Felhasználónév: Jelszó:

Hozzászólások - NoFear

Dátum: 2011.06.02. 19:51:30
Mindenkinél nőtt? Azt ugye tudod, hogy van erre egy AF képesség már ami növeli a magasról támadó kapott TP-jét? Csak mert ha nem mindenkinél nőtt akkor az illető(k) szerintem közben tettek rá pár pontot és innen a többlet TP.
Dátum: 2011.06.02. 19:47:45
Minél több tárgy? És a tárgy szintje is nézve van, hogy arany, ezüst, bronz tárgy van nála?

Amúgy ezt már olvastam máskor is, de asszem én erről a változtatásról lemaradtam annó és most nem nagyon találtam. Mikor lett az bevezetve, hogy ez negatívan hat? Vagy melyik topic-ban lehet olvasni róla, mert érdekelne pontosan, hogy is van a módosítás.

Mod: thx az infót, így már értem, kíváncsi leszek a mostani térkép event végeredményére
Dátum: 2011.06.02. 16:34:21
Idézet: Helion1988 - 2011.06.02. 16:04:29
Mondjuk ennyi erővel felesleges is a 2-3-4 hetes event.
Nevezzünk be, vonja le a csp-t pp-t, adja az LE-t és a TP-t, mindenki kapja meg a maxos jutalmat.

Mondjuk ennyi erővel átírhatunk pár nullát meg egyest az adatbázisban, aztán hirtelen 50-es karakterből 1-es szintű lesz, vagy 300-as statokból 20-as stb... 1-2-3 év "munkája" meg semmivé foszlik. Azért talán ilyen marhaságokon nem kéne filózni.

A lényeg ott van, hogy a 2 csökktentős reliket (A fejlődés arany öve , A tudás arany tőre) a TOP szövetségek tagjai már kiszedték első 2 alkalommal, így aki ott nem azt választotta, annak mostmár esélye se lett megszerezni egy ilyen event során, mivel ők már oda nem fognak nevezni, és - mint ahogy eddig is mindig - az a csapat fog nyerni ahol ők vannak (maxos ele fúzió, 45 -ös valóságformázás a +5 miatt). Jah persze lehet azt mondani, hogy majd legközelebb megszerzi, csak ha jól tudom ezek nem adódnak össze. Három bronz fokozatból nem lesz arany soha.

Szóval az a bizonyos "versenyszellem" amit annyira emlegetsz igencsak értelmét vesztette már, ha ilyen szabályokkal megy továbbra is az event, hogy "ha szerencséd van esetleg kaphatsz maxos jutalmat..."
Dátum: 2011.06.02. 15:48:40
Idézet: Birka - 2011.06.02. 15:06:05
Most arról van szó, hogy vannak karik, akik egyáltalán nem vadásznak? Nekik nem szeretne semmilyen szinten se kedvezni Miklós, ezt kerek perec kijelentette...


Ahhoz, hogy egy pókot rávegyen a vadászatra, konkrét eredménye kell, hogy legyen annak, hogy beleáldozza a sok vadász TP-t az eventbe. Azt akarom ezzel mondani, hogy a kufárcsatánál tudtam, hogy ha ennyi meg ennyit elvadászok, meg elportyázok, akkor arany jutalmat tudok majd választani. Térkép eseménynél meg vagy nyer a csapat azt kapok arany reliket, vagy nem nyer, aztán behabzsoltam X ezer TP-t egy végzet medálért. Szóval jólenne ha itt is úgy lenne, hogy ennyi meg ennyi egyéni teljesítmény után garantált a nyeremény akkor is, ha TOP szövetségek éppen másik csapatban vannak, mert úgyis mindig azok nyernek.
Dátum: 2011.06.01. 21:33:32
Idézet: Becksim - 2011.05.31. 22:44:12
Valóban, igazatok van, legjobb lenne úgy bevonni a lopást, hogy az vesztes nem szenved kárt.

"A csata után átnézed egyelőre még tehetetlen ellenfeled holmiját, és nagy meglepetésedre néhány térképdarabra bukkansz! Micsoda szerencse, hogy még nem volt ideje leadni őket a kufárnak! Üres pergament veszel elő, gyorsan, de pontosan lemásolsz minden részletet, majd friss szerzeményeddel elégedetten tovább állsz... (jutalmad x térképdarab)"



