Felhasználónév: Jelszó:

Hozzászólások - NoFear

Dátum: 2011.10.21. 17:31:10
Idézet: Aurri - 2011.10.21. 15:24:06
(Morzkod, Te nem valami statisztikai hivatalban dolgozol véletlenül? ).



Idézet: McMad - 2011.10.21. 15:58:34
Nem ott dolgozom.



xDD
Dátum: 2011.10.20. 17:45:52
Valóban, nem a bajnokiból zárnak ki, csak lehetetlenné teszik, hogy nyerj abban a kategóriában ahova elvileg tartozol. Ez kb a kizárással egyenértékű egy idő után. Sőt magasabb szinteken szerintem már szinte lehetetlen is 1 kategóriával feljebb nyerni, mivel az már lehet akár 15-20 szint különbség is.
Dátum: 2011.10.20. 17:40:29
Melyikre gondolsz? Hogy feljebb indulni? 0 megkülönböztetés ha ott nyersz, viszont legalább a "bikábbak" között kell nyerni, aztán ott is esetleg jön a limit, akkor már 2 kategóriát kell ugrani? (már ha lehet olyat)

Azért ha már feljebb nyeri valaki a kategóriát lehetne valami megkülönböztetés... a lila medál pl nekem is tetszett volna...
Dátum: 2011.10.20. 17:14:25
Egy karakter erősségét nem az mutatja meg, hány győzelme meg veresége van. Nem tudom V1-en van-e karaktered, de ha igen ajánlom figyelmedbe a HadVezér nevezetű karaktert.

Győzelem: 269
Vereség: 659
Zsákmányolt lélekenergia: 80.764
Elvesztett lélekenergia: 547.156

5 bajnoki győzelem... és nem alacsony szinten mákolta le, hanem vadászkarakterből csinált eléggé táposat... Na persze ehhez még a pókoknál is több türelem kell szerintem.


Sőt a TÖ és szaki összes se biztos, hogy olyan sokat elárul... nem mindegy hogyan illetve mikből áll össze az a TÖ és SZÖ.
Dátum: 2011.10.20. 17:09:12
Idézet: Viszok009 - 2011.10.20. 16:26:35
Nyugi nekünk már csak ez jár, akik meg előtte "okosak" voltak, azok kérték azt, hogy Nekünk már ne legyen királyságoscsillámpónis. A nerfek többségét a TOP élvezte, mikor pedig közeledtek a halandók, akkor usgyi már nem is kellett Nekik annyira. Ez így volt/lesz/van. Ennyi.


Pontosan, ahogy írod...
Dátum: 2011.10.20. 17:06:27
"A medálokat nem lehet eladni. Maximáljuk ki hányszor nyerhet egy kategóriában az adott típusú viadalon."


Na bravo' ! Csuda jó lesz ezentúl a bajnoki. A legerősebb karaktereket kizárják x nyerés után. Éljenek a noobok.

De miért nevezzük még mindig bajnokinak? Jobban passzolna hozzá az "érmeosztogató viadal" megnevezés vagy valami hasonló.
Dátum: 2011.10.17. 21:03:39
Én nem szavazni akarok, csak mivel még nem nyilatkoztam a témában most megteszem.


Single playerben: TA (Total Annihilation), RA széria(Red Alert), HoMM3, Deus Ex, Warcraft 3

Multiban (lan partykon illetve később neten): Q3 Arena, CS 1.5, UT2004, Warcraft 3, Dio2


Ezek mellett volt elég sok más is, de ezeket "toltam" huzamosabb ideig.


Böngészős játékoknál a BF volt VÚ előtt, onnan jöttem át ide. (S4-en aki játszott a szerver indulása után az tutira emlékszik rám onnan )
Dátum: 2011.10.15. 12:49:25
Idézet: Prisma - 2011.10.15. 12:01:05
Idézet: Morzkod - 2011.10.15. 11:52:02

barki donthessen ugy, hogy bajnoki buntetesek HELYETT a kovetkezo kategoriaban indul.
...
Nevezes gomb megnyomasa elott legyen feltuntetve, hogy a bajnokin milyen modositokat kap a karakter.

Ezek nagyon jó ötletek.


+1


A 2. fele már réges-régen bevezetésre kerülhetett volna.
Dátum: 2011.10.14. 19:33:40
Idézet: Bumburnyak - 2011.10.14. 19:15:00
Szerintem a normál bajnoki viadal maradjon a jelenlegi rendszerben (főleg, hogy az új viadal felvetésekor szó se volt annak további nerfeléséről.)


