Felhasználónév: Jelszó:

Hozzászólások - NoFear

Dátum: 2011.12.15. 21:31:37
Szerintem ezt meg lehet tenni. Veszel őskövet, eléred a limitet, választasz a saját karidnak, limit nullázódik, megint veszel, eléred a limitet és újra megadhatsz egy karaktert amit még nem adtál meg korábban.


Viszont Birka vicces felvetésén bennem is felvetődött egy kérdés. Most akkor így meg lehet szivatni valakit, hogy áldozok rá és veszek neki valami bronz marhaságot, és utána ő már nem tud akkor magának venni és így választani arany vagy platina cuccot? Vagy az ajándéknál lehet választani, hogy elfogadom-e vagy sem?
Dátum: 2011.12.15. 19:41:18
Idézet: Almási Viktor - 2011.12.15. 00:15:32
nem értem azt a játékost aki ott eladja a játékban szerezhető legnagyobb dicsőséget, mégis látok csomó ilyet.


Régen még dicsőség volt a medál, mostmár az új szabályok miatt át lehetne nyugodtan keresztelni Bohócok medáljára Bajnoki medál helyett...


Amúgy 2 kérdés:


Miért lett elutasítva a feljebb indulva is nyerésnél a megkülönböztetett medál? Mert úgy még lehetne dicsőség ha legalább meg lenne különböztetve...


A másik kérdés, hogy ha feljebb indulok és ott is nyerek 2x - mert nálam kettő a limit - akkor utána megint bejön a 10*-es minuszolás a magasabb kategóriában is és akkor már 2-vel feljebb kéne indulni, hogy ne kapjak akkora negatív módosítást? És akkor a végén már 3-4-5-x kategóriával kell feljebb indulnom a végén? Mert ez szintén eléggé vicc kategória...
Dátum: 2011.12.15. 19:31:06
Meggy, előbb olvas, aztán kérdez.

Idézet: Miklós - 2011.12.15. 16:52:27
De egy karakter csak egy ajándékot kaphat.
Dátum: 2011.12.14. 18:29:37
Idézet: Gtr2 - 2011.12.14. 18:25:47
Ezt, hogy érted, hogy a klónomat ütnék?



Amikor nevezel akkor generálódik egy klón is a karakteredről, hasonló mint a KH, csak jóval gyengébb, viszont az élete meg van növelve, hogy lehessen csépelni.
Dátum: 2011.12.14. 18:26:15
Idézet: Soska - 2011.12.14. 15:50:49
Milyen címre?



info kukac vegzetur pont hu
Dátum: 2011.12.14. 18:19:26
2 kérdés:


Nem emlékszem már pontosan, hogy nevezés után van még 1 hét az esemény kezdete előtt, amikor már lehet eseménypontokat gyűjteni vadászattal?


A másik kérdés leginkább valamely illetékeshez szólna. Platina medált lehet szerezni valahogy?
Dátum: 2011.12.12. 18:06:15
Idézet: Kistoth - 2011.12.12. 17:49:47
-10% van érvényben,annyival gyengébb leszek



És ez mit számít egy inaktív/építő karakternek, hogy ennyivel gyengébb lesz?
Dátum: 2011.12.12. 16:50:33
Áhh, nézni kéne az időt. Ha 100 napon át rajta volt a segítőkéz, akkor 100 napig megkapná minuszba is azt a TÖ-jébe amikor épp ő támad szanaszét másokat. Mert így simán mindig ledobná magáról az illető időnként és nem lenne semmi negatív hatása. Elég csak megnézni a V1-es LE toplista vezetőt... ő vígan leportyázik napi szinten mindenkit többször, de már hónapok óta segítőkéz van rajta...
Dátum: 2011.12.12. 16:46:14
És amúgy miért jár a harci szakértelmekre is minuszolás, amikor az UV-s medál sem ad azokra semmit? Akkor miért nem ad rájuk, amikor nincs bajnoki?

Mindemellett nem értem Miklósék miért nem veszik figyelembe azt, hogy a kisebb karaktereknél -x TÖ csökkenés vagy "harci szakértelem" csökkenés nem ugyanaz, mint egy 80 vagy 100-as szintű karakternél. Kisebb szinten ez annyit tesz, hogy az illető negatív élettel indul neki a bajnokinak, ez már a bohóc kategóriát is kimeríti.
Dátum: 2011.12.12. 16:38:16
Egyébként én nagyon egyszerűen megoldanám ezt a helyzetet. Mivel a segítségnyújtás - amint a neve is mutatja - alapvetően defenzív eszköz és arra lett kitalálva, hogy a gyengéken segítsen, ne pedig az erősebbeket tegye úgymond "sérthetetlenné", ezért bevezetném azt, hogy akin a segítő kéz rajta van, az védekezésnél természetesen kapja meg amit rátettek, hogy megvédjék, DE akkor amikor ő támad valakit, akkor a segítő kéz által kapott bónuszokat viszont kapja meg negatívba az illető. Így kiküszöbölhető az, hogy valaki vígan pörgeti az ismétlős küldiket naponta 41pp-vel, de őt meg hiába támadja meg valaki, hiszen a kéz vagy kezek által szinte nulla esélye van a győzelemnek. Aztán akkor majd meggondolná az illető, hogy magára rakassa-e a védő keze(ke)t...
Idézet: Tigristappancs - 2011.12.10. 19:21:15
hány nap múlva lehet kisütni a lélekpajzsot?