Ezt az ötletet senki nem olvasta? Miért kéne, hogy a lopás hátránnyal járjon? Ezzel a módszerrel semelyik fél nem szenvedne "kárt" úgymond, mivel egy portyás is tudna térképdarabhoz jutni, és egy vadász karakter se bukna el egyetlen darabot sem. Ugyanúgy ahogy kufárcsatánál se volt LE lopás, itt se kéne, hogy legyen tényleges lopás. Aki ellopná az megkapja azt a pár darabot, de akitől lopta úgymond annak is megmaradna, mivel rpg-s nyelvre átfordítva nem vette el tőle, csupán lemásolta, tehát a térképnek azon része mindkettejüknél ismert lesz ezentúl.
Dátum: 2011.05.31. 21:40:49
Idézet: Legacy - 2011.05.31. 17:36:05
Szerintem az nagyon fontos, hogy ne a nyeremény döntse el, hogy hova állok, ahogy az eddigi tréképeknél, hanem a végén legyen választható mint a kufárok csatájában. És mondjuk az is jó ötlet, ha csak nevezni lehetne, és a "program" osztaná el az emberek, hogy egyenlő csapatok legyenek.


Szintén támogatom. +1


Nameg a térképdarab lopás is jó ötlet lenne, de hol írt ilyet Miklós?

Mod:
Idézet: Pörgönc - 2011.05.31. 21:38:37
Azért jó lenne valami színesítő elemet kitalálni..., gondolkodom, hátha lesz valami értelmes ötletem.

Mi lenne, ha ez most világok közötti küzdelem lenne? Vagy világok azonos kufárjai közötti?


Ez is jó, én szívesen áttámadnék a többi szerverre (vagy világra ha úgy jobban tetszik és egy szerveren fut az összes világ) ha lehetne.
Dátum: 2011.05.28. 16:06:26
Idézet: Birka - 2011.05.28. 13:35:22
A kivégzés v1 v2 világokon 100% rablás bónuszt adó képesség


Ezt Miklós vagy Baraty is megerősítené, hogy még mindig így van? Ugyanis szerintem csak VOLT így, de már akkor amikor én kezdtem nerfelve lett és tapasztalataim szerint nemhogy duplát nem ad, hanem töredéket a nerf óta. Szóval kíváncsi lennék, hogy ezt valaki illetékes is megerősítené-e, hogy a kivégzés dupla LE-t ad még most is.

Mod: régebben az ellennél lévő LE felét is el lehetett vele hozni, de, hogy duplát adna most azt akkoris kétlem

Ami duplát ad azt úgy hívják, hogy KA. (persze a nerfelése óta az is csak addig adja amíg el nem éred a limitet vele, ami szintén arra készteti a karaktereket, hogy ne száguldjanak felfelé, hiszen ha elérem a limitet hülye leszek aznap még támadni, amikor másnap 2x annyi LE-t kapok ugyanannyi TP-ért)
Dátum: 2011.05.27. 22:17:53
Hmm, most, hogy mondod lehet igen, én Landragór-ra gondoltam, az volt tavaly szeptember környékén. :-D
Dátum: 2011.05.27. 15:41:02
Idézet: Craslorg - 2011.05.23. 20:40:31
Nyáron szinte biztos nem lesz event, maximum V4. Legalábbis emlékeim szerint az eddigi nyarakon nem volt és nem véletlenül.


Térkép esemény volt szerintem. Fél évente van és december körül volt utoljára, tehát ez lenne az aktuális.


Idézet: LanMaffia - 2011.05.23. 21:10:55
Zarknod nyáron volt.


Zarknod meg már inkább nyár vége, ősz elejére tehető.


Szóval szerintem idén is lehetne ez a menetrend, meg erre is számítok igazából. Mivel Zarknod-ról meg Landragór-ról is lemaradtam, jólenne ha idén is lenne valami hasonló. :-)
Dátum: 2011.05.27. 14:47:15
Idézet: Craslorg - 2011.05.27. 13:10:49
Ellenségek?


Ellenségek? Nem inkább ellenfelek? :-) Az ellenség szónak kicsit erőteljes az értelme az ellenfélhez képest. Ha valakivel játszol pl egy meccset bármilyen sportban az ott az ellenfeled lesz, de attól még nem feltétlen az ellenséged, sőt a barátod is lehet éppenséggel az ellenfeled.
(na nem kötözködök tovább csak ez elég sok helyen elő szokott jönni, hogy ellenségnek hívják a másikat, holott csak ellenfél, illetve ha már ellenségnek kell hívni az eléggé gáz...)

Amúgy a medált még meg se említetted, és azt, hogy annyi őskövet veszel amennyit akarsz, nincs megkötve a konkrét mennyiség, mintha a játékon belül vásárolsz, az is inspiráló lehet, legalábbis nekem az. :-D
Dátum: 2011.05.18. 20:32:02
Idézet: Morzkod - 2011.05.18. 08:21:56
Van valami infó arról, hogy milyen események várhatóak ezután?