Nah igen, a Behonál az utóbbi időben egyre nagyobb divat lesz, hogy beharangoznak valami relatíve jó dolgot, aztán utólag beközlik és lenyeletik velünk az új dologgal bevezetett nerfeléseket, ami a régi már jól bevált dolgokat is agyoncsapja azzal a lendülettel. Elszomorító...
Dátum: 2011.10.14. 19:24:04
Csak viszonyítási alapnak, hogy mennyi őskövet lehet kapni az utazási költségre.

Én is busszal mentem fel legutóbb is. A buszjegy ára kb. 700 huf volt (50%-os diákjegy) - inkább kicsit több - szóval oda vissza ~ 1400 huf mivel ugye haza is kell jönni. Erre kaptam kemény 6 darab őskövet.
(a metrójegy árát már nem is említem, oda-vissza az is jóval 600 fölé jön ki)
Dátum: 2011.10.12. 21:10:39
De még mennyire, hogy jól emlékszel. Egy kis nosztalgia, még a régi szkinnel az oldal... (és nem csak szövibónusz nélkül, de nálam még állat se volt annó + nála ott van 8-as szinten a Lélekorzó )


http://kephost.hu/share-F6DB_4E95E57A.html



"Birka: Te dumáltad tele Miklósék fejét ezekkel a nerfekkel?"


Persze, hogy ő, ki más? Annó a PP-s küldetések meg "extratépézésének" az ötlete is kitől jött?
Dátum: 2011.10.12. 19:26:55
Idézet: Craslorg - 2011.10.12. 19:00:01
Itt a nyerő mondat. Szomorú, hogy sokan csak és kizárólag, 100%-ban a megszerezhető +1-es tulajdonság tápért mennek.


Szerintem aki már jópár bajnokit megnyert az nem a +1-es tulajdonságért megy. Legalábbis magamból kiindulva teljesen mindegy, hogy mindenre kapok +1-et vagy pl csak a mágiára, egyedül ott látom csak hasznát a konsti miatt.

Szóval a piros adhatna akár csak +1 mágiát is felőlem, de ne legyen már az, hogy semmit nem ad, aztán meg vonja le ezerrel a tulajdonságot csak azért mert van. Akkor inkább ne adjon semmit, de ne is vonjon le. Mondjuk ennyi erővel már már nagyon értelmes se lenne. A játékosok olyanért szeretnek csatázni ami miatt nyernek valamit, ami nem negatív hatású, mint pl amilyennek most ez a bajnokinak nevezett piros medál is lesz... (már ha nem lesznek változtatások ezeken az agyrém szabályokon)

Sokan a bajnoki miatt játszanak a VÚ-val, mert így legalább valamilyen módon el van ismerve, hogy erősebb a karakterük a többieknél, ha Miklósék ezt is szénné nerfelik azzal csak azt fogják elérni, amit az utóbbi időben behozott fejlesztésekkel, hogy ismét abbahagyják páran, de emiatt nem fognak többen játszani a VÚ-val...

Ha mindenféle motivációt és taktikai lehetőséget "kiölnek" a játékból, azzal csak egyet érnek el, hogy megunja előbb-utóbb mindenki.
Dátum: 2011.10.12. 18:25:04
A Gaia előtt nem indultam bajnokin, mivel a szintemen még nem lehetett. 8-as szinten már bent voltam, és az első bajnokit lvl8-on szövibónuszok nélkül nyertem meg a Gaiaban mivel addigra még nem tudtam beépíteni a kutat... Szóval ilyen szempontból nem értelek megint.


Mod: Aurri miért törölted a hsz-ed? Szerintem racionális dolog volt amit leírtál.
Dátum: 2011.10.12. 18:10:50
Látod jól mondod, megint magadból indulsz ki meg a hasonlókból. Ti valóban ezt csináltátok már annó is.


Nekem annó 340.000 építés kellett 8-as szinten, hogy "beépüljek" az akkori szövimbe. Na de mindegy is igazából, most nem ez a lényeg.
Dátum: 2011.10.12. 18:05:09
Tudom, olvastam ezt, de azóta is fennáll a probléma és ezen aztán tényleg semmi nem múlna... viszont sokaknak nem lenne ilyen gondja, és esetlegesen emiatt nem hagynák inkább az egészet, mármint a VÚ-t. (mivel a játékosállomány folyamatosan csökken és ez nem jó, nagyon nem)

Szerintem, de hát ez csak az én véleményem.
Dátum: 2011.10.12. 18:01:27
Mit is?
Dátum: 2011.10.12. 17:49:50
Idézet: Craslorg - 2011.10.12. 17:45:37
Ennek lenne az a megoldás, amit már nagyon rég óta (3 éve? ) sokan említenek, hogy az épületbónuszok ne számítsanak. Ezt korábban is, most is szinte mindenki támogatná.


