Felhasználónév: Jelszó:

Hozzászólások - Yuurei

Dátum: 2011.01.02. 18:39:56
Igen tudom, én is arról írtam...

A LE oszlopban ha valakinél 100-nál kisebb számot látsz, azt jelenti, hogy ha le is győzöd az illetőt, annyivel kevesebb LE-t és TP-t szerzel tőle, mivel már támadták az elmúlt 3 órában. A 4. világon a következő üzenettel is találkozhatsz: "Nincs értelme megtámadni a karaktert, mert 0 LE-t szereznél tőle." Ez azt jelenti, hogy már 3 is támadták ebben az órában, ilyenkor védve van.
Dátum: 2011.01.02. 18:06:44
Akkor nem volt 100%-os, vagyis az elmúlt időben többen letámadták.
Dátum: 2011.01.01. 11:19:03
Jó sz@r buli lehetett arrafelé...
Dátum: 2010.12.31. 08:39:01
Én csak azon csodálkoztam, hogy tud valaki ennyit beszélni 1 levegővétellel, aztán rájöttem, hogy Let az....

*** Bújjék a se**be! ***
Dátum: 2010.12.30. 13:12:58
Ha lesz időm beidomítani, akkor a mostani bajnokira már 2 döggel megyek, vagy 4-el.

Örülök, hogy lett időm foglalkozni a karakterrel, ezidáig 200 ezret raboltam ebben a hónapban, és 95-tel lett több a szakértelemösszegem.

És azon szerencsések közé tartozhatok, akiknek sikerült befogni (láthatatlanul) 4 állatot 55 cselekvéspontból. Még hordaváltásig maradt 700 TP-m.

Nem utolsó sorban B.U.É.K. Jövőre remélem még többet adnak, azok akik eddig is elláttak! Köszi. ;-)
Dátum: 2010.12.23. 12:19:30
Karácsony egy szép ünnep, megpróbáltunk eme esemény előtt pozitívan megnyilvánulni. Ne csak a csúnya, gonosz végzetúrak/nők örüljenek! Jótékonyságunk nem ismer határt...

a Chara-din szimbóluma nem kellett senkinek, odadobtátok egy koldusnak. Ma, 05:10


Boldog Karácsonyt & Kellemes Ünnepeket!
Jóvammá Memo! Szedd-vedd összefele inkább Magadat!
Késtél 50 másodpercet...

Amúgy köszi, tetszett!
Dátum: 2010.12.19. 16:12:03
Az sehol nem látszik, hogy hányat vesztettél el, csak a győzelem.
Ezen, ne csodálkozz! Nekem fénykorában 7,22 volt az átlagom most kicsit kevesebb
De leszarom, mert a pontozásnak nem látom értelmét, ha az elkövető egy sima scripttel le tudja a másikét rontani, de mióta nem látom a pontokat azóta sokkal jobb.

Mivel nem kell azon bosszankodni, hogy egy sima kérdezz-felelekre megadó választ mért pontozza le a másik (ilyen hülyeségeken már nem csodálkozom) szóval ez van.

Pici!

Én is lusta dög vagyok, semmi kedvem kockulni
Nem mész innét!!
Dátum: 2010.12.01. 09:01:02
Ha váltogat Pici, akkor a kompenzáció vanishing! Tudod?

A VF miatt is, de nem hiszem hogy csak ez az a tényező! 13. szinten meglett az 1 M rabolt LÉ, nem hiszem, hogy egy vadászós kari, ennyit összetudna szedni, főleg úgy, hogy ilyet nálam 10* okosabbak már rég megcsináltak...
Nem magával a póló színével volt a bibi, lsd: Tyrant szép logójuk volt/van...nekem is olyan lesz, csak várni kell még fél évet minimum, amíg 4 szintet lépek :-)

Rajtam egyen póló volt és ott álltam kb. fél méterre Tőled

Amúgy konkrétan nem nekem nem jött be, hanem egyik kollégámnak Ő jegyezte meg, hogy egy simboly el kellett volna reá...
Illetve nem is Malazár volt az, aki rejtegette egy kapucnis pulóverrel Még közös piccáskodás is volt, honnan rendeltétek, mert jól nézett ki!?

Csak tudnám, mért kell mindent vér komolyan venni... :-O tudtommal ez a jel () azt jelenti, hogy viccelődik a másik

Tömören: a pontozásra nagy ívbe sz@rok, szal ezzel nem hatsz meg és a kedvemet sem veszed el...
Hogy a jóégbe kaptál 178 követ???

Retúr, és teljes árud volt?

-UI: Az a környezetvédős ing/póló nagyon nem jött be, tervezhettetek volna rá valami szép lógót/mintát! :P
Te eddig 3 térképdarabot találtál.

Olyan 15 pp-ből (max, de most biztosat nem tudok mondani)
Dátum: 2010.11.21. 14:57:04
Elég tág lehet az a lájk...mért pont a facebook-osnak kell lennie, de meghajlok állításod előtt. Elhiszem!
Dátum: 2010.11.21. 14:30:04
Mért?
Nekem már kiscserkész koromban meg volt az 5let, sőt a 3. újjászületésem előtt, amikor én birka voltam Te meg fűűűű

Bízonyítcsd ha túdod...
Dátum: 2010.11.21. 14:26:39
Én meg jól lepontozlak, miért mert egy utolsó gonosz szellem vagyok...

Inkább egyszerűen kéne csinálni, mint faszbukon lájk meg unlájk (ha lenne) gomb oszt csókolom...
Én alapvetően azaz 100%-ban portyából élek, de mivel szintenként 3-4 farm van (ami már nagyon jónak számít) illetve nem sűrűn játszok, csak héba -hóba, de a kedvedért megnéztem mennyit kaptam volna egy vadászatért, íme:

Döngő léptek remegtetik meg a földet: egy kisebb hegy méretű titán keres élelmet. Bátor, sőt vakmerő vagy: nem futamodsz meg, inkább elébe kerülsz a titán elől menekülő lényeknek, és elejtesz egyet. 133 lélekenergiát ad neked egy goblin harcos, ami az utadba kerül. De közben a titán már tényleg nagyon közel került, futsz, ahogy a lábad bírja. Már alig várod a napot, amikor elintézheted ezt a szörnyet is! +10 TP


Portyából ettől 30-50* jobb a 1TP/LÉ arány, íme:

Ellenfelednek egy gyors mozdulattal megadod a kegyelemdöfést.
Ellenfeled ájultan esik össze.
A csatában összesen 394 sebzést okoztál, és 1 sebzést kaptál.
Te nyerted a csatát, jutalmad 2253 lélekenergia és 3 TP!


És ez nem is 50-es kreaffal.

Így nézve nem sok az a 7800 LÉ, de pl nekem egy erő fejlesztése már 4800 Lé-be kerül vagy egy szakértelem pont (pl kreatív {33-as transzplantáció mellett} 5322 LÉ)
13-as szintű vagyok... itt meg csak másnap tejeltem Katinak

V3-n meg 59-esnek 29500 volt. igaz az első nap