Felhasználónév: Jelszó:

Hozzászólások - NoFear

Dátum: 2011.04.04. 17:48:19
Nem teljesen értem, mi hátránya származna bárkinek abból, hogy egy EH-s ledarálja 1-2 nap alatt láthatatlanba a vadászatot? Ezt bárki megteheti, hogy láthatatlanba vált és előre ledarálja. Egyedül azok nem akik AF képességgel továbbfejlesztették már az EH-t és így pl már VF-re nem tudnak váltogatni, de azoknak meg már akkora táp jön abból, hogy simán visszahozza nekik ezt, vagy a többszörösét. Lásd Ariel korábbi hsz-e, ahol bemutatta, hogy feljebb már simán kapják az 500LE/TP-t. Ami elsőre eléggé viccesnek hangzott, mert igencsak szép LE-nek mondható ennyi TP-ért, főleg ahhoz képest, hogy ez garantált.

Az a furcsa, hogy PvP játékként van emlegetve a VÚ, meg az esemény is, de a PvP játékoknál a támadónak általában van veszítenivalója, jelen esetben, hogy pl beszed magának egy csomó TP-t , meg 0 LE. Ezzel ellentétben itt semmi ilyet nem látok, letámad -X szintet és garantáltan jön neki a szinte fix 500LE/TP. Semmit sem kell úgymond tennie érte, a vadászatról nem is beszélve.

Azért egy pók igencsak sokat tesz azért, hogy annyi legyen az LE diff-je amennyi. Nem lehet csak úgy "fogom magam veszek egy alacsonyabb szintű karit azt betámadom, mert úgyis megkapom érte a jó sok LE-t". Főleg, hogy 60-ig AF sincs, az EH meg eléggé röhejes LE-t ad csatánként.

Egy szó mint száz, a lényeg, hogy nem vágom kit érne olyan nagy hátrány azzal, ha láthatatlanba is meg lehetne kapni az 1 vadászat - 1 eseménypont arányt.
Dátum: 2011.04.04. 14:16:18
"a láthatatlan vadászatért fél eseménypont jár"

Hát ezt most nem értem miért kellett, vagyis értem, csak jó, hogy így utólag közlik be mikor már ráfejlesztettem a szakit is. Nem elég, hogy kevesebb a befogás láthatatlanba? Mostmár legyen fele eseménypont is érte. Hát gratula.

Persze tudom, nem a pókokra vannak fejlesztve az eventek, de látom totálisan ki is akarják zárni őket az ilyen húzásokkal. Eddig még úgyvoltam vele jólvan egye fene beletolom a 400 vadászatot az Eventbe, így már nemhiszem...
Dátum: 2011.04.01. 13:47:20
Szóval nálad a szinted * 10.000 LE nem ritka belépéskor? xD


Amúgy azért remélem a hivatalos hírekből kitörlik holnap majd a "fejlesztéses" hsz-t, ugyanis ha később visszanézi esetleg valaki a híreket, nem biztos, hogy figyelni fogja, hogy ez ápr 1-jei hír. (természetesen az itteni fórumos hírekre gondoltam, nem a VÚ főoldalon lévőre :-) )
Dátum: 2011.03.30. 20:55:41
Egy kicsit OFF lesz, de azért beírom...

Imádom azokat a fórum regeket, akik nem merik felvállalni a saját játékbeli nickjüket, mert akkora bődületes ma..aságot kérdeznek, hogy tudják mindenki lepontozná őket, ezért inkább gyorsan regelnek egy új fórum nevet és azzal kérdeznek. Vicces. xD

OFF vége


Nem értem minek kell állandóan kérdezgetni mikor indul az új Event. Gondolom azért nem írnak pontos dátumot Baraty-ék, mert még ők sem tudják. Ha most mondanának egy konkrét időpontot és nem indulna esetleg pontosan, akkor meg azért lenne a hőzöngés. Ha túl korán tálalják és bug-os lenne, akkor meg azért.

Akkor fog indulni az Event, amikor leprogramozták és letesztelték, hogy nagyobb bug-ok ne legyenek benne. A kicsiket meg úgyis csak a játékosok fogják csak tudni kiszűrni, szóval teljesen felesleges mindennap rákérdezni, úgyis közzé teszik 1-2 héttel előtte, hogy mindenki el tudjon kezdeni tartalékolni rá erőforrásokat. Már aki szeretne persze...