Esetleg a lélekkutat?
Dátum: 2011.12.10. 17:52:02
Ha az összes csatát nem is lehet megnézni, legalább a kategória döntőket nem-e lehetne megtekinteni? Ez talán annyira nem lenne erőforrás igényes, és szerintem sokan szívesen megtekintenék őket.
Dátum: 2011.12.08. 21:47:16
A főoldalon a híreket azért nem olvassák el sokan, mert egyből lépnek be a játékba. Én is leginkább ezt teszem és fórumról értesülök ha van valami. Szerintem a játék menüpontjai közé is simán be lehetne rakni a főoldalas híreket és ha új hír van szépen világítana a menü, amíg nem klikkel rá az illető. Mint pl a kvíznél. Már csak azért is jó lenne, mert nincs kedvem nekem sem azért kilépkedni a játékből, hogy a főoldalon tudjam a híreket olvasni, viszont most kénytelen vagyok, szerintem mások is vannak így ezzel.

Amúgy amikor megjelent a fastruktúra a bajnokiról, ott is lehetett volna ezt csinálni. Ha virított volna a felirat, hogy EREDMÉNYEK , akkor még ha valaki nem tudja mi is az, úgyis rákattint és megnézi, többször már nem kell világítani, mert tudni fogja mi is az...


Idézet: Aurri - 2011.12.08. 19:58:00
Más: egyik szövitársam (aki ráadásul bajnok, tehát nem vádolható meg azzal hogy xarik a játékra)

Ebbe bele tudnék kötni, manapság igen sok karakter futkározik bajnokival Miklósék fantasztikus "hendikep-rendszerének" köszönhetően, akik amúgy nagy ívben xarnak a játékra. Már farm karakternél is láttam bajnoki medált.
Dátum: 2011.12.04. 17:24:32
Jah, sejtettem mondjuk, de mintha eddig nem lehetett volna csak térképest. Melyik játékkal?
Dátum: 2011.12.04. 16:57:09
Cras! 3 jutalmat, hogy tudtál kiszedni a Xenó Eventből? (Xenó küldetésgömb III. - Platina motivációs jogar - Xenó tapasztalatgömb IV.)
Idézet: Aurri - 2011.11.29. 20:35:50
Huzalozott reflexek: ez AF szaki lesz?


Idézet: Miklós - 2011.11.29. 17:48:31
Huzalozott reflexek: Ha szakértelmet v. tulajdonságot növelsz, idomítasz, gyógyítasz, sajtolsz, vásárolsz vagy építesz, akkor a megfelelő szakértelmet nem kell turbóznod előtte: ezt automatikusan megteszi ez a relikvia helyetted
Dátum: 2011.11.28. 17:57:19
"A kényelem bársony szalagja:
szint: 100
LGY: 10000 ŐSkő: 40
Ha vásárolsz/tulajdonságot fejlesztesz/szakértelmet növelsz/küldetés jutalmat veszel át megnézi hogy mi a birtokodban lévő legerősebb vásárlás olcsóbbító/spectulnövelő/szakiárcsökkentő/küldetésjutalom-növelő cuccod és úgy tekinti mintha viselnéd (nem kell felvenni)"



Ez a cucc tényleg jó lenne, de nem bánnám ha nem lenne szinthez és lélekgyémánthoz kötve, mivel úgyis csak kényelmi funkció, az alacsonyabb szintűek is biztosan szívesen megvennék. Lehetne karakterszint*x LE + y őskő az ára, mint az "antitömős" gyűrűnél pl.
Dátum: 2011.11.20. 22:10:03
Idézet: Gtr2 - 2011.11.20. 20:09:06
A kufár csata lesz, ha lesz.
Térkép kuka túl lett bonyolítva.


Szerintem is kufárcsata lesz, de a térkép lesz az azután következő, akkor is, ha túl lett bonyolítva. Mondjuk nem ártana ha a nagy "taktikázáson" kívül (ami legutóbb is rosszul sült el) egy kis színt vinnének a térkép eseménybe, mert azonkívül, hogy rá van fogva, hogy Event, igazából még eseménynek sem nevezhető, az, hogy néha a szokásos szöveg mellett kijön egy olyan is, hogy találtál egy térképdarabot... Node ez már kicsit off téma ide, majd ott visszatérünk rá.


A lényeg, hogy a kufárcsata mikor fog kezdődni kb? Valaki belsős mondhatna valamit, ha a Xenót már úgyis zárjuk lassan.
Dátum: 2011.11.20. 17:05:59
Azt a bizonyos "gombot" úgylátom megnyomták, hirtelen feltöltődött az összes csapda. Kár...
Dátum: 2011.11.20. 14:33:59
Úgy, hogy a meglévő bajnoki medálokat beszorozzák tízzel és ez pl. 20 medálnál már -1400 TÖ-t jelent.