Felhasználónév: Jelszó:

Hozzászólások - pityu

V1-en van egy arany agyar, saját szememmel láttam.
Dátum: 2010.11.10. 17:46:56
AF ötlet: esszencia mester: Minden egyes szintje 1 órával növeli a felhasznált esszencia időtartamát. Max szintet nem írok, se költséget, de simán örülnék egy duplázásnak összesen, valljuk be az a 8 és fél óra igen kevés...
Dátum: 2010.11.10. 16:06:37
Idézet: Morzkod - 2010.11.10. 14:40:59
Aki szereti az osszetartast, a bajtarsaias hangulatot, annak nalunk a helye.


Légiós értelmező szótár idevágó bejegyzései:

összetartás: Hozd a karaktered, és beépítjük az épületekbe, ha jól dolgozol kapsz cserébe másikat, de nyugodtan törölhetsz is utána.
bajtársias: Vállalod, hogy a saját karaktereden kívül 1-2-t tartósan kell helyettesítened.
Dátum: 2010.11.10. 13:25:03
Idézet: Archibald Cunningham - 2010.11.10. 12:52:09
Akinek 3. helyezett díja van az ugyanakkora eséllyel indul, mint akinek végzet medálja van? Legalábbis a leírás jelenlegi szövegéből kimaradt a rájuk vonatkozó passzus.


Szerintem véletlen elírta Miklós, akinek bronz tárgya van azoknak 1x-es a szorzó, és akik csak végzet medált kaptak, azoknek 1.1-szeres. Nekem így jön le, csak ahol 4-est írt, oda 3-ast kellett volna.
Aszem már kérdezték, de választ még nem láttam, miért csak a:

A rablás ezüst agyara
+14 max. EH (nem adódik össze a +10 AF képességgel)

vehető meg, miért nem az arany? TÖ-sből is az arany volt legutóbb...
Dátum: 2010.11.10. 07:05:01
Idézet: Aurri - 2010.11.09. 23:27:29
Visszamenőleg tápot elvenni nem etikus. Ellenben megfosztani azokat akik nem élhettek még vele, sem az! A megoldás nagyon egyszerű és Miklós is ismeri mert az 2. ismételhető küldi nerfnél használta (amikor bevezette, hogy 150 külditől rotálni kell őket a full jutalomhoz). Azaz vette az adott tápot leginkább kihasználó játékos eredményeit és azt mondta, ezt még mindenki elérheti, de utána nerf van! Ez tökéletes megoldás volt... /


Egyetértek majdnem teljesen, azt leszámítva, hogy a számokat itt sem lőtte be jól, mert volt aki már 200 körüli ismételhető küldetésnél járt... egyébként ez az elv lenne jó, csak megfelelő számokkal.
Idézet: Almási Viktor - 2010.11.09. 17:01:09
Meg a halálkristály is


A halálkristályról én már írtam Miklósnak amúgy, mert úgy érzem, hogy az eszenciák bekerülésével (feltámasztás), jelentősen veszített értékéből... szóval ha már AF képességek és kristály kikapcsolás támadáskor, akkor az sem ártana, hogy a kristálytól ájult állatot ne lehessen feltámasztani. Elég savanyú képet vágtam, mikor 2 héten keresztül azt láttam, hogy minden támadóm, akinek ájult állata egyből felélesztette az állatát...
Dátum: 2010.11.09. 19:20:08
Meg kell nézni, mikor került be az első inspirátor, megnézni mennyi idő telt el azóta, majd onnanatól kieszelni egy kicsivel nagyobb időt amíg kifejti teljes hatását. Utána pedig változtatni rajta, hogy vagy ne működjön együtt VF-fel, vagy drasztikusan essen vissza a hatásfoka, vagy valami mást. Mondjuk 1 évig megy mindenkinek úgy ahogy most van (egyénenként számolva az 1 évet mindenkinek külön-külön a tárgy megszerzésének napjától) mindentől függetlenül, akár VF-es akár nem, ez végül is saját döntés, hogy aki megszerzi az VF-el akar vele durván kombózni vagy csak felzárkózás miatt kell neki... aztán 1 év letelte után jöhet a nerf, ami igazából lehet bármi, mert mindenki egyenértékűen ki tudja használni a tárgyat addig. Nem szenved kárt senki, nem kell visszavonni LE-t, ami gondolom eleve lehetetlen, de minden új inspiratoros ki tudja ugyanúgy használni a tárgyat, mint az elsők. Mondjuk 1 év után lehetne az, hogy mindegy a szintkülönbség fixen napi X CSP-t ad csak, hogy mégis legyen vmi haszna. (x lehet valami nagyon pici szám 1-3 mondjuk)
Szerintem is, úgysem olyan sok az a 30 AF.
Idézet: Agatity - 2010.11.08. 18:04:06
Magad alatt vágod a fát ezekkel a húzásokkal.


