Felhasználónév: Jelszó:

Hozzászólások - Rokamoka

Dátum: 2010.03.22. 15:15:40
Az én személyes véleményem az, hogy ennek a szervernek már tök mindegy. Megint kimaradt egy tonnányi pontos szabályleírás, szerverleállások sora, HT/epik gebaszok, bugok, karakterek törlődése, mit lehet ezen még ragozni...?

Csináljuk végig minél gyorsabban inkább, mert kezd az agyunkra menni.

*: HT-t úgysem tudják vinni. Főleg, hogy ha jól értelmeztem, amit Baraty írt, akkor a simán torony nem kap +10K LE-s büntit minden szintre, akkor nekünk annyi. Pont ez lett volna a lényeg.

**:
Hali!

Igen, de a hiba miatt a hétvége alatt 4el nőtt a birtoklásuk 2 helyett (és 4el csökkent a szintjük 2 helyett).

Baraty


Így már okés, ezt nem tudhattuk. Ettől függetlenül sem hiszem, hogy a HB vinni tudná a tornyot.
Dátum: 2010.03.21. 23:21:59
Kifejezetten emlékszem, hogy amikor végre összeállt a végső képlet, és be is vezették, akkor külön leírta Miklós, hogy V4-en maradni fog az eredeti rendszer. Most hirtelen meg nem találom Nektek, mintha valamelyik HT-kibeszélős topicban lenne, de emiatt kár volt egyáltalán elkezdeni rágódni.

Mondjuk igaz, ami igaz, jól el tudnak dugni néha dolgokat behoék. Szóval ennek a dolognak lehetett volna nagyobb promóciója is, na, az egy dolog, hogy én éppen olvastam, és tudtam, mire számítsunk.
Dátum: 2010.03.15. 14:08:04
Nekem még mindig beragadt a kínzókamrám. 10/10, a bevétel megjött.
Dátum: 2010.03.14. 17:34:39
Baratynak már jeleztem, elvesztek mindenkinek az összes csata részletes leírásai, illetve nem pörög a licitet jelző óra a kincseskamrában (működik a visszaszámlálás, de a számláló áll).
Egyelőre ennyit vettem észre.

*: Kihívásnál szét van csúszva a csata leírás - rögtön a csata megtörténtekor.
Dátum: 2010.03.13. 12:42:46
Áá, szóval ez az a bizonyos új event?

Ki tudja minél ügyesebben szerverleállásokhoz igazítani a játékát.
"...a kiírás nyertesei a top25 karakter, akik a legkevesebbszer vadásztak/terveztek epikus csatázni szerverleállás ideje alatt, illetve utána nem lettek lerabolva."

(Azt a tavalyiból okulva már meg sem merem jegyezni, hogy milyen mókás, ha ezt V4-es epikus csata közben játszátok el, mostanra azonban - ne is haragudjatok, de - már csak kacagni tudok rajta.)
Dátum: 2010.03.12. 14:14:01
Én meg a szerver és egyben a Te első számú kamracélpontod.
A nevem vállalva van, csak ilyesmik felett elsiklottál, úgy látom.

Az, hogy csalok-e, titok. (A válasz igen.)
V4 végéig el ne felejtsd ezt a szuper hozzászólásod!
Dátum: 2010.03.12. 13:15:15
Mindig összejönnek ezek a dolgok, igaz-e...?
De én pedig mindig itt leszek, hogy sírhassak miattuk.
Dátum: 2010.03.12. 12:58:56
Bajnokok, Tornyosok sokkal előbb tudták, mint Ti, Nektek lett közülük legkésőbb kész az epik spec.
De Ti is lenyomtatok így két epikust, úgyhogy szavatok nem lehet.
Dátum: 2010.03.12. 12:24:40
Már a negyedik napon jeleztük a játékvezetés felé, hogy érdemes lesz azokat a karikat szemmel tartani.
"Etikailag" semmi gondom nem lenne magával a módszerrel, az viszont érthető módon kételyeket vet fel, hogy nem ugrottak-e be helyettesítgetni - vagy vették át őket teljesen - Olympos tagok időről időre, ami már erősen hajaz a multizás fogalmára.
Mindenesetre azt gondolom, vajmi kevés múlik ezen. (Inkább Nektek szívás egy olyan jó kari, mint Stratégia elvesztése.)


Cseppet jobban zavarja a verseny fogalmát az epik spec bugossága. Milyen érzés másodpercenként ütni az epikust?


*: Idézet: Baraty - 2010.03.12. 12:35:48
Hali!

A hibát ma délelőtt javítottam, sry, csak most tudtam meg én is h ilyen bug van.

Baraty


Ezúton is nagyon szépen köszönjük a javítást! Gondolom, a 3 topszövi az élvezkedés közben elfelejtett szólni.
Reménykedjünk benne, hogy ez nem szól bele nagyon a tiszta versenybe.
Dátum: 2010.03.12. 12:12:25
Idézet: Impero - 2010.03.12. 12:05:36
Azért az az LE mennyiség sok helyen nem lehet ám


Nyilván KDÁ említett scriptje nyelte be az összeset. Büntiből törölték is fél napra.

*: Jut eszembe, valaki rászólhatna flamefórumkarikonky-ra, hogy még el sem olvasta a levelem.
Dátum: 2010.03.12. 10:19:13
Ja, V4-en törlődött az a szövetségi társam, aki másodikként, majd' a kezdetektől intelligens kedvencet maxolva kergeti az állat szintjében első helyen leledző pók karit. Azt a kiesett időt hozd be... Nem mellesleg talán epikus ütésénél is elkelnek ezek a karakterek, nem csak a versenyszerveren.

