Felhasználónév: Jelszó:

Hozzászólások - Máté96

Dátum: 2014.01.30. 17:16:58
Annyira felzaklatott az ügy, hogy csak azért kiállsz mellette mert ugyanazt akarja mint te.
Dátum: 2014.01.29. 22:05:30
Gondolom ez nem számít érdemi reagálásnak, de nekünk működik rendesen, a másfél évvel és a két héttel ezelőtti háborúnál is kiírja
Dátum: 2014.01.29. 17:06:59
Kinek a találmánya a telefon?

Zrínyi M.
A. Bell
Eisten
Írinyi J.


Öhm, szerintem nem kell magyaráznom
Dátum: 2014.01.18. 21:44:36
Csak nekem van szétesve az oldal tetején a végzetúr felirat a mentorok képével? Itt a fórumos oldalon jó, de a játékban nem.
Dátum: 2014.01.09. 21:25:17
Köszönöm
Dátum: 2014.01.09. 18:11:57
Háborúban támadnék szubplazmával, de azt írja ki, hogy nem támadhatom mert túl kevés az életpontja, pedig lekémleltem és kb 30%on van.
Ez hogy lehet?
Dátum: 2013.11.07. 22:27:02
Idézet: - Ariel 2013.10.23.
De ha a harmadik nap győztes csatáinak száma fel lenne szorozva kettővel, a negyedik napé hárommal, egészen az utolsó napig, ami már hússzal van szorozva, akkor minden nap olyan súllyal szerepelne a háborúban, mint az első két nap


Ha feltételezzük hogy minden nap egyforma mennyiségű győztes csata van, akkor nem így kellene szorozni, hanem az n. nap csatáit 2^(n-1)-nel.
Dátum: 2013.11.07. 22:10:07
1. Esetleg a kommunikáció megkönnyítésére lehetnének egyfajta "parancsnokok", egyrészt hogy ne egy-két embernek kelljen kidolgoznia a stratégiát egyedül, másrészt az adott haditervről így lépcsőzetes rendszerben tájékoztatni a többi játékost, harmadrészt hogy a hordavezetőség ugyanezen a rendszeren visszafelé információt szerezhessen a játékosok készleteiről. Itt az esemény és portyapontokra gondolok. (Hiába állítanak össze egy jó tervet, ha azon a napon mondjuk csak harmadannyi csatát indítanak akkor nem módosul annyira a százalék a területeken.
2. A számolt csaták mennyiségének csökkentésére az is lehetne egy módszer hogy a nap végén az összes csaták számot megszorozzák valamivel (lehet állandó, vagy egy a horda aznapi csatáinak számától függő változó) (0 és 1 közé eső érték természetesen), így az összes csatát korlátok között lehetne tartani. Pl az első nap az adott horda elér 1000 győzelmet, ez marad így, utána a második napon mondjuk 800-at, a pontok számolása után megszorozzák a számmal (pl itt 0,6) és a harmadik napon a százalékok majd ugyanolyan mértékben változnak mint a másodikon, és az összes csatát egy adott szám környékén lehet tartani.
3. Évenkénti országgyűlés Pesten! Na jó nem, ez a két ötletem volt csak
Dátum: 2013.11.02. 21:36:23
Szerintem meg az brutál hogy a játék minden területén a prémesek annyival jobban járnak hogy őskő nélkül nincs esélyed.
De tudom ezt már itt a fórumon sok helyen megvitatták.
Dátum: 2013.11.02. 14:07:01
Tehát ha nem fektetek ezen a ponton is őskövet a játékba, akkor nincs rá reális esélyem hogy a 12 mezőből elérjem azt a 3-at amin értelmes dolgokat osztogatnak.
Dátum: 2013.11.02. 12:48:33
Az normális, ha még sose nyertem ultrát, ritkát pedig csak egyszer? Pedig több mint fél éve minden nap forgatok, feladatokból pedig mindig szerzek sorsjegyet.
Dátum: 2013.10.31. 17:42:54
Hasonló helyzetben vagyok. Egész idő alatt amikor időm engedte eventeztem. A csatákra nem lehet panaszom, az elmúlt 3 napban varázslatosan lecsökkent az ellenfeleim által bevitt sebzés, ez több és jobb kimenetelű harcokat eredményezett. Így sikerült összeszednem 700 győzelmet ami szerintem nem kevés. (Tudom vannak itt sokan akiknek már rég megvan az 1100)
Van 80 darab megivott gyógyitalom, ami szintén sok nekem, ebbe gondolom bele van számolva az Isteni ital és a torta is.
Töltöttem időt azzal, hogy a megfelelő mezőt kiválasszam, amit az adott napon támadni fogok, több emberrel kerestem kapcsolatot hogy csatlakozhassak valami szerveződéshez. Vagy nem kaptam választ vagy nem tudtak segíteni.
Így most a hordánk utolsó, fogok kapni egy arany medált, ami ideiglenesen 3-mal megnöveli minden tulajdonságomat. Jeeee

