Felhasználónév: Jelszó:

Hozzászólások - Ulula cum lupis

Oldal: 12
Dátum: 2009.08.19. 12:33:18
Ki(k) írta/írták a Dragonlance Krónikákat?
Margaret Weiss- Tracy Hickman
Carl Sargent - Marc Gasciogne
R. A. Salvatore
Raymond E. Feist
szinte nap mint nap találkozok velük, és műveikkel.még jó hogy pont ez volt az érettségi tételem.
Dátum: 2009.08.19. 09:21:23
köszönöm a segítséget:) bámulatos, hogy itt mekkora az aktivitás.a játékban meg az emberek 95%-a nem képes válaszolni,pedig nem írogatok,csak ha a szövetségbe szeretnék tagokat szervezni.
de ez nem tartozik ide,elnézést
Dátum: 2009.08.19. 08:39:12
sajna nem tudtam,egyszerre bemásolni,mert közben töltöttem ki.meg ha válaszolok eltűnik a kérdés.vagy van mód visszakeresni a már megválaszolt kérdéseket?
lehet kicsit túllőttem a célon,kissé szigorú voltam a kérdésekkel szemben.tőlem elférnének,majdnem mind, csak ha összehasonlítom azokkal, amiket nálam nem fogadtak el,nem látom jobbnak ezek egy részét, sőt igazából a legtöbbet rosszabbnak látom.mégis ezek szerepelnek az általam feltettek pedig nem.
Dátum: 2009.08.19. 08:00:47
Melyik fegyvert használják legelterjedtebben a világ hadseregei?
SCAR
M16
mp 50
AK-47
nem tudom valaki csinált ilyen statisztikát?Az USA hadserege elég nagynak mondható, nem tudom mennyi AK-t használnak.minden esetre az volt a "megfelelő" válasz.
és ezek így jöttek szépen sorban.párat be sem írtam.
Dátum: 2009.08.19. 07:56:45
Melyik hónapban van a leglátványosabb csillaghullás?
November
Május
Augusztus
Január
véletlen eltaláltam
Dátum: 2009.08.19. 07:55:18
Mi az ember legfontosabb érzékszerve?
Szem
tapintás
ízlelés
szaglás
ezt ki fogja eldönteni?
Dátum: 2009.08.19. 07:54:48
Ki írta az Acél és oroszlán c. könyvet?
Wayne Chapman
Raoul Renier
Ryan Hawkwood
Roland Morgan
hját ezek meg kik?
ez kötelező olvasmány volt?
Dátum: 2009.08.19. 07:54:04
Mikor született Nicholas Kim Coppola(Nicolas Cage)?
1966. március. 10.
1975. augusztus .31.
1964. január 7.
1988 .április .15.
tudnom kéne?
Dátum: 2009.08.19. 07:53:16
Milyen állat a gólya?
emlős
hal
madár
rovar
Dátum: 2009.08.19. 06:19:34
Melyik nem édesvizi hal?
Csuka
Ponty
Delfin
Harcsa
delfint elfogadta,de hozzá kell tennünk,van édesvízi delfin.Dél-Amerikában biztos,de lehet máshol is.
Tudom , hogy igazad van:)csak nem mindig van időm sokat írogatni,meg várni,meg alapjában véve szeretem ha haladnak a dolgok. Bár ahogy elnézem elég gyors a reakció:)
ha még teszek fel kérdést, lehet használni fogom az általad javasolt topikot.
Valóban Kubai Köztársaság, legalábbis a wikipédia szerint.mivel már a sokadik kérdésemet dobják ki, most már mindent megnéztem amit leírtam.több energiát emészt már fel a kvíz, mint maga a játék.Egyébként meg a kvíznek nem az a lényege hogy mindenki tudja a választ. akkor nem sok értelme volna.Ez pedig szerintem nem a hagyományos filmes kérdés volt.
esetleg meg kéne jelölni témaköröket amiben szabad kérdezni.vagy adni fel válaszokat hogy alkossunk hozzá kérdést.
Melyik országban gyártották Columbo hadnagy autóját?

