Felhasználónév: Jelszó:

Hozzászólások - NoFear

Dátum: 2011.10.12. 17:18:31
Mivel kifejezetten Panasz topicot nem találtam, így gondoltam ide vetem fel a dolgot.


Doomlord birthday! (2011-09-19)
Dear Player! We are celebrating the 2nd birthday of Doomlord from Monday (19th of September) to Sunday (25th of September). During this period, each day the first time you log in you will get a birthday cake (look for it under healing potions). Additionally, if you purchase ancient stones during this time, you get +20% as a gift. If that wasn't enough, for your first purchase during this time you will get a medallion of doom, a unique artifact which gives +1 building skill and -1 sec to hunting time. Happy birthday!


Ilyet a magyar szerókon miért nem lehetett kapni? ( Csak azt ne mondjátok, hogy azért nem, mert a talin lehet kapni ha elmész. )


Mod: Azért csak most tettem szóvá, mert nem nagyon szoktam felnézni a Doomlord-ra, most is csak az orosz oldal miatt néztem át oda is.
Dátum: 2011.10.12. 17:00:35
Idézet: Bumburnyak - 2011.10.12. 16:43:32
Jól értem, ha valakinek van már pár normál bajnoki érme, akkor nem éri meg indulnia az UV-n, hiszen csak gyűjti magának a mínusz módosítókat a viadalokhoz (ha nyer pár piros érmet is), anélkül hogy bármi pozitívumot is kapna belőle...

Mondjuk van 10 kék bajnoki medálom, és mondjuk nyerek 1 pirosat. akkor az egy piros semmi pluszt nem ad, csak a viadalokon -1 v -3-at minden tulajdonságra. Még durvább ha mondjuk valahogy nyerek a meglévő 10 kék medálhoz 5 pirosat is, akkor a viadalokon -5 v -15 minden tulajdonságra, de a viadalon kívül semmi...



Nekem is ez a meglátásom. Ezzel aztán tényleg azt érik csak el, hogy a bajnok esélyesek inkább nem is indulnak, mivel semmi bónuszt nem fognak kapni csak negatív módosítót ha itt is nyernek...

A "bajnok" szót a VÚ vezetőség eléggé érdekesen értelmezi. Ha azt akarják elérni, hogy mindenkinél legyen ilyen vagy olyan bajnoki, akkor kár az egészet bajnokinak nevezni. Legyen a neve "érmet mindenkinek" vagy valami hasonló.
Dátum: 2011.10.11. 21:19:57
Idézet: Birka - 2011.10.11. 20:39:01
Tudok olyanról akinek 100 felett van azon a környéken


Azt bírom benned birka, hogy te sosem az extrém eseteket ragadod ki és abból vonsz le általános következtetéseket. Biztos sok ilyen játékos van minden szerón.
Dátum: 2011.10.11. 21:13:43
Idézet: Pörgönc - 2011.10.11. 21:05:47

*a kitartás medálja (ha megtámadnak jutalmul kapsz 5 CSP-t és egy PP-t)


Ezt te se gondoltad komolyan remélem. xDD Kettesével lebeszélik, hogy mindig támadják egymást és így végtelen CSP-t termelhetnek, mivel a PP-t mindig visszakapják, nagyszerű ötlet. A csatákért kapott LE-ről és TP-ről nem is beszélve.
Dátum: 2011.10.11. 16:49:08
Idézet: Miklós - 2011.10.11. 15:59:35
A platina cucc alatt nem tudom pontosan mit értettetek, ami itt tárgy és fokozatai vannak az amúgy is csak fél évig működik


Azt, hogy a térképes relikviák közül lehessen egyet "upgradelni" egy szinttel, mert a térkép esemény alatt eléggé lutri, hogy valaki jó csapatba nevezzen, és így legalább ha szerzett korábban egy bronz/ezüst/aranyat, akkor ezekből tudna eggyel jobbat csinálni, pl aranyból platinát. Egyik jutalomként lehetne ilyet választani. Szerintem eléggé népszerű választható nyeremény lenne ez is.
Dátum: 2011.10.04. 18:16:28
IQ meg szerencse, de nagyrészt IQ.
Hali!


http://lelekvadasz.atw.hu/



Szerintem ezt az oldalt sürgősen ki kéne iktatni, gondolom jelszólopó oldalnak készült.


Üdv.
Dátum: 2011.09.30. 20:04:58
Idézet: Ezüstszél - 2011.09.30. 18:40:39
végül már csak annyit fognak érni mint a sima térkapus kincsek



A bérlet hatással van az epikus kincsekre amikor már csak 1 dukátot érnek, akkor a bérlettel el lehet adni 2 illetve 3-ért?
Dátum: 2011.09.24. 13:18:19
Idézet: RONNIE - 2011.09.24. 12:56:59
Szerintem úgy kéne nerfelni az erős karakterek előnyét a gyengébbekkel szemben ezen az új viadalon,hogy minden egyes rendes bajnokin nyert medál -1,nem pedig +1 minden tulajdonságnak számítana az utlosó vérig viadalokon.


