Felhasználónév: Jelszó:

Hozzászólások - Rokamoka

Dátum: 2010.03.24. 22:46:12
Mondd el, hogy lehet ezekre "felkészülni", s én boldogan teszem meg.

*: Skype? Áh, szóval egy Bajnokkal van dolgom! Értem már a könnyelmű hangvételt.
Dátum: 2010.03.24. 22:44:39
Idézet: Mind1 - 2010.03.24. 22:38:54
Viszont nekünk 15-20 perc egy epikus és ti ezen fogtok bukni. Mi meg egyszerüen nekiállunk és újból szétkapjuk


Sajnálom, de ezt nem tudom értelmezni. Főleg a "viszont" és az "ezen" kavar be.
Dátum: 2010.03.24. 22:38:00
Ez esetben panaszkodni jelentkezem!
HB 10 perccel a leállás előtt végzett, megfeleltem a kritériumoknak?
Dátum: 2010.03.24. 22:36:30
Idézet: Dozer - 2010.03.24. 22:25:18
[...]
Epikust ütöttetek és szerverleállás volt? és? nem csak titeket érintett, hanem mindenkit!
Kb fél órás volt a leállás, tehát a kiesésetek is fél órás csupán.... az epikus sem regenerál 50000 Ép-t fél óra alatt....


Még a közelében sem jársz a dolgok lényegének. És ha Te fél órás leállás után mutatsz nekem egy szövit, ahol a kellő mennyiségű ütőember rajtra készen be van azonnal jelentkezve, illetve nincsenek végigverve, akkor azt nagyon szívesen megnézem.
(Igen, tehát nem fél óra ilyenkor a kiesés, nyilvánvalóan.)
Dátum: 2010.03.24. 22:19:52
Illetve:

Mi a helyes teendő, ha éppen vadászol?
a, Leütteted magad 15% alá, hogy ne raboljanak le
b, Turbózod a spektrális manipulációt
c, Egészséges cuccban mész el vadászni, hogy tovább maradhass 15% alatt
d, Szarj az egészre, hisz' bármikor közbejöhet egy szerverleállás vagy valami hiba ***

...és hasonlók.
Dátum: 2010.03.24. 22:11:19
Mint mondtam, magasról teszünk rá, ki mikor epikezik.
És portyalista ide vagy oda, azért nem átlagos a 60 bekapott támadás 5 perc alatt.


Tiszta jó ez az improved játék. Laza nehezítésekkel:
"Ez az online szerepjáték Neked készült: könnyen megtanulható, rengeteg célt és
sikerélményt ad, mégsem vesz el túl sok szabadidőt!"

Kimaradt a rengeteg kihívás! A szabadidőt meg inkább hagyjuk. Talán érdemes lenne cserélni a kettőt.
Dátum: 2010.03.24. 21:55:44
Nem az ölés, hanem a szerverleállások utáni "raboljuk le a lével bennmaradt karikat" támadásokra gondoltam.
Dátum: 2010.03.24. 21:43:19
Mivel úgysem olvassa semmilyen játékvezetői erő, amiket ide magunknak püffögünk, ezúttal szeretnék vulgárisabban megnyilvánulni, és kifejteni, hogy ez így akkora egy faszság, hogy azt el nem lehet mondani.

Mondjuk egy Travian speeden már egy ilyenért is lincseltek volna.

Fél óra megint ment a kukába, ma csak 50 perc mínusz. Mi az nekünk, elfér a többi mellett.
Főleg könnyű úgy folytatni az epikust, hogy ilyenkor az összes hiéna folyamatosan végigveri a szövit.


Kibaszott jó rendezvényszervező leszek a végére, bakker.
Dátum: 2010.03.24. 17:56:44
Egyébiránt, ha már minden háromszoros/harmadolódott, akkor az a 10 perc is 3:20, nem?
Következő V4-re nézve mondom.
Csak azzal meg az a baj, hogy szart nem ér az a pár perc. Mondjuk itt alapból baromság ez a licit kitolósdi.
Dátum: 2010.03.24. 17:21:46
Egyhetes gyógyital bérlet pluszba belefér...?
Dátum: 2010.03.24. 14:31:19
Idézet: Ywgarrd - 2010.03.23. 18:16:29
az elmúlt két havi tetteim csak a terelés részét képezték irányomból, valójában a kezdetek óta ott vagyok a mostani V4-en is.


Miért árultad el magad?



