Felhasználónév: Jelszó:

Hozzászólások - Kyuzo

Oldal: 12
Dátum: 2009.08.27. 02:03:08
oké már értem és rendben a dolog csak a saját hülyeségem miatt szomorú lettem: de megérdemlem amúgy, na meg az őskövet megoldom én ott is
Dátum: 2009.08.26. 19:55:34
ácsi nem azért vettem sok őskövet, hogy átvihessem oda, és egyik megoldás se fer szerintem, mert én tudok itt is ott is sokat venni, de bosszantó, tök mindegy mennyiért mennyit veszel, kifizettél valamit az jár szerintem na mindegy úgy is bukta lesz, majd akkor fejlesztem a másikon ez meg megszünik én voltam a lökött liba, hogy nem olvastam el figyelmesen...Bár szerintem már péntekig nem sok dukátot tudnának szerezni, azért , de mindegy én az őskő miatt vagyok fennakadva kicsit
Dátum: 2009.08.26. 19:53:06
na jól van nem kell gúnyosnak lenni az lemaradt:D megjegyzem nem én vagyok így az egésszel:D:D
Dátum: 2009.08.26. 16:49:00
ne is mond én most vettem jó sok őkövet és nem beszélve az aranydukátokról, ááá nem hiszem el, tuti minden elveszik, a sok építés meg minden
Dátum: 2009.08.26. 16:16:54
köszönöm a választ és remélem az őskövek legalább átkerülnek
Dátum: 2009.08.26. 16:04:24
Sziasztok!!4

Hát kicsit csalodott vagyok, mert én is most vettem csak észre, hogy ez a szerver véges:( Na jó egy szinten az én hibám is:) Lehet hülye kérdést teszek fel, de remélem kapok rá választ:)
1.Akkor végül is mikor éri el a 4 szerver azt a szintet amikor bezár?
2. A 4 szerveren való karakter megszerzett és befízetett őskövei átruházható e egy másik szerveren lévő karakterre? Vagy ahogy a szerver bezár úgy elveszitünk mindent?

előre is köszönöm a választ..Igaz lehet, hogy ezekre a kérdésekre már adtatok választ csak valahogy cseppet nem sok időm van átolvasni a fórumot, túl csalodott lettem
Oké elfogadom a "címmel" kapcsolatos problémát, és a rővid Í betűs dolgot ebbe igazad van, de az hogy Meyer nem költő azt tudom, de na jó nem kötekszem, mert még tíltást kapok:D Bár a többi megjegyzésemet nem reagáltad le:D
Sziasztok, pl: nekem is van gondom, én nem értem ebbe a kérdésbe és a válaszokba mi az ami helyesírási hibát tartalmaz?

Ki írta a "DIVINA COMOEDIA" cimű verset?

Petőfi Sándor
Ady Endre
Stephenie Meyer
József Attila


A kérdés "Rossz, hibás kérdés" értékelést kapott!
A kérdés ill. válaszok helyesírási hibát tartalmaztak.

Nem kötekedés képp, de jó pár kérdést láttam ahol egybe vannak írva szavak amiket nem kéne, vagy épp lemaradtak betűk...Ezért komolyan nem értem ezzel mi a baj, már a lehetséges helyesírási szotárakba végigfutattam a kérdést és a válaszokat és nem értem , de lehet bennem van a hiba
Lehet kötekedőnek tünök, de például nállatok a lexikális tudás mit tartalmaz? Mert olvastam párat itt ami a nem megfelelő lexikális tudásra hívatkozott...És véleményem szerint jók voltak a kérdések
Oldal: 12