úgy, hogy egy lehet egyszerre valakinél?


És azt sem értem, hogy ha lehet több, akkor Landi alatt miért is nem eshet, csak akkor ha nincs? Na majd megkérdezem az új ügyfélszolgálatot, úgyse próbáltam még ki.
Dátum: 2012.09.27. 09:35:39
Abban még nincs is semmi extra, 50 sorsjegyből simán megvan.


Ebben viszont van. Vagy bug, vagy azonnal elhasználta az epikus kincsesládát és egyből forgatott egy újat.

http://kepfeltoltes.hu/view/120927/bug_www.kepfeltoltes.hu_.png
Dátum: 2012.09.15. 16:37:32
Kivételesen egyetértek Birkával. A szeró még mindig eléggé belassul időnként. Nem tudom pontosan milyen hárdver-ápgrédet hajtottak végre legutóbb, de még mindig nem az igazi, hogy arra kell várni, hogy betöltődjön az oldal.


Amúgy ezután a napi rutin és az új event szerintem egyértelmű, mivel ez szinte minden karaktert érint és a játékkedvét is visszahozza talán azoknak akik kezdik unni.
Dátum: 2012.09.15. 16:29:39
Idézet: Baraty - 2012.08.13. 15:58:06

Idézet: NoFear - 2012.08.13. 00:24:23
Először is a kristálypontok után szeretnék érdeklődni, mert 40-es karakterszint alatt nem tudom hol lehet megnézni őket? Mivel a karakterlapról lekerültek, kaland fül pedig még nincs. (Tényleg amúgy onnan miért is lett levéve?)

Ezt vissza fogjuk rakni hamarosan.
Baraty



Ez volt 1 hónapja. A hamarosan ezek szerint kicsit más értelemmel bír BEHOéknál.
Dátum: 2012.09.15. 16:26:45
Minek a rövidítése az ELTE?

Eötvös Lóránt Tudományos Egyetem
Elit Lányok Tanítói Egyesület
Európai Légió Társított Egyesület
Eltérő Légi Támadási Erő


Azért ezt így talán mégsem kellett volna elfogadni. Főleg, hogy Mikibáék is oda jártak ha jól tudom.
Dátum: 2012.09.03. 15:57:42
2 kérdés/észrevétel:


1. Nálam engedi, legalábbis a listából kiválasztható, hogy olyan kufárhoz álljak amiből már van platinám. Ez bug?

2. Alul a "Platina jutalmak listája" nevezetű résznél nálam ha lenyitom semmi adatot nem közöl, csupán a relikviák képeit látom. Persze tudom a többség fejből is tudja mit adnak, de akkor is azért szerintem nem ártana leírni azt is, hogy melyik mit ad.
Dátum: 2012.09.02. 11:06:13
Csak magasabb szinten. Mert azt is írta az alacsonyabb szintűt nézi. Isteni ital 30. Addig van még az 1 és a 20 is nálam. (a lista "rendezetlensége" miatt erre is rákérdeztem, ugye már nem szint szerint van rendezve)


De amúgy akkor ez simán bug, ideje lenne javítani. Gondolom annyira nem igényelne nagy programozási munkát.
Dátum: 2012.09.02. 11:00:14
Idézet: Baraty - 2012.08.13. 15:58:06

Tortát semmiféleképpen nem használ el



Én is rákérdeztem már erre (pm-ben Baratytól), mert lassan aktuális lesz nekem is. Az Isteni italra ugyan nem mondott semmit, de gondolom akkor azt sem.
Dátum: 2012.08.28. 16:57:56
Ha kapnál 800 AF-et, az már 1600 előny lenne, mivel kifejlesztened sem kell, így az már 800+800. Ha meg most visszakapnád a mostani árát dukátban, akkor kb amióta csak megvan neked, azóta ingyen használtad. Kicsit abszúrd lenne.
Dátum: 2012.08.28. 16:36:31
Akkor szerinted más nem érdemli meg, hogy kapjon új fejlesztést csak az akinél "halmokban áll" az AF? Egyébként kíváncsi lennék hány karakternél "áll halmokban" AF pont, mondjuk 100 fölötti AF kinél van.