Erre én is kíváncsi lennék (mint ahogy sokan mások is szerintem :-)).


Gondolom a következő Event a Térkép lesz. Legalábbis ha a féléves ciklust követjük. Aztán várható esetleg újra valami Zarknod/Landragór féle esemény idén is? Remélem igen. :-)
Dátum: 2011.05.12. 17:58:02
Ez igazán nagyszerű ötlet. És a szervert ami ezt ki fogja tudni szolgálni te fogod finanszírozni hozzá? xD
Dátum: 2011.05.10. 14:19:43
És a TOP-ba van építő kari? Mondjuk én csak V1-ről tudok nyilatkozni, lehet, hogy a többi szerón már van, de az durva. Azért nem is gondoltam erre, de igazad van, alapból is van KH, csak az olyan messze áll tőlem, hogy mindig elfeledkezek róluk.
Dátum: 2011.05.10. 14:14:14
A saját klónját? Nem úgy van, hogy a klónoddal azonos csapatba kerülsz? :-O Csak mert én így tudtam...
Dátum: 2011.05.08. 11:27:33
Erre én már rákérdeztem korábban is, de nagy hallgatás volt. Remélem, hogy a kiírt eredmény a valós eredményt tükrözi, különben ismét nagy szivatás lenne utólag azt mondani, hogy ha-ha, az első nem első, mert a győzelmeik nagyrésze a botok ellen történt...
Dátum: 2011.05.06. 10:50:39
Igazából tényleg, csak akkor lenne megoldva ez a probléma, ha véletlenszerűen lenne kisorsolva az Eventre jelentkezéskor. Mivel itt a díjat úgyis te választod ki magadnak, így lényegében nem számítana melyik kufárhoz kerülsz.

Zui ne kötözködj. Véletlen írtam azt. :-D (biztos megártott a túl sok sakkozás :-D)
Dátum: 2011.05.06. 10:40:40
Azt tudom, hogy te nem azt mondtad, de korábban jópáran említették már, hogy milyen jó is lenne ha... Olvasd vissza ha nem hiszed. Azzal amit te írtál nincs gond. Bár az eredmény igazából szerintem már most is egyértelmű. Ilyen szabályok mellett tuti, hogy a győztes csapatban vannak a legtöbben. Ahogy olvasgattam V1-en még nem is olyan rossz a helyzet, mint pl V2-n, ahol az első pár napban már annyi győzelme volt az első kufárnak, mint a többi háromnak összesen.
Dátum: 2011.05.06. 09:51:01
Utólag bevariálni, hogy osszuk le a csapatlétszámmal meg hasonlók nagy szemétség lenne. Mindenkinek meg volt a lehetősége, hogy váltson még az elején ahelyett, hogy orrba-szájba támad az indulástól kezdve. Még ha nem is így kellett volna ezt csinálni, utólag módosítani a szabályokon tényleg nem fair dolog... Főleg, hogy a "-100 csata is elég", amit a győztes csapat eredményez valakinek sokat számít. Nekem pl azért, mert így nem kell a +100 vadászat. De a gyengébb karaktereknek a 400 győzelem is gondot okoz, klónok ide vagy oda...

Az, hogy osszuk le a csapatlétszámmal valóban racionálisabb lenne, csakhogy akkor már az elején így kellett volna kiírni a szabályba, és nem a közepén vagy a végén váltani. Ez max a legközelebbi "kufárcsatás" Event-nél lehet csak aktuális.
Dátum: 2011.04.29. 16:12:53
Szerintem ezt Prisma is le tudta szűrni abból, hogy 3 hétre lett meghírdetve...

De tényleg nem lenne rossz pontosan tudni pl, hogy : "2011. május 16. 10 órakor szerver idő szerint az esemény véget ér." Csak a mihez tartás végett. Ugyanis a Xenó-s Event is először 6 hétre lett hirdetve, aztán végülis 3 lett belőle, ami szintén elcsúszkált szerverenként más-más időpontokra.
Dátum: 2011.04.26. 21:47:38
"Az a csapat nyer, melynek tagjai a legtöbb győzelmet elérték JÁTÉKOSOK ellen."


Egy kérdésem lenne ezzel kapcsolatban. Ugye olyan nem fordulhat elő, hogy az első helyezettnél lévők elérnek X győzelmet, nagy az öröm, aztán utólag kitalálják, hogy hát ezeknek a győzelmeknek a többsége nem JÁTÉKOSOK ellen történt, hanem a KLÓNOK ellen, így nem ti nyertetek? Tehát a mutatott győzelmek száma amit látunk az a valós eredményt tükrözi?