Ez tudatos is lehet. 3 olyan játékos hagyta/akarja abbahagyni a játékot pár héten belül, akik kicsit közelebb voltak a tűzhöz egy átlag játékoshoz képest. Lehet tudnak vmit? Igaz, puszta véletlen is lehet, de az ember ilyenkor elkezd kombinálni, főleg ha minderre olyan húzásokat csinálnak, ami egyértelműen elveszi nem kevés ember játékkedvét.
Idézet: Miklós - 2010.11.08. 16:12:11


30 AF pont
győzd elkölteni



15 másodperc sok lenne rá
Dátum: 2010.11.05. 09:34:32
Egy kalandos AF ötlet: Jóker mondjuk: Kifejesztve választhatsz a kalandpróbák közül egyet, amit mindig automatikusan teljesített lesz, attól függetlenül, hogy megvan-e megfelelő érték. (esetleg lehetne két szintes, az elsőnél egy szakértelmet lehet választani a másodiknál egy tulajdonságot) Természetesen nem lenne olcsó mulatság a fejlesztése.
Dátum: 2010.11.04. 17:13:58
A toplistára kerül fel új oszlop AF összegnek? Vagy a karakterlapra?
Dátum: 2010.11.02. 13:58:55
"Energiamester. Leírás: Az energiahasznosított lélekenergiát és ezzel együtt a kapott TP-t is növelik a portya LE-t módosító tárgyaid. Szintenként a bónusz 7%-ka érvényesül. Max. szint: 5. Költség: 7."

Erről később volt egy eszmecsere és úgy emlékszem a TP-s rész ki lett véve, most akkor végül mégis ez a végleges?
Dátum: 2010.10.29. 19:05:22
AF képesség: Ha LGY-s tárgyat adsz el a lélekkufárnál, akkor az eredi LGY költség egy részét visszakapod. 3 szint, 5-15-25%-át adja vissza, költségeket nemtom.
Nyugi, lesz halálkristály úgyis. Bár a feltámasztásnak köszönhetően nem ér már túl sokat.
De ha így is kell, 1100 dukátért szívesen tovább adom neked.
Dátum: 2010.10.14. 19:22:37
Esetleg a toplistához be lehetne vezetni egy új "fület", ahol a különböző szerezhető medálok szerint lehetne rendezgetni a rangsort, alapértelmezés lehetne a bajnoki mondjuk vagy lenne egy összes medálszám. pl. XY 15 melád és külön oszlopokban ez: 2 bajnoki 6 kvíz, 4 végzet, 2 dicsőség, 0 Zarknod, 1 Landragór.
Dátum: 2010.10.13. 18:22:39
Idézet: Kocos - 2010.10.13. 15:02:58
Esszencia konverter
Az esszencia konverter segítségével 4 azonos esszencia felhasználásával előállíthatsz egy katalizátor esszenciát, ha van alkimista laborod.
Ár: 20000 Lélekgyémánt és 20 Őskő


Ezzel tényleg csak katalizátort lehet csinálni? Mert akkor nem adok ki érte ennyi LGY-t...
Dátum: 2010.10.07. 19:43:52
Akik nem értik, hogy lehetséges amit a Nincs Játék véghezvitt, lenne pár kérdésem. Nyugodtan válaszoljatok minél többen!

1 - Hányas szintű karaktered van V4-en?
2 - Mi a spektrális manipuláció és mire jó?
3 - Hányas szintre van neked fejlesztve?
4 - Mi az elementáris fúzió és mire jó?
5 - Hányas szintre van neked fejlesztve?
Dátum: 2010.10.04. 10:16:18
Nekem úgy rémlik, hogy Zarknodnál is úgy volt, hogy az utolsó fázisban eshettek térkapus cuccok is... felül olvashatod az új relikviát.