Felhasználónév: Jelszó:

Hozzászólások - pityu

Dátum: 2009.11.14. 08:36:12
Nem az elejétől feküdtünk rá - nagyon sokáig másoknál volt - csak a megfelelő pillanatban.
Dátum: 2009.11.14. 08:35:23
Kb. 1,5 hete jeleztem Baratynak, hogy mikor szándékozunk megnyerni a szevert, az ígérte kész lesz a fejlesztéssel. Tegnap kértem megerősítést, felkészült, fórum még menni fog.
Dátum: 2009.11.12. 20:23:29
Tetszik az ötlet. Bár túl hangos nem szeretnék lenni elöbbi miatt, mert érintett vagyok benne. De következőtől mehetne így, tök korrektnek érzem. És ezzel kapcsolatban még egy ötlet. Lehet a kategóriákon is kicsit variálni kéne, picit bonyolítani, szinesíteni. Nem egy kategórában kéne tarolni, hanem kettőben. Ha nem is mindet, de egy kettőt simán lehetne, mert jelnleg könnyűnek érzem őket... egyoldalúnak, lehet ez jobb szó. Mondjuk legnagyobb TÖ és e mellett a TOP 10-es/20-as kvízelő... meg hasonlók... nem feltétlen kell megnyerni minden kategóriát, de jobban oda kéne magát tennie annak, aki nyerni akar.
Dátum: 2009.11.05. 12:39:07
Mert az ájjatkákra nem lehet lőni citadellával, be vagyunk oltva ellene.
Esetleg azt is be lehetne tenni, hogy ha max. kalandom van, akkor álljon le a vadászat? Mint ahogy az állat elfogásnál... opcionálisan lehessen kiválasztani.
Dátum: 2009.10.30. 11:02:29
Csak egy ötlet a következő V4-re.

Jó lenne, ha ott lennének szövetségi küldetések, és a cél az lenne, hogy oldjatok meg 10 küldetést. 3-ból lehetne választani, mint az egyéninél. A sorrend előre kihirdetett mindenki számára. A szövetségi toplistán lenne plusz egy oszlop a teljesített küldetések számáról. Illetve a szövetség adatlapján fel lenne tüntetve, hogy melyik küldetéseket csinálták már meg (esetleg az is, hogy melyiket csináják éppen, hogy lehessen egymást zavarni).
Lenne ilyen pl:
- Öljetek meg mostantól számítva 20 epikust
- Birtokoljátok a HT-t hét napig
- Nyerjetek meg egyhuzamban (vereség nélkül) 7 háborút
- Nyerjetek 3 háborút olyan szövetséggel szemben, akinek legalább 2-szer nagyobb a lélekútja, mint a tiétek.
Vagy hasonlók, ezekt jól ki kéne találni, én most csak hasracsaptam.

Most hírtelen ezek jutottak eszembe, a lényeg, hogy változatossabb lenne a dolog, talán.

szerk: Vagy lehetne titkos is a sorrend, csak az első három publikus, és akkor nem lehet rá készülni, improvizálni kell...
Dátum: 2009.10.29. 19:18:16
Mivel gyors szerver, nem lehetne, hogy az ősköves italokat 8 óránként lehessen venni?
Nem a helyettesítés ellen beszéltem.

Tárgyilagosan leírta, hogy nem adta meg a jelszavát, ezért kirúgták... nincs itt szó felreértésről.
Szerintem V4-es és a Khatifokról van szó, mivel ott vannak AL tagok.
Dátum: 2009.10.25. 20:44:02
Idézet: Ludovek - 2009.10.25. 14:11:53
sokat pontozok, keveset irok


Nekem be van állítva, hogy 5-ös értékelés alatti hozzászólások ne jelenjenek meg, egytől-egyig ájjatfajmos kommentje vannak kiszűrve.... Az enyémek csak azért látszódnak, mert mint valaki frappánsan megjegyezte kiküldtek napocskával irogatni...

Idézet: Ludovek - 2009.10.25. 18:47:12
ott a tappancs-mag es meg egy-ket hidegveru osszedob egy hudemokas sztorit, amit bekuldenek valamelyik fo alkotoval, akinek egy napocska van neve mellett, jelezven, hogy no vele aztan nem lehet vitatkozni, o jotet lelek, jot akar.


Nem vagyok tappancs tag, de ezek szerint a humoromat tekintve még lehetek... (tök egyedül találtam ki)


Idézet: Ludovek - 2009.10.25. 13:45:21

Razz jol mondja, nem varhatjuk el, hogy mellenk alljatok, de vakitani nem kellene a nepet, mert mi nem vagyunk olyan hulyek, mint azok, akik meg drakint keresik.


Erre csak annyit tudok mondani, hogy az nem ismeri a játékot vagy nincs magánál, aki elhiszi azt, hogy egy huszon x-edik szinten lévő karakter 30 teljesített küldetéssel nem találja Drakint. Az okosak hülyéskednek, ....

