Felhasználónév: Jelszó:

Hozzászólások - NoFear

Dátum: 2012.05.02. 15:55:30
Idézet: Craslorg - 2012.05.02. 15:00:05
Idézet: NoFear - 2012.05.02. 14:31:04
Tudja valaki ez miért és hogyan változik?

"Aktiváláskor az elköltött LE 0.0513-szorosa kerül felhasználásra, ez a szorzó a szintedtől és a hordádtól függ"

Szintet nem léptem, hordát nem váltottam, mégis van amikor 0.05-öt ír ki, máskor meg 0.0513 - de volt már más érték is a kettő között.


Más viszont válthatott hordát, elkezdhette a játékot a hordádban, stb.

Aham, így már értem. Thx, erre nem is gondoltam. Azt hittem ez fixen marad az indulástól, csak a saját karim befolyásolja.
Dátum: 2012.05.02. 14:31:04
Tudja valaki ez miért és hogyan változik?

"Aktiváláskor az elköltött LE 0.0513-szorosa kerül felhasználásra, ez a szorzó a szintedtől és a hordádtól függ"

Szintet nem léptem, hordát nem váltottam, mégis van amikor 0.05-öt ír ki, máskor meg 0.0513 - de volt már más érték is a kettő között.
Dátum: 2012.04.28. 22:05:49
Az alku mithril lánca
Szint: 10
+50 kereskedelem (A lehetséges maximum fölé is növel, de legfeljebb annyit ad, amennyi már van alapban)

Megveszem 5 relikviakuponért


Ebből kiindulva igen.
Dátum: 2012.04.28. 11:20:10
Csak annyit kéne módosítania, hogy lenne valami olyasmi opció, hogy az akció időtartama alatt ha több rendelés érkezik be, akkor összeadódjon és a legnagyobbat kapja meg a játékos. Lehet választani pl, hogy:
- még szeretnék rendelni, nem kérem az aktuális bónuszt
- nem szeretnék több őskövet rendelni, azonnal szeretném kérni a rendelés mellé járó bónuszt is

Már ha ez megoldható persze...


Amúgy én is PayPal-al rendelem, szóval nem magam miatt mondogatom, de nekem is van olyan ismerősöm aki nem tud (nem szeretne) másmilyen módon rendelni, mégha az sms sokkal rosszabb ár/érték arányt eredményez is.
Dátum: 2012.04.28. 10:01:21
Újabb fantasztikus piros nyeremény: 16.000 LE + 40 TP

Már nem azért, de LE-t nyerni UR "tárgyként" az elég vicces... Ezt a pechpontokkal hozták be, vagy már előtte is volt ilyen?
Dátum: 2012.04.28. 09:58:31
Tulajdonképpen igaza van a kizárással. Mivan ha 350-től többet is rendelne sms-ben, de mivel egyszerre nem lehet, ezért megkapja már az első rendelésénél a kisebb ajándékot és utána már hiába veszi a többit, nem fogja megkapni a max nyereményt.
Dátum: 2012.04.27. 16:14:39
Ha viszont nem kapnak AF-et, akkor nem ártana némi kompenzáció helyette...


Amúgy epikus kincsesládánál is felmerült bennem, hogy aki még nem tudott leütni egy entitást sem, az a mostani Landinál kapásból bukja az epikus kincsesládát, mivel új nem eshet neki, de a régit meg nem tudta (vagy tudja) még elhasználni.
Dátum: 2012.04.27. 16:03:51
A +1 AF a templom kincsében (amit a medál ad) ugyanúgy elmentésre kerül, mint a fertőzés csökkenés? Értem ezalatt, hogy amíg valaki nem ér fel 60-as szintre addig igazából semmit nem tud kezdeni vele, viszont ott igen jól jönne. Szóval a lényeg, hogy ezt is ugyanúgy lehet gyűjtögetni, amíg el nem éri a karakter a 60-as szintet?
Dátum: 2012.04.27. 15:11:56
Idézet: Craslorg - 2012.04.20. 16:51:53
1. szinttől eshet UR tárgy az ősköves pörgetéseknél, ugyanolyan eséllyel.

De az az UR tárgy az elég sokféle lehet. A relikviák közül bármelyik eshet első szinttől kezdve? Értem ezalatt pl a Tudás könyve, Reflexek könyve, Tapasztalatkő?


Amúgy tényleg jó lenne ha a kudarcpontok (vagy pechpontok) valahol ki lennének jelezve, mennyi is az annyi.
Dátum: 2012.04.24. 21:05:22
"Epikus kincsesládát csak akkor találhatsz a 3. fázisban, ha legkésőbb a 2. fázis végéig elhasználod a korábbit!"

Azthiszem ezzel meg is válaszoltam mindkét kérdést. (Ott van vastagon szedve az Eventnél.)


Wiki egy "rajongói" oldal, nem hivatalos. Azért nincs ha nincs, mert még nem volt aki odaírja.
Dátum: 2012.04.24. 13:25:53
Idézet: Craslorg - 2012.04.23. 15:46:53
Ugye hosszabb idő lesz neki? Legalább a Landragor event végét meg kéne várni minimum, hiszen most kiégetteket se lehet összeszedni, csak a végén kapjuk meg. Vagy akár a találkozót, ahol valószínűleg többen is fizetnek majd be...


