Felhasználónév: Jelszó:

Hozzászólások - NoFear

Dátum: 2011.07.08. 10:36:16
AH-ban:

"Egy tárgyra a licit 5 napig tart"


Ezt a kiírást nem kéne átírni 3 napra? Már elég régóta 3 nap a licit ha jól tudom...
Dátum: 2011.07.07. 22:11:12
Hát nem tudom, elég kevéske, ha a helyében lennék én tuti Baraty-ra járnék egésznap.

Nekem 80 vadászatból simán kipottyant 4. Mondjuk nincs negatív módosítóm. Van viszont szakim meg térképkeresőm.
Dátum: 2011.07.07. 18:50:01
Idézet: Viskos - 2011.07.07. 17:06:00
Idézet: Miklós - 2011.07.05. 15:32:10
ne 24, hanem 48 v akárhány órával előbb záruljon az átlépés

Melyik lesz az utolsó pillanat amikor lehet majd csapatot váltani?

A másik meg, hogy a térképtalálás véletlenszerű. Ugyan abban a csapatban ugyan olyan paraméterekkel én 33 térképet találtam, más meg 50-et. Miért lenne ez bug?



Hogy jön ide, hogy 33 meg 50? Olvastad egyáltalán amit írt?


Te eddig 1 térképdarabot találtál.
Eddig 596 eseménypontot gyűjtöttél

600 vadászatból 2 térképdarab - mert írta, hogy egyet elköltött váltáskor - az igen nagy bug... Persze csak akkor ha helyesek voltak a kvízválaszok.
Dátum: 2011.07.07. 16:49:42
Idézet: Pietrus - 2011.07.07. 14:07:00
Idézet: Teking - 2011.07.07. 13:41:26
sziasztok! az kiderült valahonnan, hogy a térképkeresésben, hány térképdarabot kell találni, és ez miért változik? ahogy néhányat találok (és hozzátenném, hogy a százalékos valószínűséget látványosan nem hozza a dolog), folyamatosan emelik a szinthez szükséges mennyiséget. 40valáhánnyal kezdtem, most 52 db kellene... van erre magyarázat (mert a leírásban nem találtam)?


Emelni biztosan nem emelik, ezt Miklós is leírta. Én is kb 60-ról kezdtem, és most már csak 52 kell. Nézd meg mégegyszer, nem hinném, hogy nálad másképpen lenne.



A kufároknál lévők számát néztétek már? Ahol nőni kezdett a + megszerzendő darabszám ott valószínűleg a létszám csökkent... , ahol meg csökkent, ott a létszám nőtt...
Dátum: 2011.07.07. 16:30:58
Hát ha tényleg csak egy ezüst cuccod van, mert az arany a kufárok csatájából elvileg nem számít... és tényleg az összes vadászatnál megvolt a kvíz is, akkor ez igen durva bug. Ekkora random nem lehet...
Idézet: Stardust - 2011.07.06. 09:09:33


minden építés 4730%-kal kisebb hatásfokú lesz

Jelenleg 946. szintű pusztító csapás van a szövetségeteken, amit összesen 4726095 lélekenergia elköltésével semlegesíthettek.

Hát ez jó, tetszenek ezek a számok, jó is a V4...


Az ilyenek ellen csak egy megoldás létezik, nem minden szedett-vedett karakterrel kell telepakolni a szövit, hanem ismerősökkel. Ha ez nem lehetséges akkor előfordulhatnak hasonló meglepetések. (a kellemetlenebb fajtából ofc)
Dátum: 2011.07.03. 18:19:02
Csak az AF tulajdonságok nem befolyásolnak annyit egy karakternél, mint a szakértelmek. Akkor miért nem akarsz inkább AF tulajdonságot látó szemet? Azzal nem lenne semmi gondom.
Dátum: 2011.07.03. 14:42:49
A 100 aranydukátos dolog már többször is fel lett vetve, még talin is volt róla szó régebben. Nem hinném, hogy ki lesz vége annak ellenére, hogy mindig többér kel el, mint amennyit ér. Mikibá azt mondta, hogy régen jó volt, amikor még nem volt mindenkinél ennyi dukát, így lehetett többet szeretni vele, aztán kb ennyibe is maradt a dolog.

Ez a mindent látó szem dolog szerintem nem annyira nyerő... Azért had ne derüljön már ki egy karakter összes létező tulajdonsága. Én pl nem szeretném ha a szakijaimba is belekukkolnának.
Dátum: 2011.07.03. 10:30:04
Nem kiszámítható esemény? 1 egész hét van a nevezésre. Abba bele esik hétköznap és hétvége is... A bajnoki mindig így is volt, és szerintem nem is fognak ezen változtatni, meg szerintem jobb is, már mindenki megszokta, hogy a hónap első péntekén van, hacsak nem csúszik valami miatt, akkor meg általában szerdára teszik, mint most is.
Dátum: 2011.06.30. 09:18:38
Nem tudom ezekről végülis született hivatalos álláspont, hogy mi lesz? Úgyértem olyan ami nem találgatás, hanem Mikibá írta.