Így van. Csak ezt valamiért Miklós élből mindig elveti, de nem értem, hogy miért.
Dátum: 2011.10.12. 17:48:06
Idézet: Craslorg - 2011.10.12. 16:15:23
Olyan kérdést kell feltenni, amit elfogadnak



Ez így viccesen hangzik, de egyre többen kérdezik ezt meg és szerintem jobb lenne Mikóséknak átgondolni, hogy betegyenek egy alternatívát erre a küldetésre, mert sokaknak elveszi a kedvét, hogy tényleg alig fogadnak már el kérdést. Lehet, hogy a játék indulásakor még könnyű volt ezt a küldetést megcsinálni, de lassan már a döntetlenes küldi kategóriába fog ez is tartozni, mivel nem a játékoson múlik, hogy elfogadják-e vagy sem. Miért ne lehetne mellé berakni olyat, mint később, hogy, VAGY fogj el 2 apró és 2 kis lényt, válaszolj helyen 20 kvízre, vagy akármi hasonló, szóval valami olyanra ami nem a "randomon" múlik úgymond, hogy teljesíteni tudja... Amúgyis ez még a küldetések elején van és ha már itt nem fog tudni valaki tovább menni emiatt, akkor tényleg elég hamar elmegy majd a kedve az egész VÚ-tól, gondolok itt azokra, akik most ismerkednek a játékkal, nem az újrakezdőkre.
Dátum: 2011.10.12. 17:38:47
Ja értem. A térképes jutalmakat hagyjuk meg a térképes eventre mert akkor ott megint megy a sírás hogy már minden megvan a xenó eventből találjunk ki új jutalmat.


Meghagyhatjuk oda a jutalmakat, de akkor azért jó lenne valami olyan változtatás, hogy akinek vannak alacsonyabb szintű relikjei és szeretné magasabbra "upgradelni" valamelyiket, akkor ne lutri legyen az, hogy sikerül-e neki vagy még attól is rosszabbat tud csak nyerni, mint amit korábban szerzett, mert én nem egy embernél láttam, hogy korábban volt neki valamiből ezüst és utána kapott még egy bronzot is. Ennek így igazából számára semmi értelme, sőt, csak negatív dolog számára mivel legközelebb már minuszt fog kapni a találásnál egy olyan miatt, amitől még megszabadulni sem lehet. Nade ez már a térkép eseményre tartozik igazából, szóval OFF vége.


A lényeg, hogy jó lett volna ide is egy olyan nyeremény, hogy garantáltan ha azt a jutalmat választom, akkor egy tetszőleges relikemet "nagyobbra" tudom cserélni.


Mod: Én is tudom, hogy ott is van, nem ma kezdtem azért.

Csak gondoltam jó ötlet lenne és sokaknak tetszene - többek közt nekem is - ha az egyik kiválasztott térképes relikviát "fel lehetne újítani" 1 szinttel, mint válaszható Xenó-s nyeremény. Pláne, ha azt vesszük alapul, hogy az utolsó térkép Event eléggé félresikerült úgymond taktikázás ügyileg.
Dátum: 2011.10.12. 17:30:36
Idézet: Craslorg - 2011.10.12. 17:16:00
Van egy olyan érzésem, hogy ezekkel a módosításokkal is a jelenlegi sokszoros bajnokok fogják 95%-ban a bajnoki győzelmeket behúzni


Azért ők húzzák be a bajnokikat általában, mert ők a szintjük legerősebb karakterei. Erről kéne szólni elvileg egy bajnokságnak. Illetve lehetne más bajnokság is, csak akkor az legyen feltüntetve, hogy nem a karakterek erejét fogja tükrözni.


Inkább azt kéne Miklóséknak kiküszöbölni, hogy "x akárhányezer" építéssel ne állhassanak a karakterek maxos szövibónuszokkal, mert alacsonyabb szinteken azért nyerik szinte ugyanazok a bajnokikat, mivel 1-2 éve beépítették magukat és azóta semmit sem csinálnak, összeszedtek némi LE-t aztán állnak a szintjükön és csak bajnokira neveznek. Persze erre majd jön birka a szokásos válaszával, hogy a másik szerón ez már él, csak a "tesztszervereken" nem. Mindenesetre ezért vannak olyan extrém esetek amit már korábban is említettek, hogy van aki 15 vagy nem tudom hányadik szinten van évek óta és sorra húzza be a bajnokikat. Gondolom nudli (nudli=minimális építés a kapott bónuszokhoz képest) építéssel megvan neki már a min 60-as tám-véd bónusz, de lehet már a 75 is.