Az EH meg azért téma éppen itt, mert eléggé sok szerepe lesz az Event során, így érthető, hogy arról is beszélnek, mégha nem is közvetlenül ide tartozó téma.
Dátum: 2011.03.24. 21:03:26
Idézet: Ariel - 2011.03.24. 18:22:12


Normál portyával 500+ LE/TP arány fölött is hoz az EH, a LE szívásról nem is beszélve...



500+ LE/TP EH-val? Arra azért kíváncsi lennék. xD Ezt azért erősen kétlem, ott biztos nem az EH az ami miatt ennyi a zsákmány...
Dátum: 2011.03.24. 13:39:37
Egy gyors kérdés (bár tudom nem egészen ide tartozik).


A térkifordító ital 40-es szintje ellenére, ha a xeno-s eventből kiszedem magamnak, használhatom akárhányas szinten? Csak mert feleslegesen nem akarom azt választani, de ha lehet használni kisebb szinteken is, akkor talán megérné azt választani így az event miatt.
Dátum: 2011.03.04. 20:26:27
Idézet: Birka - 2011.03.04. 18:32:00


Továbbá akik beneveznek, azok sima portya ablakon keresztül is üthetők, csak abban az esetben "klasszikus" portya eredmény van. Azaz aki benevez és bízik a sok sok összerabolt FIX lében, az igen komoly sallert kaphat egy nem benevezett "havertól", ha az szemfüles



Portya ablak? Ki az aki portya ablakot használ? xD Ezek szerint lesz 2 fajta támadásgomb is annak aki nem portya ablakból akar támadni? Vagy akkor, hogy fogom tudni kiválasztani, hogy én most "normál" vagy az event-ben résztvevő portyát akarok? (tegyük fel, hogy én is meg az is nevezett akit támadni akarok, erre irányul a kérdés)
Dátum: 2011.03.04. 18:25:24
" azonban nem a játékosnál levő lélekenergia alapján rabolsz, hanem fix mennyiségű LE-t kapsz, amit az ellenfél nem veszít el "

Ugye ez nem azt akarja jelenteni, hogy aki benevez, az egyben le és védi magát akármennyi LE is van nála? Csak mert úgy hangzik, mintha aki benevezne annál akármennyi LE lehet, úgyse fog bukni belőle.
Dátum: 2011.02.25. 19:35:12
Célpont az van valóban, de a lenti szinteken hidd el nekem, hogy nincs annyi, mint gondoljátok. Játékos az van bőven, azt aláírom, de aktív játékos az nincs olyan sok. És a pókokat is szidja mindenki, hogy miattuk hagyják abba, ebben még talán van is valami, csakhogy ez is pont azért van, mert a pókok kiszűrik az aktív játékosokat és azokat támadják. Ha viszont lenne KH itt is, akiktől lehet LE-t is hozni, az nagymértékben megnövelné az éremben támadható játékosok számát, így nem lennének állandóan ugyanazok ütve, amíg ki nem lépnek a támadhatósági sugárból. De persze igazából tényleg csak ötlet, ami a Beho-nak is jobb lenne, és a játékosoknak is tetszene szerintem. :-)
Dátum: 2011.02.25. 19:29:32
" Fastruktúrába rendezve meg lehessen nézni a saját (és esetleg mások) eredményeit. (esetleg a viadal összes csatáját meg is lehessen nézni így) "

Ez az ötlet valóban nagyon jó lenne ha meg lenne valósítva. Szerintem elég sok embert érdekelne a többi viadal csatáinak megnézése, főleg, ha fastruktúrában el is van rendezve. Szóval hajrá Baraty! xD

(Mellékesen megjegyzem Aurri, szerintem mostanában aligha lesz ilyesmi irányú fejlesztés, hiszen az új gém (MM) valószínüleg leköti őket fejlesztés-szerver és minden egyéb ügyileg sajnos :S.)
Dátum: 2011.02.25. 19:24:18
Esetleg lehetne egy újabb szakit bevezetni, hogy ha a szintedben, vagy az fölé támadsz, akkor felezi az érte kapott TP-t, úgy, mint a VF a vadászati TP-t. Lefelé támadáva nem lenne hatása. Így már mindjárt jobban megérné felfelé is csapkodni. :-) Sőt akár a portya LE-t is lehetne növelni valamilyen mértékben egy szakival, amikor felfelé támad valaki. Minél feljebb támad, annál nagyobb lenne a %-os növekedés pl. Persze ezek csak ötletek. Egy kis fejlesztéssel lehetne belőlük talán valami. :-)