Van arany reliked, de a csapatod 2. lesz, viszont összeszedted a +1-hez elegendő térképet is? Ilyenkor nem kap semmit az illető?

Van arany reliked, de a csapatod csak 3. vagy 4. lesz? Ilyenkor? Kapsz egy kisebb fokozatú reliket ugyanabból ami később csak hátráltatni fog avagy semmit sem kapsz? (+1 itt is él)
Dátum: 2011.06.26. 22:26:43
Amúgy elég érdekes a dolog, nálam is... Mennyi az alap esély? 2% + 1% a térképes szaki + vessző 0,5%?

Aztán talátam eddig 2-t a 150 portyából kb. Talán több is.

Márpedig ha 100-ra nézem a százalékot az 3,5 lenne 100 után.

Módosítóm elvileg nincs, egy arany cuccom van a kufár csatából, az meg Mikibá szerint nem kap még negatívot ha csak egy van.
Dátum: 2011.06.21. 14:53:25
Ennyi erővel ezt LE-re is be lehetne vezetni, kb annyi értelme van. Csak ott ezerszeresen nézné mondjuk. Természetesen EH-s LE-re is legyen érvényes.
Dátum: 2011.06.21. 13:42:22
Hát valami nem ártana, mert ha nem is olyan erőforrás, mint az LE, azért az is ösztönzőleg hatna a játékosra, hogy vegyen igazit.
Dátum: 2011.06.21. 13:04:48
Biztos nem volt CSP-d amikor éppen nézted ezt az opciót.
Dátum: 2011.06.21. 12:55:05
Nem azt írta, hogy nem kell neki, hanem, hogy nem tudja megtartani, és akkor inkább ne rabolják el se tőle. Ez azért nagy különbség. Talin is volt aki arra panaszkodott, hogy túl sok van nála és nem tud vele mit kezdeni. Hát ez így elég érdekes, mert akikből "kiteremelte" magának azoknak biztos jól jönne amikor őskövet vesznek, és nemhogy duplázni nem tudnak, de egy deka nincs náluk, hogy legalább pár darabbal több legyen. A felturbózott lopást állatos szakival sem lehet levédeni rendesen és 10-20-as lopásokkal (mármint egyszerre 10-20 db-ot természetesen, nem a lopás szakira értettem, az 100 körül vagy afölött) igen hamar el lehet szedni egy gyengébb karaktertől.

Nem mintha tőlem nagyon lopdosnák ami azt illeti, de át tudom érezni annak a helyzetét akitől naponta szedik el, és akkor még bőszen ki is írja a legtöbb az infójába, hogy bocs, csak küldetésezem, azért támadlak be naponta kétmillióhatszázötvennyolcezerszer. És abból elég ha naponta 1x visz követ, mert átmegy rajta még 10 ilyen, aztán ez kb annyit tesz, hogy csórikámnál nem marad egy deka kiégett sem, amiből szerezhetne egy kis bónuszt amikor igazit vesz.
Dátum: 2011.06.21. 12:49:36
Nem izgalmas.

De csak is azért, mert olyan szépen kérted, hogy mondja valaki.
Dátum: 2011.06.19. 15:36:20
Idézet: Craslorg - 2011.06.18. 21:44:02
A novemberi talikon alapvetően többen szoktak lenni, az az időpont valahogy jobb. Idén nov. 26-án lesz talán (november utolsó szombatján szokott lenni), lehet már most bevésni a naptárba


Csak a lusták kedvéért.
Dátum: 2011.06.19. 12:24:34
Pihenést beváltani? Most aranydukátra gondolsz? Mert akkor senki sem pihenne, sőt a párna relik igen értékessé válna, 60 fölött meg mindenki a pihenés AF kihúzásával kezdené.

A KH alternatíva meg miért pont 36-tól lenne? 36 körül vagy? Amúgy nem lesz alacsony szinten KH, max 100-ig fog lemenni kb, legalábbis talin erről volt szó asszem.
Dátum: 2011.06.18. 21:15:05
Ha ez nekem jött én láttalak, legalábbis volt ott egy Zuis feliratú pólós a pókerasztalnál.
Dátum: 2011.06.18. 20:08:24
A talin érezhetően kevesebben voltak, mint szoktak, de azért jó volt ismét összességében, legalábbis én jól elvoltam.

Birka esetleg írsz egy összefoglalót arról, hogy most miben is maradtunk fejlesztésügyileg? Mert nekem csak annyi tisztázódott le, hogy nézik már egy ideje mennyi LÉ-t szedsz össze az adott szinten meg mennyi ideig vagy ott és ennek lesz valami módosító hatása, de hogy mi? Meg a térkapus extra monsterekből végülis lesz akkor valami? Nade a többit majd te leírod remélhetőleg.