Felhasználónév: Jelszó:

Hozzászólások - pityu

Dátum: 2009.05.31. 00:52:32
Kíváncsi lennék a véleményedre, az én álláspontom hogy tetszik, nyilatkozz!
Dátum: 2009.05.30. 13:29:01
Idézet: Kocos - 2009.05.30. 13:06:03
Idézet: Morroch - 2009.05.30. 11:52:42
Nem csak 5-10 szinttel legyenek nagyobbak, hanem lgyen köztük nagyobb is.
"bujdoklohaboru"-t játszik mindenki alattatok pont miattatok, ezért ha lenne 5-10 szinttel nagyobb nálatok legnagyobbaknál akkor ti is tudnátok mire kényszerülnek az alattatok levők.


Pontosan tudom mit csinal/ hogyan el at az alattunk levo reteg. Nem miattam kell ilyet jatszaniuk, hanem a jatekszabalyok miatt. Ki is fejtettem mar nem egyszer, hogy ez nincs rendben. Talan meg konket korlat otletem is volt.

Egyebket igaz, hogy igy lenne ertelme, csak ehhez is kell az a kiegeszites, hogyha van mondjuk 64-es, akkor az ugyan ne usse mar az 57-est, de meg a 60-ast se.


Mondjuk, így.

http://forum.vegzetur.hu/index.php/topic,173.460#hsz478
Dátum: 2009.05.29. 20:36:38
Jó, kicsit rosszul fogalmaztam meg, az ablakban nekem is mindenki 100%, úgy értettem, hogy az alacsonyabb szintűekre a nap nagy részében nem tudok támadni, mert azt az üzenetet kapom, hogy 0 LE-t rabolnék tőlük... a nagyok meg folyton az ablakban lubickolnak.
Dátum: 2009.05.29. 19:58:34
A másik "érdekes" dolog, hogy a portyaablakban nálam mindig 100%-on vannak a nagy kristályosok (62,61,60), csak nem azért mert a TOP teteje is az 57,58-asokat üti? Lazán ellennék én is ha 4-5 szinttel alacsonyabb kristályokat kéne ütnöm.
Dátum: 2009.05.29. 18:55:42
Idézet: Mortimer - 2009.05.29. 14:10:21


Ettől függetlenül a vége valahogy így fog kinézni (csak hogy csökkentsük a frusztrációnkat):
11:58 Sötét Ösvény 6-os szintű pusztító csapást mért a Kristály Szövetségre.
11:59 Sötét Ösvény kapitulált a Kristály szövetséggel szemben.
12:00 Minden tovább harcoló megkapta az újabb "napi adagot" (20-as PC).



Vigyázzatok, lehet olvasnak fórumot, és kitolásból nem délben citadelláznak, hanem mondjuk reggel 7-kor. (van hatos HCS-uk, bármi előfordulhat )

Vagy vasárnap a gyereknapra tekintettel nem pusztító csapást fognak mérni hanem boldogítót, és mindenki kútjába kerül 200K LE.
Dátum: 2009.05.29. 12:17:43
Idézet: Mazlee - 2009.05.29. 12:01:03
nálunk sincs mindenkinek 100ra kitolva és mint írtam mivel nekünk ennyi idő után már elég drága 1 szint felépítése ez megkönnyítheti a dolgot.

én inkább abban látom a problémát hogy mindenki elkönyvelte hogy ezt lehetetlen elszedni a két nagy szövitől és semmit nem tesz érte.


Mi nem könyveltük el, de még ráérünk...
Dátum: 2009.05.29. 07:19:03
Idézet: Otoaak - 2009.05.29. 07:14:49
A kristályszív szerintem shoa nem lesz játékosok számára elérhető. Nem sok értelme lenne.


Remélem, hogy a fejesek is így gondolják.
Dátum: 2009.05.28. 21:18:22
Már egyszer említettem, nem tudom volt-e foganatja, ez úgy lenne jó, ha kristályhordások csak +-1 szintkülönbségnyire ütnének, és mi is csak úgy tudnánk őket ütni, így kihívás lenne mindenkinek, és nagy valószínűséggel kevesebben szívnának...
Dátum: 2009.05.28. 17:13:25
Idézet: winnie - 2009.05.28. 16:54:53
6 szövetségnek rohant neki. nem mindennek.