Szóval semmiképpen sem helyes, ami történt, na.
Xena, illetve az egész vele tartó pereputty:

Nagyon-nagyon-NAGYON szomorúnak, és nem kevésbé megdöbbentőnek találom, hogy nem tudjátok, ki az a Ronin. Nála becsületesebb embert keresve is nehéz lenne találni.
Dátum: 2010.03.11. 21:40:30
Senkinek nincs/nem volt problémája a V4-re való belépéssel, illetve utána gebaszok?
Nálunk az egész szövit nem engedte be 20 óra valahánytól úgy egy negyed órával ezelőttig.

A taglistánk 35 / 34 fő, de Kevlárdinnyeárus nincs benne, csak 33 fő, illetve fórumon is törölt karakterként szerepel, a toplistában sincs. Megkérdeztem tőle, azt mondja, többi világon beengedi, V4-en nem.

Egy másik szövitárs, Yagami Light adatlapja:
Összes építés: -1.274.235.709
Zsákmányolt lélekenergia: 1.303.117.824
Elvesztett lélekenergia: 1.441.792

*: Azóta elolvastam, mi történt, írtam is e-mailt. Remélem, minél gyorsabban megoldódnak a dolgok!
Dátum: 2010.03.09. 20:28:18
Idézet: Damage - 2010.03.07. 11:16:56
Rókamókaegér,
Kérlek szólj már rá a talpnyalódra, hogy ne járassa tovább lefelé a HTF-et.


Hogy jövök én ide? Szerintem élj Ludovek jelszóodaadós ajánlatával, és VÉGRE leesne, hogy SOHA nem volt közünk egymáshoz levelezésen kívül, mint ahogy most sincs. Az, hogy nyers stílusa ellenére nekem semmi bajom vele, mert sok mindenre nyitotta fel a szemem, teljesen más lapra tartozik.
Talpnyalókról, Glamage, meg beszélgethetnénk naphosszat. Én nem/nem én jeleskedem a szerzésükben.

Legyetek szívesek engem messziről kihagyni, amikor közöm sincs az egészhez, nagyon szépen köszönöm.
Megpróbálhattok lejáratni akármilyen szövifórumon, nem hiszem, hogy akár Olymposékat, akár a Bajnokokat, bárkit érdekelne, mekkora genya vagyok - a nekem jött levelekből nem azt szűröm le, hogy ezt bárki is bevette volna. Mert igen, én is olvastam az Olympos fórumot (is), és amit Ludo ír, teljesen igaz, megpróbáltatok egy ****nak beállítani.
Ugyebár nem tudok szépen veszíteni, hát, ha ezt valamivel alátámasztjátok, elfogadom. Darksolnak pl. belesült, de mindenki más is. Ellenben nekem ott van több fórumon a bizonyíték rá, hogy Ti még nyerni sem tudtok szépen.
Ellenben az itteni, nagyfórumos mocskolódást hanyagoljátok, főleg, ha meg sem szólaltam, sokadszorra. Ugye, az az említett népbutítás, hát erre én sem tudok mást mondani. Engem nem zavar, hogy ezt megjátszottátok, számítottam rá, kismillió kémkarit el is küldtem a pitsába, asszem "csak" egyet sikerült még az elején beengedni. Elvégre anno én sütöttem el ezt Veletek, azóta sem tudjátok lenyelni. Igen Damage, példának okáért Te engedtél be a V4/2-es külső fórumotokra is, ahol ízelítőt kaphattam belőle, milyenek is vagytok igazából.
Túlságosan tanulságos volt.


Xena, pityu: Ti is totál el vagytok tévedve. (Ludoveknek csak egy fene kis szintű kémkarija van V4-en.) És elmagyarázta azt is, miért fogta rá anno azokra az építőkre, hogy Ti vagytok, tökéletesen működött is. Miért nem kérdezitek meg tőle? Tudom, bonyolult egyenesen beszélni bármiről, de higgyétek el, érdemes megpróbálni!

Nem várok választ erre a szösszenetre.

Ui.: A HTF-en nincs mit lejáratni, mert egytől egyig becsületes emberek. Bárki tanulhatna tőlük. Én nem ők vagyok, inkább fordítva.
Dátum: 2010.03.06. 21:00:43
Köszönöm!
Dátum: 2010.03.06. 20:49:13
Győztes kihívásnál mennyi TP-t kap az állat?
Dátum: 2010.03.06. 16:28:26
Melyik nem költő?
Móricz Zsigmond
Jókai Mór
Gárdonyi Géza
Petőfi Sándor



Feltevőt, elfogadót csókoltatom. Előbbinek üzenem továbbá, hogy ha már egyszer messziről elkerülte az irodalom órákat, legalább ne ilyen témakörből válasszon kérdést. Az a "melyik" sem valami elragadó megfogalmazás.
Dátum: 2010.03.06. 09:37:53
Mi az a kecsege?
népi hangszer
aratószerszám
dunai hal
gyógynövény



Engedtessék megszólaltatnom tiszai (horgász) önérzetem: már nem éppen egyszer fogtunk/fogtak kecsegét a Tiszában. Nem hiszem, hogy javítani érdemes, mert aki tudja, mi az, az érti a dunai jelzőt is, na de kérem... A Dunába is a Fekete-tengerből került.
Dátum: 2010.03.05. 16:11:29
Ha lehet egy ilyen javaslatom, próbáljátok meg megoldani a következő V4-re, hogy ne 30 napot jelezzen ki a speckóváltás/kútsütés, és ne hármat számoljon vissza. Ha jól emlékszem, anno volt rá valami kifogás, hogy így sokkal könnyebb volt leprogramozni, de nekem meg - meg gondolom másoknak sem - nem sokkal könnyebb naponta kétszer leírni, hogy NEM 30 napot számol vissza.