Felhasználónév: Jelszó:

Hozzászólások - pityu

Az indoklás a robbanás bevezetésére az volt, hogy bárkinek legyen esélye bárkit legyőzni, egy limitáltan használható szuperfegyverrel..
vagy valami ilyesmi

Ezt ugye teljesíti, a limitáltsága viszont kérdéses. A feltöltése sztem túl eccerü, túl gyakori használatot engedélyez.. 75pont-nyi harag felhasználás talán jobb lenne (most 20pont), nem lehetne nyakra főre puffogtatni és minden használat után tölteni kellene.

Szerintem.
Dátum: 2015.07.16. 11:24:16
Attól még levehetnék a posztumusz OK gombot gyógyital/manaital ivászat után, mert mire a "több gyógyital eccerre megivás" lep lesz programozódva lemegy a nap (nem is eccer )
Dátum: 2015.07.16. 08:37:34
Ennek ellenére nem lett kigyomlálva a fölösleges kattintás, mivel nem szerepelt az 1. hozzászólásban, azaz Offsboy átsiklott felette, és így Miklósék nem ciánozták ki.... Tehát a téma még mindig aktuális
Dátum: 2015.07.15. 09:31:40
Remélem, hogy nem késtem el

A gyógyital és manaital megivása utáni abszolút mértékben felesleges confirm (mondjuk összesen egy OK gombja van) ablakot is eltökíthetnétek, bőven elegendő lenne egy olyan üzenet, mint amilyen az öltözet betöltése után van.
Csak gondolj bele, az ember megisz néhány gyógyitalt, hogy ne legyen olyan legatyásodott, és mindegyik után közli a rencer, hogy megittad a gyógyitalt, gyógyultál 1000 ÉP-t, de ezt még jóvá is kell hagynod, ami elég gáz.

Apropó a lélekkufár tárgyvásárló oldalon a Varázsitalok szót lecserélhetnétek a Manaitalok szóra, könnyű ugyanis összekeverni a Varászlatok-kal, amúgy is mindenhol manaitalnak hívjátok őket.
Dátum: 2015.07.04. 12:35:56
Ki volt Kakukk Marci?

tippeltem, nem találtam el, de azért ez túlzás:

Helytelen válasz! A helyes válasz a következő lett volna: reggényhős
Dátum: 2015.06.20. 09:12:44
Feltettem egy kérdést Miklósnak, amire azt válaszolta, hogy gykorlatilag marad a megszerezhetó trófea és maradnak a kincsek is, csak az event neve és cselekménye változna.

Szerintem ez így rendben van, aki nem vett ki valamilyen kincset, kiveheti ezután is.
Dátum: 2015.06.12. 09:19:35
És még egy, a mini eventeknél ne az legyen kiírva mindegyik beváltási lehetőséghez, hogy 'jutalom' hanem rendesen a cucc neve. Van hely bőven a kiíráshoz....
Dátum: 2015.06.11. 14:59:48
Vedd fel lécci a listára:

Azok a tárgyak, amik zsákbamacskák, vagy beváltós bigyók külön oszlopban legyenek a tárgylistában, ne elrejtve az igenhosszú 'egyéb' listában szétszórva.
Ehhez kapcsolódik az is, a tárgylistában azon a tárgyak listái legyenek elöl, amiket a karakterlapon nem lehet cserélgetni.

A szervernek is jót tenne, ha a szövetség menü minden szövetségi oldalon látszana, amúgy is van holt tér a képernyő két oldalán a függőleges dekorcsíkokon kívül.

Ha már a görgetések szóba kerültek, akkor a szövibajnokságnál a kinyíló ablakban az újratámadás gombot a végeredménnyel jutalommal stb. együtt igazán előre lehetne tenni, hogy ne kelljen a csatát végignézni, mivel npc-k érdemi infó nincs a csatában, ez mondjuk a kaland csatákra is igaz, azokat sem kellene részletezni . Szerintem.

Aztán az aukciós házban a fókuszkristályok mellé a konstans 1 aranydukát helyett az illető tárgy szintjének kiírása lenne üdvözítő, vagy az ha a kisebb és nagyobb fókuszkristályok külön listában szerepelnének.

Mondjuk, nem venném sértésnek, ha az ezer éves portyaablak bug is javításra kerülne:
nem támadhatók szerepelnek benne, rákattintok, frissül az ablak és kiírja hogy ez-az-amaz okból nem támadhatod, de továbbra is benne van a listában...

Van egy apró tudatturbó hiba is, az épp turbózott szakértelem nem feltétlenül van kizárva a turbóválasztó listából...
Dátum: 2015.05.03. 21:20:20
Veterán kalandozó
Teljesíts összesen 50 kalandot (több nap alatt teljesíthető)!
időtartam: máj. 11-16.
jutalom: 10 életkehely, 1 relikviakupon, 20 lélekgyémánt csomagocska


Ez ugye napi 10 kaland.... jobbára esélytelen megcsinálni
Dátum: 2015.04.12. 15:43:42
Melyik szó van leghátrébb betűrend szerint?
bárány
barát
bárka
barkavirágzat (ez lett volna a helyes válasz )

Helytelen válasz! A helyes válasz a következő lett volna: barkavirágzat
Mert ugye megjelöltem a bárka szót....