Más: nemes egyszerűséggel törlődött egy tag licitje az utolsó 10 percben, persze az adamantit csodát csak nem hagyták a levesbe menni a felek (nc), úgyhogy raktak rá, 10 perc mínusz.
Éreztük, hogy még tudnak nekünk újat kitalálni, és továbbra is úgy gondolom, lesz még itt meglepi.
(Írjak Baratynak, hogy kérünk 10 perc jóváírást? )
Dátum: 2010.03.23. 16:24:15
Ezek közül egyik sem.
Zöld, sárga, barna, drapp, vajszín, narancs (nem kukásnarancs), szóval természetes - mondjuk terepszíneknek - árnyalatokat.
A világosszürke pedig kb. mindegyikhez passzol.
Dátum: 2010.03.22. 17:47:09
Valószínűleg jobb is így...
______________________

11-13 nap, azt már fél lábon is kibírjuk.
(Sajna kb. szó szerint.)
Dátum: 2010.03.22. 17:24:07
Nem szeretnénk.
Legalábbis a HTF már a kezdetektől kivonta magát minden efelé irányuló mozgalom alól, és a simán tornyosok sem gondolják 100% komolyan, hiszen nagyon jól tudják, hogy kivitelezhetetlen a dolog.

Itt egy fals játékvezetői döntésről van szó, nincs mit szépíteni, mint azt írtam Neked levélben, nem a kérés a baj, hanem a kapás.


Hozzátenném, ne akadj le annál, hogy mi miért nem kértünk, nemes egyszerűséggel azért, mert nyilvánvaló volt - ezek szerint már semmi sem biztos -, hogy nem kapnánk semmiféle kárpótlást, tanulva az előző hasonló esetekből.
Dátum: 2010.03.22. 17:13:33
Mint mondtam, ne menjünk bele a "mindenki kérjen magának kompenzációt" témába, mert abból jó nem sülhet ki.
A maximum, amit elvárhatnánk, egy JV-magyarázat, de ahogy eddig sem volt, így nyilván most is elmarad.
Dátum: 2010.03.22. 16:12:12
Valahogy így.
Csak aztán nehogy HT-val is legyen még több baj - bár van egy erős sejtésem, hogy megélünk még egy-két hibácskát, mire vége -, és holnap azt látjuk, hogy akiket nemrég még lebecsültünk, a tyúkszemünkre taposnak.
Dátum: 2010.03.22. 15:53:00
Természetesen nem "veszhetett el" egy, mert akkor most ugyanannyi lenne nekik, mint nekünk.
Dátum: 2010.03.22. 15:43:33
Mivel valószínűleg mostanra már körbejárt a levél, amit Dia küldött, illetve a válasz, amit kapott, így azt hiszem, nem árulok el nagy titkot azzal, hogy Dani Zoli válaszolt nekik, és nem pedig Miklós, ami pedig igen érdekes.
Amikor mi anno az előzőn kaptunk ilyen jellegű kompenzációt, külön ki lett emelve, hogy ilyen ügyekben csak a JV dönthet, itt úgy látszik, szó sem volt ilyesmiről.
Dátum: 2010.03.22. 15:38:31
Nyilvánvaló, de nem hiszem, hogy érdemes kompenzió versenybe kezdenünk, mert igen-igen hosszú lista kerekedne ki minden fél részéről, és egyértelmű, hogy mindenkinek mindenféle baja lenne a másik kívánságaival.
Szóval amondó vagyok, hogy érdemesebb lenyelni a békát, mert hogyan hozod egyensúlyba ezeket a dolgokat...?

A fű alatt intézés módszeréről pedig annyit: amellett, hogy elítélem én is, ugyanannyira meg is értem. Ti is tudjátok, nem egyszer bántam már meg, hogy itt kardoskodtam valami mellett, nem mindenki van olyan hülye (és tökös?), hogy kitegye magát az utólagos vegzálásoknak.
Dátum: 2010.03.22. 15:28:16
Amikor bejött az első két leállás, az nekünk is pont epikbe nyúlt bele, de hál'Istennek úgy, hogy még nem sebeztünk bele, csak 5 perc, és kezdtük volna.
Fél nap után arra jöttem vissza, hogy ez+KDÁ törlődött+beragadt kamrák+Ares zárolva ... inkább nem is folytatom ..., akkor még ideges voltam, azóta semmivel nem tudnak meglepni.
Mi is úgy tartjuk, hogy a kompenzáció jogtalan, de nem tervezünk semmilyen módon tiltakozni ellene. Most már végigvisszük ezekkel a hátunk mögött.


Szegény Baraty, volt egy nyugis időszakuk, most egy ideje megint, gondolom, nem győz válaszolni a levelekre.