Idézet: Ludovek - 2009.10.25. 18:47:12


erre jon egy epikus, amit nagy aldozatok aran (nem mindenkinel bevett dolog ugyanis, hogy 5 ember le sem fekszik 3-ig, es az osszes tobbit helyettesitve lecsap egy szornyet) sikerulni latszik ket ora alatt padlora fektetni, ezzel beigazolva, hogy megerte szakizni es tulajdonsagokra pakolni az epites hanyagolasa mellett.



Pár hozzászólással ezelőtt még valaki pont az ellenkőző dolog miatt verte a mellét... hogy Ti vagytok az a szövetség, ahol minden egyes karakter mögött a saját gazdája áll. (a hozzászólást nem találtam meg a sok módosított között ) Nem ítélem el az epikus helyettesítést, félreértés ne essék, csak furán jött le a dolog.

Idézet: Ludovek - 2009.10.25. 13:27:24
ez a sok oras csuszas konnyen donto lehet.


Nem azon a pár órán fog múlni.

http://img260.imageshack.us/img260/2241/legjgyozelem.jpg

http://img248.imageshack.us/img248/2773/legrosszabbveresg.jpg

http://img209.imageshack.us/img209/2153/legjobbveresg.jpg

Hat csatám volt, ez a fele, és ez csak én vagyok.

Jav: Plusz egy kép hozzáadva.
Dátum: 2009.10.25. 13:52:46
Ebbe semmi cinizmus nem volt, ha lett volna, az észreveszed a hangulatjelekből és a szövegkörnyezetből, ez egy szimpla kérés volt, mert már most látom, hogy ha nem kapjátok meg, erre fogjátok fogni a végén az egészet, amire nincs szükségem, kapjátok meg, és zárjuk le a témát.
Dátum: 2009.10.25. 13:46:53
Miklós! Kérlek, írd be nekik az epikust!
Dátum: 2009.10.25. 13:14:32
Én aláírom, hogy nagyot vesztettek ezzel, oda egy pici előnyük (direkt írtam picit), és meg is értem a felháborodást, a helyetekben én sem lennék nyugodt. Azt nem tudom, hogy követelnék-e plusz egy epikust... remélem meg sem fogom tudni. Azt már kikérem magamnak, hogy ez miatt van jogtalan előnyünk, ez hülyeség úgy ahogy van. Amit letettünk az asztalra, azt ettől függetlenül tettük le, Ti vesztettek tőlünk függetlenül, mégha nekünk ez úgymond jól is jött. Egyébként meg könyörgöm, 10. epikusnál járunk, nem ezen fog eldölni, hogy ki nyeri meg, az előző felvetésemet inákább módosítom, megígérem Nektek, hogy nem ezen az egy epikuson fog múlna a győzelem.

De megközelíthetném egy másik szemszögből is, ha nálatok 15 olyan fanatikus tag van, akik képesek szombat éjjel epikust ölni, akkor borítékolhatjátok is a győzelemet, úgyanis nálunk 5 ilyet nem szednél össze. Na jó, lehet egyedül lennék.
Dátum: 2009.10.25. 12:27:12
Egy kis háttértörténet az egész dologhoz:

Egy nap mikor Singulus Lupus épp vadászaton járt, meghallotta, hogy a Khatifok éjszakai epikverésre készülnek, így hát gyorsan visszatért a fajmra, ahol élünk, és elujságolta társainak az információt. Törpicur egyből hisztizni és bőgni kezdett, hogy ezt nem engedhetjük, a rivális ovodának nem lehet több játékszere, mint Neki... így hát az ájjatok tanácsa összeült. Hosszas beszélgetés után elkészült a nagy terv: az ójaátájjítás projekt! Miszerint ájjataink egy csoportja megtámadja A szervert. A hadművelet a következő képpen zajlott le: Büdös Borz előre vonult és elkábította a biztonsági őröket (majd kint örködött, hogy végig kábultak is maradjanak), ezután pockunk eltorzította a teret és a teljes csapat máris az épületen belül találta magát, Poloskát pedig a Khatifok táborába küldet egy bogyóra, aki figyelte a küzdemet a lénnyel. Ez idő alatt Tollas rettenetet a portáshoz küldték, hogy beszélgessen vele, több nem kellett, hogy a portás ki legyen vonva az egész akció alatt... Bika és Ökör elindult felkutatni a szerverszobát, előbbi még zoknit is húzott, hogy ne csapjon nagy zajt. Amint megtalálták értesítették a többieket, Wookie értett a legtöbbet a számítógépekhez (tudta, hogy kell bekapcsolni), így hát ráhárult a nagy feladat, a szerver időleges lebénítása. Nem igazán tudta mit kéne csinálni, csak bámult a gépre... közben jött az info, hogy az epikus már alig mozog, Bálványkígyó látta Wookie tétlenségét, és gyorsan kihúzta a szerver tápkábelét, Wookie mérgesen ránézett, de kígyó nem tudta szétteni a vállait, hogy ez van... 4-5 óra játszadozás után visszadugták a kábelt és boldogan hazatértek a fajmra.

