Felhasználónév: Jelszó:

Hozzászólások - Máté96

Dátum: 2023.12.26. 16:57:59
Nekem számolta a szörnytalizmánt a "fogj el egy napon 10 állatot"-hoz.
Dátum: 2023.12.23. 16:55:43
Én mint talán az első, tokenek miatt a fórumon aggódó azt hozzátenném hogy a 10x10-es templom jutalmainak ismerete előtt is tudtam hogy egy eseményből megszerezhető a fétis.
Csak meglepett hogy azon a ponton úgy tűnt, hogy ezt csak kb minden épület felépítésével lehet elérni, a jutalomfa által. Előtte pont az tetszett benne hogy az épületek sokfélesége miatt lehetett taktikázni hogy mit építesz fel, én pl tudtam hogy egyszerre kettőnél több tojást nem kell kikeltenem, így a releváns épületet nem is húztam tovább.

Tbh a fétis szempontjából nem tartom jó dizájnnak hogy a "fő" jutalom tokenjeit automatikusan megkapod, szerintem nagyobb játékélmény amikor az összegyűjtésük a te egyéni döntéseid alapján történik (lásd mini eventek, elmész-e naponta 100-szor vadászni szubplazmáért vagy inkább hagyod a francba azt az 1 hókristályt/napkristályt/szőlőt stb).

De lehet ez is csak az én low level tapasztalatom, és 200-as szint körül mindenki megcsinál minden feladatot és emiatt nincs benne ilyen taktikázás.
Dátum: 2023.12.21. 16:51:39
ott vadászni kell 500-at

ettől féltem

van 14 a hűség kulcsa de úgy látom nem vonta le mert 100. nap előtt is 14 kulcs volt nálam

valaki a prémiumból tárazott be 10 évre, valaki a hűség kulcsából?
Dátum: 2023.12.21. 12:36:18
Az istenek visszatérése topicban elveszett a kérdésem a nagy hűség útja aktivitás miatt, de szerencsére ide is be tudom szőni, a "Vadássz 500 alkalommal" feladat nem regisztrál verem és kutatás csatát, erre van a másik eventnél irodalmi adat hogy pl landragór vagy xeno csatát beleszámolt?

*szerk: szóismétlés
Dátum: 2023.12.21. 12:34:09
Hátha el lehet rakni a spájzba és jövőre majd jól fog jönni
Dátum: 2023.12.20. 20:50:43
10. Az istenek felébresztése, 4. sor, vadássz 500 alkalommal. Ez akkor a sima vadászatot számolja csak? Verem ellenséget és kutatás csatát nem, ahogy látom.
Dátum: 2023.12.20. 16:51:35
A templom teljesítésére amúgy van valami időkorlát?
Dátum: 2023.12.18. 19:13:12
Imádom hogy itt vagyunk akár száz szintekre egymástól, tök más a játékélményünk, én felvázolom a problémámat és te kategorikusan ki tudod jelenteni hogy nincs igazam mert neked pont jól kijött minden

Nem is értem hogy jön ide a befizetés, én is fizettem be, attólmég ugyanúgy 1-gyel kevesebb tokenem lesz.
Dátum: 2023.12.18. 13:56:46
Azzal nincs is problémám ha egy event valamilyen szint feletti játékosokat céloz, pl BU meg talán kihívás tornya is ilyen, de azoknak az elején kiderül hogy meddig juthatsz el, és nem az utolsó 3 napon.
Ez persze csak azzal a kitétellel marad kritika és rossz szájíz ha tényleg a jutalomfa az utolsó tokenszerzési lehetőség.
Dátum: 2023.12.18. 13:38:13
Igen de a jutalomfa 25 tokenhez kb mindent fel kell építeni. Magas szinten ahol állnak halomban a relikkuponok ott biztos nem gond, én 60 szint környékén optimalizáltam, 39 épületszinttel pont végigmentem úgy hogy elég tojásom és tárgyam lett. Gyakorlóbábu és tojásmelegítő full felesleges volt, most azért építettem fel hogy kapjak értük 3 kupont, plusz még 9-et elszórok máshol hogy visszakapjak 10-et. De nem fogok még 20-at elégetni azért hogy megszerezzem az utolsó tokent, főleg mert 12 marad.
Remélem a 10x10-esből fog még esni
Dátum: 2023.12.18. 01:19:41
Na vajon lesz még egy hűségtoken hogy maxos épületek nélkül is ki lehessen szedni a fétist?
Dátum: 2023.12.15. 12:47:39
Na szép, akkor most akinek nincs 3 építőköve, az hiába gyűjtötte a 2 kulcsot is össze?


Miért lenne hiába? Az új épület nélkül nem lehet hűségpróbázni? Én nem láttam ilyet.
Dátum: 2023.10.23. 11:39:27
Köszi a tippeket.
A pálcát néztem a relikviakupon beszélgetés kapcsán, de ehhez még 30 szint kell hogy egyáltalán nyithassak. Esszenciákból is 20-nál tartok szóval a specializáció sem sürgős.