Amerikai Egyesült Államok
Kanada
Franciaország
Kuba Köztársaság

A kérdés "Rossz, hibás kérdés" értékelést kapott!
Kérdésedre az értékelők szerint csak egy speciális érdeklődésű réteg tudhatja a választ.
hát ez megint érdekes döntés.nem tudom mióta mehet a sorozat,de szerintem olyan 20 éve, és majdnem minden részben elmondja hogy az autója peugeot.
azt hiszem én is ráhagyom ezt a kvízelős dolgot.Úgy látszik itt már csak az a jó kérdés amire az elbírálók kapásból tudják a választ,a többi speciális. Lehet hagyni kéne ezt a kvízelős dolgot, és kitalálni helyette valami mást. Ahogy elnézem a legtöbb embert ez idegeli fel.
köszönöm hogy foglalkoztok a problémámmal, jól esik. A halas kérdésemre a válasz az afrikai harcsa, mert csak a légkörből nyer ki oxigént, a vízből nem is tud. Fel kell jönnie a felszínre levegőért. Az igaz hogy a többi halfajta is, ha a vízben kevés az oxigén feljön a felszínre, és ott próbálkozik (pipál), de ettől még elpusztul, ez csak átmeneti megoldás. Na mindegy nem fogadták el, ennyi. Nem akarom ezzel tovább untatni a többi játékost.
Melyik halfaj nem a vízből, hanem a légkörből nyeri az oxigént?

szürke harcsa
afrikai harcsa
pisztráng
busa

A kérdés "Rossz, hibás kérdés" értékelést kapott!
A kérdés ill. válaszok helyesírási hibát tartalmaztak.

sajnos szóközzel sem fogadták el:(
jó lenne ha megírnák mi a helyesírási hiba, vagyis szerintük mi az.
Amúgy nem baj hogy odafigyelnek a helyesírásra,és végül is ezért nem vették el a kérdés feltevés lehetőségét.szóval nem olyan gáz a dolog.És nem ez a legidegesítőbb a kvízben,hanem inkább az amikor azt írják,hogy speciális érdeklődési kör.ma is volt már egy csomó kérdésem,írókról és szerzeményeikről,amikről sose hallottam, Harry Potter-ről (felfordítja a gyomrom).Talán egy részét kezdtem el nézni,de elaludtam rajta.Akkor még a focis és forma-1 kérdések.ezeket szoktam nézni,ritkán, de fogalmam sincs 1968-ban ki ért be 10.-nek a nürnbergi pályán.
köszönöm a választ:)
hát ha csak tényleg ennyit találtak akkor gratulálok nekik.igaz már elég rég jártam iskolába,és nem emlékszem tanították-e,hogy szóköz kell a vessző után.dolgozok néha szövegszerkesztővel,és valóban hibának hozza ki.de megmondom őszintén ez már nevetséges.lassan már ez lesz a játék legnehezebb része,mármint kérdést feltenni.4.,5. kérdésem talán jó,ha addig el nem veszik a kérdésfeltevés jogát.A legtöbb kérdésem már valahogy benne van az adat bázisban.
Akkor most fel fogom tenni ugyanazt a kérdést szóközzel a vessző után:DD.Meglátjuk mi lesz.
üdvözletem.valaki megmondaná mi benne a hiba?had tanuljak.

Melyik halfaj nem a vízből,hanem a légkörből nyeri az oxigént?

szürke harcsa
afrikai harcsa
pisztráng
busa

A kérdés "Rossz, hibás kérdés" értékelést kapott!
A kérdés ill. válaszok helyesírási hibát tartalmaztak.
Dátum: 2009.08.11. 14:39:03
Milyen állat a Guanlong?
őslény
állat
növény
nincs ilyen

értelmes válaszok:)őslényt elfogadta.bár ugye az is állat.és végül is ha őslény,akkor már nincs is ilyen.már csak az a kérdés hogy nem -e lenne jó a növény is,mert ugye az is élő...lény....ős..lény,ha egy régen élt növény:)
Dátum: 2009.08.05. 21:46:20
Mekkora lehet egy veréb testtömege?
25-40 gramm!
11-13 kilogramm
3-4 tonna
1-2 mázsa
még egy fantasztikus kérdés. A biztonság kedvéért rakott felkiáltójelet is.ez is átment azon az érdekes rostán.valahogy kibogoztam a választ.
Oldal: 12