A 85-90 szintes KH-ra meg csak annyit, miért ne lehetne az összes szinten KH? Valaki említett egyszer egy olyat, hogy klónozzuk a V1-et és az lesz V2-n a KH, és ugyanezt fordítva is meg lehetne tenni, a V2 játékosok klónjaiból létrejöhetne a V1-es KH. Így minden szinten lenne bőven támadható játékos. De ez csak egy alapötlet, természetesen lehetne tovább fejleszteni, csak legyen végre már valami. :-)
Dátum: 2011.02.12. 19:10:44
Idézet: Miklós - 2011.01.06. 16:29:56
A xenó királynőknél nincs kiégett őskő


Mód: Hoppá eggyel mellé ment. xD Ez Appple hsz-ére akart menni.
Dátum: 2011.02.09. 10:37:18
Ennyi erővel az összes relikviát is elérhetővé tehetnék őskőért, nah arra tényleg lenne kereslet. xD
Dátum: 2011.02.01. 21:16:58
Ez az Event elég jó lehetne, ha nem lenne ismét kissé elkalibrálva a nagyobb szintű karakterek felé. És itt most nem konkrétan magamra gondolok, hanem ahogy korábban is írták már, az esetleges VÚ utánpótlás karakterekre, akiknek ez az Event szinte teljesíthetetlen, főleg ha ilyen iramban haladnak a leverések+csapda feltöltések.

Értem ezalatt, hogy:

- kisebb szinten az építést teljesíteni ilyen feltételek mellett nagyon nehéz (3-20-ik szintig nem sok karakternek van maxos építése és manakonstija még turbóval együtt sem, sőt még a legtöbbnek manakonstija sincs, vagy talán még építés szakija se)
- a Xenók kisebb szinteken gondot okoznak ahogy látom, ugyanis igencsak szétszedik a karaktereket pár csata alatt, és azokat a csatákat se biztos, hogy nyerik, míg nagyobb szinten még egy gyenge karakter is simán boldogul velük
- a díjazásban abszolút figyelmen kívül van hagyva az alsó 2 kategória, ugyanis a nyeremények használhatatlanok számukra (a lélekszívó cuccok kis szinten még alig számítanak, már ha van egyáltalán neki mibe rakni, mert a gyűrű/nyaklánc viselet se túl gyakori itt még, a lélekgyémánt még esetleg használható, de az is csak a Landragór csizmák miatt)
Dátum: 2011.01.31. 10:48:00
Baraty!

Az anyakirálynők szintjének megfelelő részletes statisztikát nem lehetne kérni esetleg? Csakhogy lehessen látni, hogy állsz a saját szintednek megfelelő királynővel, azokhoz képest akik szintén ugyanazt ütik. :-)
Dátum: 2011.01.22. 07:52:44
Re: Végzetúr friss hírek
234. hozzászólás - 2011.01.20. 15:49:13

- A most induló új szlovák szerver miatt a közel 2 éve bevezetett rabszolga modulon (ha valaki túl sok LE-t vesztett a szerzett LE-jéhez képest, akkor csökken a veszthető LE) apróbb változtatást eszközöltünk, valamennyire csökkent a képlet felső margója. Ennek eredményeképpen az extrém le veszteségeket halmozó, kizárólag csak vadászó, és farmnak beálló karakterek ezentúl még kevésbé használhatóak nyerészkedésre.


Január 19. 20:27 NoFear xxx Te nyerted a csatát.
A jutalmad 0 lélekenergia és 10 TP.
Január 19. 20:27 NoFear xxx Te nyerted a csatát.
A jutalmad 0 lélekenergia és 13 TP.
Január 19. 20:29 NoFear xxx Te nyerted a csatát.
A jutalmad 0 lélekenergia és 10 TP.
Január 20. 13:28 NoFear xxx Te nyerted a csatát.
A jutalmad 0 lélekenergia és 5 TP.
Január 20. 13:31 NoFear xxx Te nyerted a csatát.
A jutalmad 0 lélekenergia és 11 TP.
Január 20. 13:43 NoFear xxx Te nyerted a csatát.
A jutalmad 0 lélekenergia és 6 TP.
Január 20. 13:51 NoFear xxx Te nyerted a csatát.
A jutalmad 0 lélekenergia és 6 TP.
Tegnap, 21:16 NoFear xxx Te nyerted a csatát.
A jutalmad 0 lélekenergia és 6 TP.
Tegnap, 21:19 NoFear xxx Te nyerted a csatát.
A jutalmad 0 lélekenergia és 6 TP.