Nagyon remélem, hogy Miklós fontolóra veszi ezt a dolgot, mert ez tényleg minden játékosnak csak jó lenne, szóval nem is értem, miért kellett egyből úgy kiírni az akciót, hogy ez a lehetőség kiessen?
Ilyenkor miért nincsen szavazás (kérdőív játékon belül) kiírva, hogy a játékosok ezt pl. szeretnék-e vagy sem?
Dátum: 2012.04.23. 13:47:27
Jah jó, így már értem. Thx.
Dátum: 2012.04.23. 13:42:05
Csak nálam van olyan, hogy valamelyik csatának a leírását nem tudom megnézni, mert nincs ott a "csata leírása", amire kattintani lehetne?
Dátum: 2012.04.23. 12:57:10
Nem tudom a kisebb szinteken azonnal újra lehet-e majd kezdeni, ezt már hivatalos? Én simán el tudom képzelni, hogy nem engedi amíg a nagyobbaknak le nem jár a korlátja... De jó, legyen 50-es szint.

Viszont azt te is beláthatod, hogy 150-es szinten az a 6000 LGY nudli, amikor már azt se tudja az illető mire költse az LGY-jét, mert már mindene megvan, max néha csizmát, sisakot vesz. Kisebb szinten ugyanakkor eszméletlen mennyiség, főleg úgy, hogy 40-es szintig kalandok sincsenek és már 29-től is megvehető akár a relik. És ami a legfontosabb, mivel őskőves ez a Beho-nak szerintem csak előnnyel járna, ha kisebb szinteken is megvehetné aki szeretné.
Dátum: 2012.04.23. 12:39:53
Egy kérdés ötlött fel bennem az Eventtel kapcsolatosan.


Mi történik akkor, ha teszem azt valaki 1 csatában akar beletolni egy csomó LE-t, vegyünk pl 10M LE-t. Az azért már elég soknak mondható. Szóval egy csatára teszi fel, beírja az összeget, hogy ezzel aktiválja a pilont, de pont akkor a random beleszólása miatt bebukja azt a csatát. Ilyenkor a 10M LE elszáll? Vagy ugyanúgy beszámolja töltésként, csak vesztes lesz az a csata és ennyi.
Dátum: 2012.04.23. 12:34:14
"Ezenkívül +1 templomkristályt kapsz a templom végső kincsében a szakértelem minden 2 szintje után, ha van Indiana ostorád. "


Még egyszer megkérdezném, főleg Miklósnak címezve.

Az Indiana ostora nevezetű relikvia miért kapott 50-es szintkorlátot ha 1-es szinttől már van templom. Ezenkívül miért kell mindenkinek ugyanannyi LGY-t fizetnie érte, holott kisebb szinteken még kalandok sincsenek amivel lehetne szerezni. Miért nem lehet úgy megoldani, mint a Preventorixpikusz-nál az LE szint belövését. Karakterszinttől függene, kinek mennyibe kerül. Nagyobb szinten az LGY költsége nevetségesnek mondható, kisebb szinten pedig lehetetlen megvenni, pedig szerintem a Beho-nak az jó ha a 20 őskő miatt minél többen megveszik. Én is megvenném, mert a szintkorlátot már elérem, de mivel LGY-t alig lehet szerezni, így esélyem sincs rá amíg ilyen "drága" (még egyszer mondom kis szinten ez sok érte LGY-ben, a 40-es kalandozási limit miatt).
Dátum: 2012.04.19. 20:57:13
A csapdaészlelés és a csapdakészítés szakértelmek nem ugyanazok... szerintem olvasd el újra mit is kell növelned.
Dátum: 2012.04.19. 18:12:35
Idézet: Miklós - 2012.04.19. 17:54:32
Indiana ostorának az árát 12000 LGY-ről 6000-re csökkentettük. Aki már megvásárolta, írjon nekem priviben és visszakapja a különbözetet.


Alacsonyabb szinten nem lehetne arányosan kevesebb LGY? Mivel a templom 1-es szinttől elérhető, nem értem ezt a relikviát miért kell ilyen magas LGY-hez kötni (bár a tárgy szintet sem értem miért ilyen magas igazából) ? 40-es szint alatt nem is lehet hozzá LGY-t kapni, csak Xenóból, de a szint miatt ott is csak töredékét. Pedig szerintem alacsonyabb szinten is lenne aki megvenné. (pl. én is)
Dátum: 2012.04.18. 20:57:01
.
Dátum: 2012.04.18. 20:37:23
Idézet: Bartosgabi - 2012.04.18. 19:33:22

V1 karimnak(35. szint) tényleg csak 2 ösköves küldit(15 kőböl teljesíthető) dobott a 4*4 templom,a többi is könnyedén teljesíthető 2 hét alatt.Ez jó.
Kicsit bug szagú, mázlista. 31-től 5x5-öt kéne adnia, nekem 32-n is azt adott.


Kicsit érdekes, hogy ha Szerencsekereken vagy sor/oszlop jutalomként LE-t kapunk akkor jár hozzá a +TP, de az áldozásnál nincs -TP.


Ez nekem is eszembe jutott csak nem akartam írni, de látom másnak is eszébe jutott. Több helyen kisebb "jutalomként" is 640LE-t és 3 TP-t kapok. De valahogy az áldozásnál nem látom, hogy a -13440 mellett megkapnám a 63TP levonást...


Ami még a küldetésekben nagyon nem tetszik. Miért van ráerőszakolva a játékosra, hogy minden áldott nap lépkedjen be a karakteréhez? Miért nem lehet a piramis időtartamára megszabni a 8 napot? Miért kell egymás utáni napokon...

Küldetés: Lépj be a játékba 8 egymás utáni napon minden nap!