A hasznos vadászatot kérdésesnek tartom, EH-sként csak a mini eventeken használom, ott is minél ritkábban, viszont mivel nincs nagyon más ami tápot ad, így lehet előrébb veszem.

Tüskés bőr, ősdrágakő meg szubplazma amik nem létszükséglet de szintén elkezdem, hogy az eventeken még kevesebbet kelljen vadászni
Dátum: 2023.10.19. 15:17:45
AF pontoknál van valami javasolt sorrend a köztudatban? Van kb 120 képesség, csomó ami többszázas szint felett fejleszthető, vagy 1000 elköltött af pont után vagy eleve 100-ba kerül, kicsit könnyű elveszni benne.

Alapos tanulás meg hasznos energiák világos, következőkre gondoltam még: Állatok/Alkímista, Tér-idő/szerencsefaktor, Kalandok/lélekgyémánt, Állatok/zabálás

*szerk:hogy trackeljem magamnak, mi van hátra:


-Tér-idő/szerencsefaktor (12/20, 12-19)
-Tér-idő/hasznos vadászat (35/40, 5)
-Kalandok/dimenzionális energiák (0/10, 5)
-Templom és verem/Templomi pálca (0/2, 300)

-Tér-idő/Lélekkút(1000 AF után, 0/10,10)
-Specializáció (0/15, 150)
Dátum: 2023.10.16. 14:25:30
Az is csökkenti a transzcendális prjekció hatását. Mármint az nem baj, csak ezért került a lista végére.
Dátum: 2023.10.16. 12:51:58
Ezt a szakértelmet amúgy használja bárki?
Nekem pl 60-as szinten 50-es szakiszint adna 50*(100+120)=11000-et, ami nem túl sok, kevesebb mint 3 szb csata, másfél sajtolt állat, 5 vadászat, 7 energiakoncentrátum, viszont cserébe kb 800k lenne 50-re fejleszteni. Szóval ha épp csinálok valamit amikor lecsapnak, nem véd meg, ha meg befejezem a napot akkor inkább beépíthetem, mert 11000 le-t bármikor össze tudok szedni más módon.
*szerk: transzdestrukcióról nem is beszélve
Dátum: 2023.10.14. 15:33:59
Az univerzális építőkő leírásában: "A Hűség útja fejlettebb épületeinek létrehozásához kell."

Ezek szerint lesz még néhány.
Dátum: 2023.10.11. 21:37:40
Én csak annyit szeretnék hozzátenni, mint aki anno az SZB bekerülésekor volt a szövetség taktikusa (s ezért ki lett utálva), örömmel tölt el a tudat hogy vannak még akik komolyan veszik.

Noha a magam részéről már nem foglalkozom vele, tudtommal nem ad annyit a jutalom és a csapattársaim se receptívek rá hogy emiatt az egyéb szempontokat felülírjam taktikázással (pl küldetések, eventek miatti csatamennyiség)
Dátum: 2023.10.08. 16:39:15
Nem panaszkodásból írtam, és nem is tartom problémának hogy egyes eventek magasabb szinten teljesíthetőek (legalábbis nagyobb százalékban).

Csak azt mondom hogy most nem tűnik úgy mintha tényleg annyit kéne költeni mint gondoltuk az elején, mert a küldetés jutalamak inkább bónusz mint valódi cél, a hűség drágaköve meg kulcsa nem annyira drágák.

30 tojásnál tartok maxos tojáskeresővel, 5-ös keltetővel, így a végére legalább 120-at prediktálok, ami messze több mint amire szükségem van.

Persze az is igaz hogy most tudom pörgetni az eventet mert a kért "vadászat" egyszerre kipipálja a xeno-t is és a kutatás/bejutás a barlangba/királylevél keresést is, ha ezek nem lennének akkor nem borítanám fel 3000 vadászattal a LE/TP arányt, ki tudja mi lesz jövőre.
Dátum: 2023.10.08. 12:24:05
Inkább talán különböző karakterszintekhez/stratégiához illeszkedik ez a lehetőség. Nekem pl nem volt annyi kuponom hogy felhúzzam a bűvölőt, lehet hogy megépítem ezt az újat de ezt se kell elkapkodni.

Amúgy az hogy miből mennyi kell még, igazából a küldetésjutalmak nem valami izgik a "költs el X őskövet" pároson kívül. Az aranydukátos teljesül magától is, a 10 vadászat italáért nem tudom hogy megéri-e a gyorsítással vesződést, nekem biztos nem de én még inspirált vagyok.

A relikviakupon nem hozza vissza magát, a mostani épületekkel is jól halad az event és még legalább 14 kéne hogy visszakapjak 10-et.