Felhasználónév: Jelszó:

Hozzászólások - Máté96

Dátum: 2010.01.31. 21:07:55
Majdnem 5-ször annyi győzelmünk van, és rég letelt a három nap.
Dátum: 2010.01.31. 20:59:21
Ellenséges szövetség neve Győzelem / Vereség Háború kitörése Plusz zsákmány
Lord of the time 31 / 7 Jan. 26. 07:56



ez hogyan lehet?
Dátum: 2010.01.30. 13:38:06
At állatok képét és vaászati szintjét meg lehet valahol találni?
Dátum: 2010.01.22. 20:12:39
Mi igaz a derékszögű 3szögre?

kevés szöget hozzáadva sokszög lesz
1 derékszöge van és a 3 szögen belüli szögeinek összege 180 fok
3 derékszöge van
4 csúcsa van


hát, talán érdemes lenne kidobni.


Melyik állat a leg lustább az alábbiak között?

Hangya
Szöcske
Tigris
Lajhár
Dátum: 2010.01.20. 15:40:46
Ezt muszáj feltennem, annyira szép feladat.

Keresünk négy számhalmazt, melyek közül bármely kettőnek van végtelen sok közös eleme, viszont a négy halmaz közös metszete üres.

Tessék próbálkozni


Asszem van még egy megoldás, bár lehet, hogy már mondtátok.
1. 2-vel osztható számok
2. 3-mal osztható számok
3. 5-tel osztható számok
4. 30-cal nem osztható számok.
Dátum: 2010.01.15. 15:55:53
Hány lába van a csigának?

nulla
2
3
1


a hasláb az semmi?
Az nagyon jó, de szerintem túl nehéz a kvízrendszer.
Mert teszem azt, felraksz egy kérdést.
1. buktató: helyesírási hibák.
2. rossz/nem egyértelmű válaszok
3. speciális/lexikális tudás
4. ez már szerepelt az adatbázisban
ezután kijut:
5. túl sok rossz válasz érkezik
6. senki sem válaszol rá.
Eddigi kérdéseid értékelései: 9 jó, 7 rossz, 0 törölni.


Kösz, most nagyon megnyugodtam. Én nem azért csinálok kvízt, mert érdekel, hanem mert kell a plusz Lé. Az előbbiért már régen nem csinálnám, lévén a kérdések legalább 40% bűnrossz, és a maradék 60% sem mindig érdekel.


Egyébként meg azért 16, mert több kérdést visszaküldtek, de nem vették el a lehetőséget és csomószor lemondtam a kérdésfeltevésről.
Hát nézd Awenhai. Ez nem jelenleg tanult anyag, még nem tartunk ott, és nem is onnan tudom, hogy előreolvastam volna.
Mert egészen véletlenül a vese mindenütt kiválasztószerv. Úgyhogy kérdezhettem volna akár a tavalyi rendszertani anyagból....
Egyébként ha még egy kérdés ilyen hülyeségek miatt megbukik, akkor az jó lesz, mert elveszik tőlem a kérdés feltevésének a jogát.
.....
Egyébként meg pont most találtam egy olyan kérdést, hogy mi az ezüst vegyjele:
Aúúúú
Ag
Ar
Au

Ez jobb?
Mert én nem úgy érzem.
Hát, aki nem tudja megkülönböztetni a csontvelőt, lépet a vesétől, az vessen magára.
Na, remek, ha ez nem alapműveltség, akkor ne csodálkozzunk, hogy ilyen hülyék az emberek. De a többi szar extraspec rohadt kérdést meg tudni kell????
Na, ehhez gratulálni tudok:

Hány százalékos vérveszteséget tud pótolni a vese?

30%.
70%
0%.
17,5%


A kérdés "Rossz, hibás kérdés" értékelést kapott!
Kérdésed az értékelők szerint érdektelen lexikális tudásra hivatkozott.


na, én meg azt találtam, hogy:

Olyan kérdést tegyél fel, amelyre a választ bármely művelt és intelligens játékos tudhatja.


Kösz, akkor a játékosok mit nem tudnak? a 8.-os tananyagot, ami ráadásul halál egyszerű.
Hát igazán gratula.

Dátum: 2009.12.08. 20:55:36
Bocs, de ezt már nem hagyhattam így.
Itt mindenki meg akar halni???
Ötven éve azt mondták, hogy eddigre lesz végünk, most már jobbat kell kitalálni, és mivel ezek a "FELMÉRÉSEK" mindig készülnek, mindig adogathatják nekünk az ötven éveket. Vagy százhuszat. Ha kicsit szorongatják a torkukat, akkor legyen 30.
"Sose hódítjuk meg a naprendszert sem." Igen???? Hát számolj csak utána: az emberi test a szabadesés 3-szorosát bírja el, simán pedig egy év alatt felgyorsulunk fénysebességre. De mégis, milyen távol vannak a csillagok? 5-50 fényév a közelebbiek? Hát nosza!A fénysebesség 1/10-ével is odaérhetünk.
És mondanék még valamit:
Tegyük fel, hogy valami hatás miatt bolygónkat el kell hagyni. Egy összefogással elkészítik a hajót, de nem érünk el vele nagy sebességet. Naés??? hacsak nem akarunk visszajönni, akkor lényegtelen, hogy mikor érünk oda, nem????
"Rút vég ez" betűit összekeverve egy játék nevét kapom...