Ezt ugye csak viccnek szántad? Szerinted eddig, hogy volt? Sőt -3*-os szorzó van ha többször indulsz ugyanott.
Dátum: 2011.09.23. 15:09:49
Idézet: ADZSI76 - 2011.09.23. 13:58:29
Ez komoly? Szerintem a végére az az event elég korrekt lett jutalmakkal együtt. Max az újfajta platina cuccosokat kéne csak hozzácsapni.


Ilyet szerintem is bele lehetne tenni a választható nyereményeknél. Pl a térképes relikjeid egyikén amit választatsz újíthatsz egy szintet. Aranyról platinára, vagy ezüstről aranyra stb.
Dátum: 2011.09.14. 19:47:57
Ha mindig azonos eséllyel esnek a cuccok ez csak abban az esetben igaz és akkor tényleg jó így ahogy van. De elvileg ha többféle cucc eshet, olyankor az esély nőni szokott, mondjuk a sok mana meg élet lötyi helyett esne pl a dukát ital.



"Mondjuk a köv eventnél ez megérdemelne egy kis korrekciót."

Látom már előre betervezed a következő "nerfet". xDD
Dátum: 2011.09.14. 17:35:34
Nemhinném, hogy csak én örülnék ennek ami azt illeti. Gondolom nem mindenki volt olyan szerencsés, hogy az első 2 fázisban minden kipotyogjon neki és örülne pl ha a 3-ban meg tudná szerezni őket a relikviákon kívül is. És ha jól tudom Miklóséknak az az alapelve, hogy mindenki eventezzen és szintet lépjen, szóval nem igazán értem, miért okozna az neked olyan nagy szívfájdalmat ha mások is meg tudnák szerezni a dukátitalokat amiket korábban nem sikerült.
Dátum: 2011.09.14. 17:07:56
Idézet: Craslorg - 2011.09.14. 16:59:12
Nem dobnak, rákérdeztem, hátha dobnak kéket vagy sárgát, ha azokból nem jött össze a 20, de sajna nem. (Persze nem késő módosítani )


Támogatom azt, hogy akinek nem jött még össze mindegyikből a 20, annak eshetne a 3. fázisban is kék is meg sárga is, ha a vörösből már megvan a max.
Dátum: 2011.09.14. 15:38:03
Sajnos tapasztalat, hogy itt nincsenek evidens dolgok, jobb kérdezni és megvárni míg egy illetékes reagál és elmondja pontosan, mint és hogy. De ha bármeddig felhasználható az jó. Akkor nem érdemes azonnal "ellőni".


Még egy dolog érdekelne ezzel kapcsolatban. A szintje a legutóbb megölt entitástól függ. Ez azt jelenti, hogy abból a kincstáblából lehet választani ezt a kincset is, ami az utolsó leölt entitásból feljött?
Dátum: 2011.09.14. 15:01:25
Az epikus kincsesládát meddig lehet tartogatni? Teszem azt valaki öl entitást most, de mondjuk én 3 hónap múlva akarom felhasználni, amikor jóval nagyobb entitást tudok megölni és így a választott kincsem is nagyobb lehet. Szóval meddig "áll el" úgymond? Vagy van erre is egy fél éves korlát? És ha van akkor meg aki nem tudja addig felhasználni mit lehet csinálni vele? (pl aki 3-as szinten üti ki magának, az nem mostanában fog entitást ölni)
Dátum: 2011.09.14. 14:53:03
Minden végzetúr és végzetúrnő 2 hétig +10% TP-t kap a vadászatkor!


Így mégjobban hangzik. xDD



Amúgy szavaztam én is.
Dátum: 2011.09.05. 13:00:59
Ez megint ilyen vicces féleség akar lenni? Remélem a 3. fázisban lesz még bölcsesség medál is új relikként, ami már 15% AF-et ad fél évre és 2,5%-ot a vadászatra a többieknek.

Ha már ilyen semmitmondó relikviát sikerült összehozni a nagy event fejlesztéssel, akkor legalább el lehetne adni LGY-ért, ami tényleg érne is valamit...


Mod:

Jah, ez így nagyon viccesen hangzik, hogy "ajándékkal kiszúrják" ... De azért megnézném 60. szint alatt, hányan választanák inkább az LGY-ért eladást, a nagy ajándék helyett...
Aztán ha ott többségben lenne a 2%-ot választók része, akkor valóban lehetne viccesen mondani, hogy csak én akarok sokat.
Dátum: 2011.08.24. 12:44:33
Nem, én is láttam már korábban, hogy volt akinél még mindig ott volt a bérlet, inaktív karaktereknél. Csak nem tudom miért pont rólam gondolta, hogy ilyeneket nem tudok.

Akkor nem lett volna vicces ez az eleve lejárt bérlet dolog... No mindegy, OFF vége.
Dátum: 2011.08.24. 12:36:32
Idézet: Edward76 - 2011.08.24. 12:30:51
Belépek minden nap. De már átírták 2012.02.24-re.


Tudom, hogy beléptél, mivel már ide is írtál meg a statlista élén voltál, szóval irónikusan írtam neki, hogy kérdezze meg tőled beléptél-e mostanában.
Dátum: 2011.08.24. 12:34:09
Én lezártam mindent, csak attól idéztem aki nem zárta le. Mondjuk ez nem volt bölcs dolog, de már úgylátom rendben.