Idézet: VFerko - 2012.08.28. 16:31:38
Cras: a legutóbbi öv V1-en: 2012.07.21. Pöppem az aukción megvásárolta a következő tételt: A szívósság öve 5487 aranydukátért.
Nem támogatom, h bekerüljön az öv AF-ért cserébe, de ha be is kerül akkor SE kapjon 800 AF-et az akinek már van öve, akkor már inkább legyen megvehető kavicsért akár a zálog...



Ki mondta, hogy kapnak 800 AF-et? Miklós arra értette szerintem, hogy ha annyi összegyűlt nem kell arra költeniük, mert már megvan nekik. Amúgy a további kavicsért megvehető relikviák bekerülése biztos, hogy negatívan hatna az egész játékra. (mint ahogy a hűség záloga is)
Dátum: 2012.08.28. 16:24:48
Egyetértek az előttem szólóval. Ez V1-en is szűk 50 karaktert érint jelenleg. Nekem nincs semmi bajom azzal, ha az AF képességek fejlesztését is csinálják, de véleményem szerint jobb lenne olyan fejlesztéseket előtérbe helyezni, ami a játékosok többségét érinti (alacsonyabb szinten is), nem csak egy szűk réteget.
Dátum: 2012.08.27. 15:42:30
Idézet: Craslorg - 2012.08.25. 09:44:06

Végzet temploma
- Lehetőség lista nézetre is.
- Ami kész, kapjon egy zöld pipát mind a feladatoknál, mint a sorok, oszlopok végein. Főleg az aprólékos feladatoknál nehéz látni, hogy kész-e vagy van még hátra belőle.
- Mivel a templom lejártára elvileg bekerül, hogy az át nem vett jutalmakat au8tomatikusan megkapjuk, lehetne rá egy beállítási lehetőség, hogy ha kész a feladatsor/oszlop, az is automatikusan átvehető legyen. Azért opció, mert AF képeség van erősebb nyereményre, ami nem biztos, hogy épp mindenkinek megvan.



Még annyit tennék hozzá, illetve kérdeznék, hogy az miért lett elutasítva (már ha el lett, ha nem akkor megvalósulhat-e és mikor), amikor a templom lejár valakinél akkor automatikusan generálja le az új templomot, ne kelljen azért belépni, és ha valaki éppen akkor nincs netközelben, ne emiatt húzódjon el a templom lekérése. Igen, van akinek ez nem lenne jó, erre volt javaslat, hogy lehessen beállítani ezt az opciót szeretné-e valaki, vagy maradjon a régiben, tehát amikor belép akkor kapna új templomot.
Dátum: 2012.08.27. 15:34:31
Én arra lennék kíváncsi - lehetőleg biztos forrásból (pirosbetűs felhasználótól), hogy a mithrill relikviákat ténylegesen csak Relikvia kuponokkal lehet elérni. Vagy később lesz rá más mód is. Event, VÚ befizetési akció (pl Karányonykor) stb. Ezenkívül tovább lesznek-e fokozva a relikviák 6. szintre, vagy várható esetleg új relikek bekerülése.
Dátum: 2012.08.09. 22:45:06
A kristálypontok miért lettek tulajdonképpen levéve a karakterlapról? Eddig nem is nagyon figyeltem, de 40-es szint alatt így meg se tudom nézni őket, mivel kalandfül még nincs. Szóval valahova nem lenne rossz ha vissza kerülnének, preferáltan a karakterlapra pl. ahol eddig is voltak, kiegészítve a többi erőforrással együtt, amelyeket csak a kufárnál lehet megnézni. (+1 felesleges katt, ha már úgyis a szerverterhelést akarjuk mindig csökkenteni, akkor ezek nem értem miért nem lettek még megoldva)
Dátum: 2012.08.05. 16:06:22
A bajnoki viadal fastruktúrás megjelenítésénél van valami oka annak, hogy így van számozva?


1 3 2 4 5 ...