Sajnálom, hogy így alakult, remélem nem ezen fog múlni a végső győzelem, és akkor az egész érvényét veszti.
Dátum: 2009.10.20. 20:03:20
Hát, megpróbáltam megtámadni azt a 10-12 kristályt, akit még talán meg tudok verni, és egytől-egyig az összesnél ebbe futottam bele: Nincs értelme megtámadni a karaktert, mert 0 lélekenergiát szereznél tőle.
Jó buli ez... Pontot jó lenne hozni a háborúhoz ugye, no sebaj, végülis ők megoldják a háborúzást, mert 15% alatt simán ledarálnak óránként vadászat közben.
Dátum: 2009.10.15. 13:36:45
Idézet: CaveMaN - 2009.10.15. 13:06:02
Én Sanyi a Jani vagyok, aki meg tud támadni a következő 1 órában, azt meghívom egy rekesz sörre!

(csak, hogy legyen valami értelmes is a témában )


Július 13. 18:02 Lord of destiny Lord Sanyi a Jani Te nyerted a csatát. Csata leírása

Mikor perkálsz jégbálvány?
Dátum: 2009.10.15. 11:23:37
Ez nem szövetségi vélemény lesz, és nem is tanács, amit írni fogok, puszta megjegyzés, abból kiindulva ahogy ismerem Főplecsni úrat: Ebből biza szigorított lesz.
Dátum: 2009.10.09. 11:10:34
Idézet: Kocos - 2009.10.09. 10:28:59


Pro: mi nem latjuk at, hogy nekik milyen prioritasaik vannak, milyen kapacitasuk, es milyen motivacioik.
Kontra: ok sokkal kevesbe latjak at a HT dinamikajat, mint mi, akik benne elunk.


Ezt légy szíves fejtsd ki pontosabban, lehet én sem látom át a dinamikáját. Mit nem lehet azon átlátni, hogy építed a szinteket, minden szint 5000-rel drágább, plusz ha a mienk volt a legmagasabb toronyszint, akkor csökken egyet az aktuális és drágul ugyanúgy 5000-rel.
Dátum: 2009.10.09. 08:42:48
Ez rendben is van, de ettől még a jövőre nézve, igenis belszólhat(ná)nak, hogy merre tovább, mert egyszer csak felépül az a páros...
Dátum: 2009.10.09. 08:25:25
Kedves Végzetúrnő/Végzetúr!

Mivel nem tudom, hogy mennyire vagytok informáltak abban a témában, hogy szeretnék megreformálni a Hatalom Tornyának (HT mostantól) működését, ezért írom jelen levelet. A külső nagy fórumon már egy ideje beszélgetünk erről, de úgy tűnik, hogy igen kis létszámban, és főleg azon emberek, akik most birtokolják a tornyot vagy már birtokolták. Holott a toronyreformnak elvileg az lenne a célja, hogy egy első oldalas szövetségnek igenis legyen esélye elhódítani a tornyot, és lehetőleg azért ne vért izzadva. A Tyrant szövetség biztos - de remélem mondhatom ezt a többi a TOP 5-ben lévő szövetség nevében is – úgy gondolja, hogy elsősorban a „közepes” szövetségeknek kéne előállniuk az ötleteikkel, mert Ők jobban látják azt, hogy milyen változás lenne szükséges, hogy versenyképesek legyenek HT ügyben. Nem azoknak a szövetségeknek kéne kitalálni a reform mikéntjét, akik jelenleg is vagy a múltban birtokolták már.
Tehát ennek a levélnek az lenne a célja, hogy felkérjen Titeket arra, hogy próbáljatok meg szövetségen belül kitalálni valami újító ötletet ebben a témában, és hozzátok ki a nagy fórumra (http://forum.vegzetur.hu/index.php/topic,226.0). Ha nem sikerül kitalálni semmit vagy esetleg nem is akartok, akkor legalább nézzetek ki a fórumra, olvassátok végig, mert felmerült már pár ötlet. Esetleg tudtok belőlük ötletet meríteni, módosítani rajta picit, vagy akár elfogadni, ha tetszik. A lényeg az lenne, ha lesz változás, az ne úgy süljön el, hogy megint ugyanazon szövetségek között forgassa a tornyot.

Üdvözlettel:
Lord

Ui: Ezt a levelet minden első oldalas szövetségnek eljuttattam, akinél még nem volt a torony, illetve kimásoltam a fórum topicba is.