Travian
Végzetúr
Heroes V.
Larkinor
Dátum: 2009.12.04. 14:32:20
Hát, szerintem sem boldogít a pénz teljesen, mert pl. ha nyernénk a lottón, akkor ugyebár mibe lehet befektetni? Ha veszek egy zsák őskövet, akkor persze, sokkal erősebb leszek, meg minden, de én sosem tartottam jó dolognak, hogy azér' győznek le, mert a másik játékos pénzt költ a játékra. ...
Amúgymeg én is tudhatok magaménak egy kevés észt, és hamarosan én is "jól fogok kinézni", stb., de engem sem ez boldogít. Az egészet elcserélném, hogy együttlegyek azzal, akit magmnak választottam. Még a jó matektudásomat, pedig az a legmeghatározóbb tulajdonságom, és nagyon hiányozna.

Ja igen, már majdnem elfelejtettem, mit akartam még írni. Én az osztályomnak több, mint a felét nem szeretem, és akkor még enyhén fogalmaztam. De mégis emelt fővel tudok bemenni, és mosolyogni. Mert elfogadom/belenyugszom, hogy ilyen emberek vesznek körbe. De tőlük boldog nem vagyok.

Aki pedig nem hiszi, hogy lehet boldog is az élete, az vegyen magának hörcsögöt.
Dátum: 2009.11.28. 14:33:02
Mindenki a talin van, hogy ilyen kihalt a fórum?
Dátum: 2009.11.26. 20:05:53
nagyon magam alatt voltam, és a munkába menekültem: így jött létre a Végzetúr, ami annyi pluszt adott az életemhez


Igen, nekem is ha rossz napom van, bekapcsolom a számítógépet és irány a Végzetúr.



Na jó, mielőtt okkal lepontoznának, módosítom, hogy ez nagyjából így szokott menni tényleg.
Lévén én tanuló vagyok, most fejeződik be/jár a vége felé a kialakulásom, és elég sok dolgot viselek el elég nehezen.
Itt csak néhány szellemileg nem túl fejlett játékossal találkozni, ezért is sokkal jobb, mint a legtöbb más netes játék, ahol az embert a porba tapossák, na ezt most eléggé hosszú lenne teljesen elmondani, de a lényeg az, hogy egy kezemen megszámolom ellenségeimet, több, mint 6 kéz kellne a barátaim/bajtársaim megszámolásához, és mégtöbb azokhoz, akiket legendaként tisztelek a játékban.
Dátum: 2009.11.26. 17:50:55
Heh, valaki még annak sem örül, hogy szóba hoztam a dolgot, mert a szokásos 3. 78 helyett ha jól látom 2. 85 hozzászólás pontszáma, egyszerűen imádom azokat, akik ezt csinálják, mert nem véletlenül annyi-amennyi, hanem a kedves kis emberek miatt, akiknek nincs jobb dolguk és több eszük, eh de ez most nem lényeg.

A végzetúr sikere természetesen nem hozott minden más csapatnál változásokat, ám vannak szép számmal olyanok (köztük én is), akik néhány/sok más játékról átnyergeltek ide, és szűkös idejük lévén ottanról kitörölték magukat. (Persze ezt nem érthetik meg, akik lepontoznak, mert nekik több idejük van ennél...)
Ez persze nem jelent sokat, mert nincs olyan sok,a ki ezt csinálná.
De aki jobbat/olcsóbbat tud nyújtani, az marad fennt, mert nem gondolom, hogy jól jövedelmező lehet játékot fenntartani, ha nincs látogatottság.
Dátum: 2009.11.24. 20:46:00
Kinek az érdeke az, hogy még kifogástalanul működő mobiltelefonokat lecseréljenek "menő" mobilokra, mert a régi (már három éves is van!) készülék már "gáz"?


Bocs, hogy megint részletbe kötök bele. Mindössze annyi hozzáfűzni való van, hogy az elmúlt 3-4 évben készített mobiltelefonok jelentős része nem bír ki ennél hosszab időt. Nem lészítik tartós anyagokból, ezért lekopnak a betűk, lelassul és néha lefagy, leesik a hátulja, elromlik a töltő, stb.

egyébként meg nincs olyan, ami mindenkinek jó, csak nagyon apró dolgokban.
például azzal, hogy Miklósék elkészítették ezt a játékot, ennek örülnek ők, a családjuk, a barátaik, a 10-20 000 játékos (köztük én is), de mivan a többi játékkal? Ők nem hiszem hogy úgy örülnének neki.