Csak ötnek, tőlünk úgy kapták.
Dátum: 2009.05.28. 07:10:56
Esetleg lehetne azt is csinálni, hogy a kristályhordásoknál a szintkorlát +-1 szint lenne csak. Az ő támadhatóságuk is, illetve ők is így keresnek ellenfelet maguknak. Nem lenne az, hogy itt is elsősorban mindenki a kisebbet üti...
Dátum: 2009.05.28. 06:43:50
Idézet: Kocos - 2009.05.28. 05:37:29


Sajnos ugy nez ki 3 napig fog tartani a nagy kristalyhorda csoda. Legalabbis nalunk 15-4 az allas, egyelore nincs veszelyben, hogy 3 nap mulva kapitulalnak.


5 órája megy a háború, hamar leírtad őket.

Más kérdés, hogy míg nálatok a fél szövetség felveszi velük a versenyt, addig nálunk ez a szám igen csekély, szint szerint én vagyok legfelül, de így is van 15 olyan köztük, aki erősebb nálam csak a szintet nézve, plusz azok akik a szintem környékén vannak nagyrészben, akikkel szintén igen necces, kétes kivitelű csatákat lehet játszani... Ti kaptatok pár BOT-ot, akiket gyepálhattok, nem úszik el a PP-tek, mi meg kaptunk egy jó kihívást. Mi jól fogunk szórakozni az biztos. (egyelőre 6-1 nekünk)
Dátum: 2009.05.28. 05:03:38
Ha jól nézem, akkor Ő lennék én: *Oxterapitia*
Dátum: 2009.05.27. 17:10:03
15:00-kor kaptam egy támadást, volt ép-m bőven...

Ma, 15:00 *Entropius* Lord of destiny A csatát ellenfeled nyerte.
Elszívott tőled 228 lélekenergiát. Csata leírása
Dátum: 2009.05.26. 21:56:32
Idézet: Anababa - 2009.05.26. 21:53:56
Pedig nálánál jobban - elvben - senki nem ismerheti a játékát...


Jól mondod, elvben.
Dátum: 2009.05.26. 21:53:11
Idézet: Kocos - 2009.05.26. 21:51:11
Gondolom csak az egyikuk tudott kivegezni.


Igen, de ezek szerint még se jó védekezésnek, mert nem oltja ki a másikét... Ha egy 150-es kivégzéső nekem jön 15% határán max ÉP-ről, akkor nincs az a kivégzés a jelenlegi rendszerben, ami semlegesítené az övét. Ergó a kivégzés növelésével nem lehet védekezni a másik kivégzése ellen, ha az extrém nagy.
Dátum: 2009.05.26. 21:51:17
Idézet: Anababa - 2009.05.26. 21:47:22
Idézet: Miklós - 2009.05.25. 13:37:00
.....
az a helyzet, hogy a kivégzés egy bizonyos szint felett egyáltalán nem ad semmiféle LE bónuszt, egészen egyszerűen azért, mert a szerzett LE jóval 100-as szint előtt eléri a "cap"-et, a szerezhető maximális százalékot. Persze ezt meg lehetne változtatni, hogy egy szint kevesebb bónuszt adjon, és magas szinten még kevesebbet, de ennek nem sok értelme lenne, mivel akkor alacsony szinten még haszontalanabb lenne a kivégzés, de aki feltápolta, az ugyanúgy a maxot kapná, mint eddig. A kivégzés másik funkcióját, a szint x 5 ép differenciát szintén nem kéne piszkálni, a szakértelem fejlesztése egyre drágább, mégis lineáris tápot ad, önmagában ennek nem kéne problémát jelenteni, ráadásul ezt - a LE bónusszal ellentétben - tényleg csökkenti akár egy 1-es kivégzés is a védő részéről.


Jól hangzik, de nem így működik, ma láttam rá az élő példát, direkt utánakérdeztem, hogy kinek mekkora kivégzése van....
Dátum: 2009.05.26. 21:43:12
Idézet: Anababa - 2009.05.26. 21:40:19
Most őszintén szólva, azért, mert nem kiforrott a játék és számotokra nem tud kihívást biztosítani "odafent" (najó tud, csak nem akartok vele élni - mint Miklós is írta a kivégzésnél a különbség számít) így más is fásuljon bele mint ti?