(53-as vagyok, a legnagyobb tulajdonságomat mindenféle bónusz nélkül 50k alatt lehet növelni eggyel)
Dátum: 2013.10.30. 17:10:55
Mit neveztek el Galileiről
...


Már továbbmentem és nem tudom kimásolni a válaszokat, volt talán hegység, öböl, a 3.-ra nem emlékszem, de a jó válasz az "Ezek közül semmit" volt.
Dátum: 2013.10.29. 12:49:21
Hányféle mozgást végez a földünk?

2
3
4
1


Nekem ez a kérdés nem tetszik (azt hogy nem jó, még nem jelenteném ki). Gondolom a keringés-forgásra gondolt az írója, de mivel az Univerzjm tágul, illetve se a naprendszerünk, se a galaxis nem statikus ezért legalább 4-5 független mozgást végez.
Amúgy a "földünk" nagy betű, hacsak nem a saját telkedre gondolsz, viszont az nem tudom merre s hogyan mozog.
Dátum: 2013.10.20. 18:08:17
Hányadikán ér véget az event?
Dátum: 2013.10.19. 15:11:39
Van valami szerveződésünk az eventre?
Dátum: 2013.10.17. 19:55:28
Melyik sci-fi szerző könyveiben találkozhatunk egy Daniel nevű robottal?

Douglas Adams
Isaac Asimov
Arthur C. Clarke
Frank Herbert


Daneel.
R. Daneel Olivaw
nem Daniel
Dátum: 2013.10.17. 19:48:10
Nekem tetszik az event, az nem hogy az őskövesek mekkora előnyhöz jutnak, de mondjátok hogy eddig nem vettétek észre ezt a tendenciát...
30pp-s beállításon vagyok, átlagos karakter, kb 5. a szintemen és többször nyerek csatában mint veszítek (nem csináltam statisztikát de mondjuk 2:1 vagy 3:1), kb 7-8ból megy le az ÉP-m 15% alá, iszom is a gyógyitalokat rendesen, ebből a szempontból kielégítő.
Ami viszont zavar, hogy nincs egyáltalán semmilyen kommunikációs felület, hiába nyerek 50 csatát egy mezőn ahol majdnem döntetlen volt a helyzet, ha a többiek épp azt hagyják szabadon.
Szerepjátékos szempontból is ez nem egy hordaháború amit a világ legerősebb harcosai vívnak, akik legyőzték az Ellenséget, hanem random csapkodás, aztán a végén biztosan nyer valaki
Dátum: 2013.10.17. 16:48:28
Egy másik karimmal játszok, v1-es vörös
Dátum: 2013.10.17. 16:42:37
De hol?
Mert így kicsit sajnálom, hogy az a zóna amire tegnap támadtam vagy 50-et ma még kevésbé tartozik hozzánk mint előtte... Akkor már valami értelmesebb célra is mehetett volna.