Felhasználónév: Jelszó:

Hozzászólások - Sharpa

Oldal: 1234
Dátum: 2008.09.30. 22:02:00
Pont ezért lenne NAGYON FONTOS korlátozni a portyákat! A kezdő kariknak nem egy nagy élvezet így a játék mert agyon verik őket naponta 5-6 alkalommal, de a haladóknak sem túl élvezetes egész nap (és éjjel) a gép előtt rohadni, hogy le ne maradjanak...

Egyébként ettől nem lenne robot játék. A robot játék pont az amikor csak egyféle fejlődési irány van, ez most a portyázás. Aki nem tud 30-40-et portyázni naponta, az úgy lemarad, mint a sicc!

Szerintem marhaság, hogy 80%-ban a portyázások számától függ egy karakter fejlődése. Jobb lenne, ha más taktikák és stratégiák is beleszámítanának a fejlődésbe, ehhez pedig MUSZÁJ korlátozni a portyázást.

Amúgy meg pont azt tartom nevetségesnek, és kiegyensúlyozatlannak, hogy olyan játékot játszunk, ahol az egyik erőforrás nincs korlátozva... Az ÉP egyáltalán nem korlátoz be, és ahogy a cápa karakterek megerősödnek, még kevésbé lesz ez korlát.

Ha nem lesz portyapont, én már látom, hogy 1-2 hónapon belül, -20-30%-kkal is fogunk tudni portyázni, és napi 80-100 portyát is képesek leszünk megcsinálni!!

Mi ebben a játék? Hol itt a taktika?
Dátum: 2008.09.30. 16:42:04
A Petrus ötlete is nagyon jó...

Így legalább lehetne taktikázni, illetve a békés karaktereknek és játéknak is lenne létjogosultsága.
Dátum: 2008.09.30. 15:33:31
Szerintem jó ötlet a korlátozás, mert ezzel gyakorlatilag mindenki jól jár. Az alacsonyabb szintűeket nem verik annyiszor, a magasabb szintűeknek pedig kevesebbet kell a gép előtt rostokolniuk.

Aki többet szeretne játszani, annak lesznek újabb világok, majd tud több karaktert indítani.
Dátum: 2008.09.26. 16:15:17
...
Oldal: 1234