Ma láttam olyat, hogy egy tagunkat kivégezték, és elvittél a fele LE-jét, de nem is ez a lényeg. A kivégzőnek volt 10-es, a kivégzettnek meg 41. Most akkor ez hogy is van?
Amúgy nekem úgy tűnik, hogy a rendszerben a probléma megoldásával, azaz inkább annak módjával van a próbléma, úgy általánosságban. Ha felmerül valami, amit a játékvezetés is elismer, hogy változtatni kell, akkor az esetek többségében ez úgy történik, hogy a játékvezetés kitalál valamit, és az úgy is lesz... amivel nem is lenne baj, ha a megoldások jók lennének az esetek többségében. Én úgy látom, hogy ez úgy működik, hogy valamit kitalálnak, akkor annak úgy is kell lennie, a játékosok mondhatnák szinte akármit... maximum kis korrekció fér bele, ami még nem teszi jóvá az alap rossz elgondolást, maximum kicsit javít rajta. Pedig a játék már megy 8 hónapja, nem lehet hogy a játékosok jobban látják, hogy hol a hiba, mit kéne csinálni? Mégis csak mi játszunk vele nap, mint nap. Persze, lehet írni különböző programokat, amik tesztelik az ilyen-olyan szituációkat... de olyan programot nem lehet írni, ami emberként cselekszik, és itt van a kutya elásva. Emberek vagyunk, kiszámíthatatlanok, ügyeskedők, kiskapukat keresők, és ami a legfontosabb gondolkodunk, tehát messze több sarkalatos pontját hozzuk ki a játéknak, mint akármilyen program. Szinte már naponta elhangzik valamelyik fórumban, hogy pedig mennyi jó ötlet van a játékosoktól, és mégse valósítanak meg semmit. Véleményem szerint a VU-nak az kéne, hogy ez a dolog megváltozzon, hallgatni kéne a játékosokra, és ahogy Ariel említette előttem, merni belenyúlni a játékba.

OFF: És most következzen a reklám!

Azokon a bizonyos napokon, mikor Sharpa ellátogatott hozzám, és meglepett 2 esetleg 3K sebzéssel, nagyon frusztráltnak éreztem magam, teljesen rossz lett a hangulatom.
De mióta növeltem az egészségem, azóta nem számít a 3K sebzés sem, mert marad még mellette 4K!
Egészség!

A kockázatokról és a mellékhatásokról, kérjük kérdezze meg LanMaffiát!

ON

Egyébként egyszer már én is gondolkodtam azon, hogy törlök, de nem a játék miatt. Azaz a miatt, de újra akartam kezdni, látva azokat a nagy milliós LE diffeket, gondoltam ezt én is meg tudom és meg is akarom csinálni, csak nem volt szívem törölni. Aztán kerestem embert, hogy valaki vegye át, de embert sem talátam, így maradtam. De most már nem bánom, most már új célom van, az élre kerülni, úgy hallottam Sharpa nagyon unatkozik, felmegyek hozzá, hogy ne legyen egyedül. A taktikám pedig az, hogy kivárom, míg mindenki abbahgyja előttem a játékot... Viccet félre téve, arra akartam kilyukadni, hogy észre kéne venni, hogy nem véletlen vannak a tömeges abbahagyások. Valóban jó lenne az élre kerülni, vagy legalább a közelébe, de nem így.... HELP!

helyesírás...
Lehetne kérni, hogy a nem éppen témába vágó adok-kapok PM-be menjen? Azok nélkül is fél nap alatt vagy két oldal hsz összejön...
Idézet: CaveMaN - 2009.05.21. 15:10:44

Egyébként az én ultraegyszerű ötletem az, hogy korlátozzuk a végzetúr által "tárolható" LE mennyiségét. Nyilván valami értelmes összeg kell, de ez a kreatív spirált teljesen kilövi.


Látok fantáziát a dologban, mondjuk a szint*2000/2500LE talán jó határ is lenne.