(persze rá lehet fogni, hogy biztos nem volt náluk LE..., bár előtte a 0 LE-s portyáim fehér holló kategóriának minősültek)


Szóval köszönjük szépen Miklós! A Végzetúr helyett lassan TEVENEVELŐ HÖLGYEK/URAK TÁRSASÁGA is lehetne a játék neve, hiszen a fejlesztések igencsak ilyen irányba viszik előre a játékot.

Ilyenkor akkor miért nem írja ki támadás előtt, hogy ettől a végzetúrtól 0 LE-t fogsz vinni, mert az új szlovák szerver miatt többet nem rabolhatsz tőle LE-t. - LOL LOL LOL -
Vezessük be a BF-es rendszert és 100 nap inaktivitás után legyen mindennap +1% esély a karakter totemmé tevésére, alias kinyírni a másik karaktert. xD 200 nap után természetesen 100% az esély, tehát ha a karakter kikap valaki ellen akkor törlődni fog. A másik karakter aki nyert, megkapja a totemét, ami ad neki pl 10%-ot random tulajdonságokból. Mondjuk ha 20-on volt az összes tulajdonsága, akkor lehetne belőle olyan totem ami ad 2 támadást. Egy karakternél max x totem lehet összesen. A régieket (illetve a gyengébbeket) eladhatja valamiért (x összegű LE pl) a totem által adott értékekhez arányos árban.
Hamar le lenne irtva a fél szerver, mint ahogy ott is volt amikor bejött a totem rendszer az inaktív karakterek "eltüntetésére". xD Nagyobb szinteken úgyis csak elvétve van inaktív kari, a kisebb szinteken meg tele van az egész, lásd pl. a kitűnő barátság kristályos akció következménye 5-ös szinten... de a többi lenti szint is fullon van inaktívakkal...
Dátum: 2010.06.14. 19:35:45
Idézet: Ariel - 2010.06.14. 19:26:01
Ahoz, hogy 0-ról 50%-ra gyógyulj, 8 órának kell eltelnie alapból. Hogy hogyan tudsz megszabadulni az ép-től, azt már a fantáziádra bízom.


Mint említettem a szinteden támad a TP osztó és ott is marad amíg nem lépsz. 15%-hoz meg a nagyszerű kikapcsolhatatlan Szentély miatt kevesebb, mint 3 óra kell, ha akarok venni prémet, amit szinten nem tudok kikapcsolni, hogy ne regeneráljon akkor meg kb 2 óra. Úgyhogy lehet számolni...
Dátum: 2010.06.14. 18:52:55
Idézet: Ariel - 2010.06.14. 18:19:56
Elhiszem, hogy max körül van az életpontjuk, de ezzel együtt is röhejesen egyszerű az ép-t 40-50% körül tartani. Az más kérdés, hogy nem teszik.
Aki nagyon felfelé támad és cserébe tömést kap, az tud ellene védekezni. Ráadásul könnyebb a dolga, mint annak, aki 15% alatt kell maradjon a vadászat alatt.


És hogyan tud ellene védekezni? Amúgy a 15% alatt maradás vadászatkor X óráig tart, viszont az alacsony ÉP-hez egész nap a gép előtt kéne ülni. Szóval ezt a könnyebb dolgot gondold át szerintem mégegyszer.

Azon kívül aki a saját szinteden támad, ott hiába vagy 50%-on, nem mintha az olyan egyszerű lenne egésznap, de oda még az sem elég és aki csak arra csinálta a karakterét, hogy TP-t osszon az bizony a saját szinteden fogja osztani, ott 15% után mindig tud támadni, és a játék nagyszerű TP osztó rendszere miatt alig ad kevesebbet mintha + 2-3-4-ről támadna.
Dátum: 2010.06.14. 15:10:55
Idézet: Miklós - 2010.06.14. 13:56:55
Azonban láttunk számos példát, ahol a helyzet azért ennél extrémebb volt, a "tömést" már puszta szórakozásból, rosszindulatból is alkalmazták.


És ott a pont. Ezt főleg kisebb szinteken csinálták, amikor a PP lényegében semmire nem kell annak aki nem pók, azonkívül sokan beregelnek egy karaktert csak azért, hogy TP-t osszanak, ami ellen nem lehetett védekezni. Ezt csak azt tudja aki átélte, nekem volt pl aki 4 hónapon! át semmi mást nem csinált a karakterével, csak felhúzta a kontit és jött egész nap. Úgyhogy gondolkodjunk már, aki azt mondja lehet védekezni ellene, az pls vázolja fel hogyan gondolja, mert nagyon kíváncsi lennék rá...