Felhasználónév: Jelszó:

Hozzászólások - Liverpool22

Oldal: 1
Dátum: 2012.04.15. 20:00:40
Na jól bekajáltam Nem súrún voltam azóta és csak azt néztem h milyenek NA jó Köszönöm a felvilágosítást
Dátum: 2012.04.15. 19:48:33
Én is erre vagyok kíváncsi
Dátum: 2012.04.15. 19:44:29
A mai nappal a programba bekerült változások:
- Lehetőség nyílt arra, hogy a játékosok őskőért lélekenergiát vásároljanak a lélekkufárnál. Minden nap az első 100,000 LE 5 őskőbe kerül, a második 100,000 már 10 őskőbe, a harmadik százezer tizenötbe stb.
- A Pusztítás Citadellájának maximális szintje 20-ról 30-ra nőtt. A plusz szintek lehetővé teszik, hogy egy másik szövetség épületét romboljátok, de csak szigorú korlátozások mellett! Csak olyan szövetség épületét lehet rombolni, amelyiknek több épülete van, mint nektek, és 21. szinten legfeljebb 1, 30. szinten legfeljebb 10 szintet lehet egy épületből rombolni, és erre csak napi 1 alkalommal van lehetőség.
- A gyengébb karakterek védelmére bekerült a boltba a 10 lélekgyémántért megvásárolható kisebb védekezés itala. Ezt használva, a karakter +100%-kot kap minden tulajdonságára, HA olyan karakter támadja, akinek tulajdonságösszege legalább másfélszerese az övének.
- kérésetekre megszüntettük a portyázásnál a szinttáv-korlátot, tehát mostantól lehet bármilyen szintű karaktert támadni, a 100. szintű ütheti akár az 1. szintűt is. Így többé nem kell senkinek a LE/TP arány miatt aggógnia, a játékban a TP lett a legértékesebb erőforrás.
- Ennek megfelelően a játékban megszüntettük a visszafogott fejlődés szakértelmet (már amelyik világon volt egyáltalán).
- A TP felértékelődésének szellemében, a boltba bekerültek varázslatba és fegyverbe rakható ún. "szintszívó" fókuszkristályok. Ha egy ilyen fegyver vagy varázslat megsebzi az ellenfelet, akkor tapasztalti pontot veszít, és te ennek egy meghatározott részét megkapod.
Reméljük elnyerték a tetszéseteket ezek a változások.
A részletekért kattints ide!


Az őskért LE az igaz vagy csak kamu.

Ha igaz hol lehet megtalálni?
Dátum: 2010.10.05. 16:49:45
Most ha lesz ez a verseny a kissebb szintűek hogy vegyék fel a versenyt a magas szintű játékosokkal?
Oldal: 1