Ha már valaki nyelvtani jellegű kérdést tesz föl, legalább a magyar ABC-t ismernie kellene
Ha már valaki "befogadja" a kérdést, neki sem ártana, ha már elmúlt 8 éves...
Dátum: 2015.03.12. 09:40:27
Tegnap este (2015.03.11) ki tapasztalta, hogy elérhetetlen a végzetúr? este 8 és fél 12 között egyáltalán nem sikerült kapcsolódni, azt írta, hogy az oldal nem elérhető....
Dátum: 2015.02.19. 15:22:42
Naugye!

Grat!
Dátum: 2015.02.18. 12:15:19
fétisszilánk?

gondolom valami minimál táp, ha majd Lan letudja a versenyt, holnap felteszi a leírást
Dátum: 2015.02.16. 13:58:23
Idézet: LanMaffia - 2015.02.16. 12:36:12
... Szerintem továbbra sincs összhangban a bolygó urának járó jutalom nagysága, és a megnyeréshez szükséges erőforrás.


Ne ríjon kend! Ha kevesli a nyereményt, ne szálljon érte harcba!
Senki sem kényszeríti arra kendtet, hogy pézt, paripát és fegyvert áldozzon az első hely megszerzésére!
Dátum: 2015.01.07. 09:28:55
A fiktív sajtoláskor esszencia is pottyanhat?
Dátum: 2014.12.11. 17:09:13
Idézet: Hippoforaccus - 2014.11.01. 19:15:43
Ki volt Újházy Ede?

Ki a főszereplője a MIB című filmnek?
Denzel Washington
Wesley Snipes
Will Smith
Eddie Murphy

Ilyen film nem létezik



Tudom, lejárt lemez, csakhát kötözködhetnékem van
Kisöreg, lehet, hogy nem létezik ilyen film, de azért az már csak jelent valamit, ha a gugliba (aki a barátod) beírod a 3 bötüt, a releváns találatok között az első oldalon képekkel hozza az ügynököket, és az idevágó imdb oldalt.
Dátum: 2014.11.15. 09:22:47
Melyik országban található Chongqing városa?
Miért nem lehet rendes magyar átiratot használni, amikor kétféle is van belőle?
Csungking vagy Csungcsing


Milyen nemzetiségúek voltak a Skype kifejlesztói?
Nyilván a betörők ellopták az ékezetek jelentős részét
Dátum: 2014.11.04. 15:42:52
még 2 nap van az 50 kalandra... összejön (jött) már valakinek, mert én nagyon esélytelennek látom
Idézet: Miklós - 2014.07.30. 16:07:54
Ezzel a problémával találkoztunk a feladatoknál és a Végzet templománál is. Vannak olyan feladatok, amelyek egyes játékosoknak lehetetlenek. Éppen ezért van dekrétum lehetőség mindenhol, hogy legyen néhány jokered. A dekrétum az alternatíva


Miklós, A dekrétum NEM alternatíva, mert bizonyos esetekben egyenértékű magával a feladattal, csak esetenként drágább megoldás.

pl: BU eventnél az illető vesz egy stimulátort, de nincs neki familiárisa vagy elhasznál egy (2.) dekrétumot

Valaki a találkozón felvetette, hogy ilyen esetekre akár azt is berakhatnátok, hogy " vagy áldozz x őskővet" mert az kevesebb kattintás.
Dátum: 2014.07.16. 15:08:27
Idézet: Birka - 2014.07.16. 12:04:21
- A "használj el 5 sárga esszenciát" kaphatna alternatív megoldásként egy korábbi BU feladatot "hozz létre katalizált esszenciát"

Katalizált esszenciát az új relik óta nem kunszt összerakni...


Nem kunszt elhasználni ugyanazokat a sárga esszenciákat sem

Idézet: Birka - 2014.07.16. 12:04:21
- A "használj el 3 bűvös állateledelt" alternatívája lehetne "növeld meg 20-szal meggyőzőkészség szakértelmedet"

Bűvös állateledel úgy si van nálad a meggyőzőképesség meg LE-be ekrűl. Jó az neked, ha lecserélik?

Nem lecserélni, hanem választani a kettő közül. Mivel az állatok morálját igyekszem 100%-on tartani, számomra teljesen felesleges bűvös állateledelt használni.

Idézet: Birka - 2014.07.16. 12:04:21
- A szerezz 50 platina nem fair, így hogy kiégett őskőért nem lehet kapni

Ez tényleg megérdemli, hogy módosítva legyen.



Idézet: Birka - 2014.07.16. 12:04:21
- A "használj el 15 kisebb vadászzsákmányt" jobb lenne úgy hogy "vadássz 150-szer vadászzsákmány segítségével.
Itt mindkét vadászzsákmány használható lenne

A gyakorlatban nagyon ritka, hogy a "nagy" vadász zsákmányt értelmesen használni lehessen (minimum 7 állat hely kell hozzá).

Vagy az automatikus sajtolás...

Idézet: Birka - 2014.07.16. 12:04:21
- A "sajtold ki 3, legalább 50. szintű állatod" esetében a sajtolás alternatívája lehetne a csatlóssá változtatás is

Van 3 fétised talonban? Vagy van egyáltalán szabad fétised???

Van szabad fétisem. baj?